Przegląd katalogu
- 647 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 647 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 647 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 463,131 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Świdnica, Wołów i innych.
“Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa i przytulny lokal. Tak w skrócie można podsumować to miejsce. Włoskie bułeczki podane z burattą i mortadellą bardzo przypadły mi do gustu, czuć że składniki są bardzo dobrej jakości, a pesto pistacjowe było nieziemskie. Dodatkowo obsługa bardzo pomocna i miła, doradziła nam co możemy spróbować. Idealne miejsce na śniadanie, lunchyk czy kawke z koleżanką.”
“Bardzo udana pizza gyros, soczysta, ze świeżych składników oraz dużą ilością kurczaka. Frytki grube, chrupiące, duża porcja. Pizza salami bardzo domowa z bardzo dużą ilością salami. Wszystko gorące,podane w 10 minut. Ogromny wybór napojów, wszystkie warianty między innymi Pepsi. Polecam! Warto zaufać temu miejscu. Ceny bardzo niskie”
“Jedzenie przepyszne i obsługa bardzo miła - szczególnie Pani Agata, która była bardzo pomocna i profesjonalna. Na pewno tam wrócę :)”
“Zjadłam połowę dużej pizzy Wegetariana Premium. I to był świetny wybór. Smaczne ciasto, świeże dodatki. Zaskoczona przyjęłam propozycję spróbowania pizzy z sosem musztardowo-miodowym. Muszę przyznać, że pasuje. Choć bez żadnych dodatkowych sosów pizza jest wyśmienita. Mój mąż zjadłam drugą połowę z innymi dodatkami. Ale nie zdążyłam spróbować. Zjadł przede mną. Polecam(y)! :)”
“FAM. trzyma poziom już od wielu lat. Pizza była, jest i pewnie będzie świetna. Miła i profesjonalna obsługa. Trochę głośno i ciasno, ale do integracji wiele nie trzeba.”
“Trafiliśmy tutaj całkiem przypadkiem i nie żałujemy. Pizza bardzo dobra z dobrej jakości składników. Obsługa uprzejma i pomocna.”
“Malutki lokal z fajnym klimatem. Obsługa bardzo miła. Ramen który zamówiliśmy był pyszny. Bardzo nam smakowało, dobry bulion, pyszne mięso i wspaniałe jajko - idealnie ugotowane. Na pewno wrócimy!”
“Bardzo przyjemne miejsce. Zależało nam na innych potrawach niż sushi. Rewelacyjne pierożki. Potrawy podane dość szybko. Spore porcje (wielka miska ramen). Myślę, że odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz.”
“Świetna restauracja, Zamawiając ramen w godzinach szczytu dostałem go w czasie do 10minut Same składanie zamówienia jest świetną zabawą, bo polega na składaniu własnego ramenu, wybierając osobno bulion i dodatki. Dodatkowo w restauracji są specjalne dni tematyczne, przykładowo przychodząc w środę dostałem zniżkę 25% na bulion tantamen. Obsługa bardzo miła, a wystrój bardzo klimatyczny. Polecam serdecznie”
“Sushi naprawdę pyszne. Wzięliśmy największy zestaw na wynos by wszystkiego spróbować i nie mogłam się oderwać. Świeże, rewelacyjna panierka, ładnie zapakowane, dobre dodatki. Na pewno wrócimy nie raz. Polecam!”
“Przepyszne sushi oraz napoje! Malutki lokal urządzony w świetnym klimacie. Jedzenie bardzo dobre, obsługa przemiła, lokal bardzo ładny! Czego chcieć więcej! Polecam!”
“Rewelacja! Już dawno nie jadłam tak dobrze serwowanej ryby. Zarówno miruna, jak i dorsz były genialne w smaku, frytki chrupiące, a surówka nieoczywista. Obsługa miła i sympatyczna. Pomimo wielu gości i sporego obłożenia, czas oczekiwania na zamówione dania zaskakująco krótki. Ceny akceptowalne, zwłaszcza za takie pyszności. Wrócę na pewno i będę polecać innym.”
“Przyjście tutaj to jest zawsze dobry pomysł! Na szybki lunch, obiad z koleżanką, kolację z mężem. Bardzo polecam to miejsce! Jedzenie jest obłędne, a ceny są przystępne. Na stolik i przyjęcie zamówienie czeka się chwilkę, napoje przychodzą bardzo szybko. Obsługa jest niesamowicie sympatyczna, profesjonalna i uważna na gościa (jakby czytała w myślach). Dania są zawsze pięknie podane i doskonale smakują.”
“Wspaniałe miejsce i jeszcze lepsza kuchnia, która zaskakuje za każdym razem kiedy możnam być. Polecam obsługa przeszkolona z dużą wiedzą chętnie dzieląca się np jak dobrze wysmażyć mięso na grillu. Jak jest różnica między grillem gazowym a na węgiel. I tutaj można pisać pisać i ......”
“Domowe jedzenie w normalnych cenach akurat na trasie zoo hydropolis bo w zoo to tłumy i drogo a tu jak w domu ns spokojnie”
“Pyszna pizza!! Super miła obsługa, wszystkie składniki zawsze świeże i na bardzo wysokim poziomie. Pizza bardziej w stylu polskim niż włoskim, ale jak na taki typ trzyma najwyższy poziom w Oleśnicy i okolicach ☺️”
“Przepyszna pizza, warta polecenia. Jak dla mnie idealna :) ciasto cienkie, chrupkie i duża ilość składników całkiem coś innego niż w innych pizzeriach. Jak dla mnie top, obsługa bardzo profesjonalna, miła. Pani poświęciła nam dużo czasu aby omówic rodzaje pizzy. Wzięłam też rozgrzewającą herbatkę z imbirem, cytryną i miodem pyszna była. Miejsce klimatyczne, bardzo czyste. Na pewno będziemy wracać :)”
“Wszystko w porządku, smaczne jedzenie. Obsługa przemiła. Jedyny minus, w środku klima nie daje rady.”
“Po pierwszej wizycie w lokalu mnie olśniło. Dlaczego wcześniej nie wiedziałem o tak dobrej pizzerii w mieście? Pierwsza rzecz to lokal, wszystko jest w porządku, czysto a i ogródek piwny się znajdzie. Obsługa lokalu bardzo miła i życzliwa. Przejdźmy do sedna. Przetestowałem już wiele pozycji z menu i żadna nie zawiodła. Wspaniałe ciasto, cienkie i lekkie. Ser wysokiej jakości, szynka i pozostałe składniki świeże i smaczne. Oliwy podawane do pizzy to coś co dopełnia te chwile uniesienia. Posiłek za każdym razem gdy zamawiam jest gotowy i podany lada moment. Na miejscu skosztujemy również piwo lane i lemoniadę. Piszę tą opinię w tęsknocie, przez powódź nie mam możliwości pojawienia się w piecu na młyńskiej i nie jestem w stanie zaspokoić swoich potrzeb kulinarnych. Polecam z całego serca.”
“Pani Alicja to absolutny skarb tej restauracji. Od pierwszej chwili zachwyca profesjonalizmem, kulturą osobistą i serdecznym podejściem do gości. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i doskonale zorientowana w menu — potrafi świetnie doradzić zarówno w wyborze dań, jak i napojów. Obsługa na najwyższym poziomie: sprawna, dyskretna, a jednocześnie pełna ciepła. Dzięki pani Alicji wizyta w restauracji staje się prawdziwą przyjemnością i chce się tu wracać. Zdecydowanie osoba, która buduje doskonałą opinię tego miejsca.”
“Pizza zdecydowanie bardzo dobra. Co niestety za tym idzie, generuje duże zainteresowanie i ciągnie czas oczekiwania do góry, niestety czasu roboczego pieca nie zastąpisz, nie mniej, poczekać warto. Wnętrze sympatyczne Pizza LaGustossa genialna Pizza Carbonara świetna Tiramisu pyszne.”
“Całkiem przyjemne miejsce, ale nie mają kawy mrożonej :/ w upał by się przydała taka opcja !”
“Jedzenie przepyszne, jedyne czego mogę się czepić, to tego,że obsługa nie informuje o czasie oczekiwania i czasami czeka się godzinę oraz to,że jest tam zbyt głośno i hałaśliwie...ale pizza pyszna więc i tak będę przychodzić.. Bardzo polecam”
“Jeśli komuś przeszkadza cienkie ciasto to od razu polecam odwiedzić pizzę Donald albo zrobić sobie pizzę familijną z Biedronki. W Dijo można zasmakować smaków prawdziwych Włoch, składniki najwyższej jakości, ciasto wypiekanie w piecu opiekanym drewnem a przede wszystkim wspaniały szef, który zawsze z uśmiechem i dobrym żartem, sprawia że atmosfera jest super!”
“Przypadkowo odkryte super miejsce. Wystrój, klimat, obsługa, No i oczywiście jedzonko. Ceny zaniżone, jak na to co podają. Za 60.- zł dwie osoby najedzone do granic możliwości. Na pizzy różności w dużej ilości. Apetycznie i smacznie! Polecam przejeżdżającym przez Winsko.”
“Bardzo przyjemne miejsce na trasie Walbrzych-Wrocław. Idealne dla zmotoryzowanych: przy samej drodze, z dużym parkingiem, ale słabo widoczne; gdyby nie google to raczej byśmy nie trafili. Dodatkowo z zewnątrz wyglądało jakby było nieczynne. Klimat w środku jak w restauracji, ale ceny jak w barze mlecznym, bardzo na plus. Zupa pomidorowa gęsta i sycąca, nie na koncentracie. Kotlet schabowy jak i filet z kurczaka w zestawie smaczne. Obsługa bardzo sympatyczna.”
“Bardzo często się tu stołujemy albo zamawiamy jedzenie z dowozem do domu. Pyszna pizza, doskonała i uprzejma obsługa! Zawsze chętnie tu wracamy i serdecznie polecamy!”
“Świetne miejsce z typowo włoskim klimatem. Pyszna pizza, pozostałe dania również. Wracamy tu często, by poczuć słoneczną Italię. Wyśmienite włoskie produkty, bardzo dobrej jakości. Na szczególne uznanie zasługują właściciele, obsługa, którzy sprawiają, że czujemy się tu bardzo dobrze, swobodnie. Polecam to miejsce z całego serca.”
“Dobre jedzenie bardzo miła obsługa dobra cena do ilości jedzenia polecam”