Opinie

  1. Aneta P. ★★★★★

    Fajny dojazd, pyszne jedzenie, rozsądne ceny i klimatyczny wystrój. Chcieliśmy zjeść w czwórkę coś z japońskiej kuchni. Wybór padł na 7 samurajów.Maja, przemiła kelnerka świetnie nam doradziła co wybrać, bo szczerze mówiąc nie mieliśmy pojęcia. Porcje słuszne i sycące. Wrócę tam,mimo,ze nie w Rynku bo warto.

  2. Szymon Pruszek ★★★☆☆

    Ramen oraz suimono były kiepskie. W menu podane, że ramen jest gęsty, na pewno taki nie był. Mało mięsa i pozostałych składników, dużo makaronu, który był słabej jakości. Lemoniada nie była robiona na miejscu, czuć chemiczny posmak. Metalowe pałeczki wyglądają pięknie, ale są mało praktyczne. Wyślizgują się z ręki tak samo jak nabierane jedzenie. Lokal robi wrażenie premium, jednak jedzenie takie nie jest.

  3. julia ★★★★★

    Z miejsca wyszłyśmy najedzone, zachwycone uprzejmą obsługą, jedzeniem i miejscem samym w sobie. Sushi smakowało nam tak bardzo, że aż przykro było kończyć to wyjście! (7 września)

  1. Kram Pauli ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce. Zależało nam na innych potrawach niż sushi. Rewelacyjne pierożki. Potrawy podane dość szybko. Spore porcje (wielka miska ramen). Myślę, że odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz.

  2. A. Nat ★★★☆☆

    Na pierwszą wizytę w tym miejscu wybrałam wydarzenie open bar sushi. Nie przyszliśmy najeść się tanio, a popróbować różnych rzeczy bez konieczności zamawiania całych porcji - w przypadku, gdyby jednak nie trafiły w nasze gusta. Niestety oprócz łososia i krewetki nie spróbowaliśmy za dużo, węgorz proponowany przy innych stolikach nawet do nas nie dotarł. Dodatkowo zdjęcia sushi (w SM podczas wydarzenia z tego dnia) zwiększały apetyt różnorodnością, stąd nasz zwiększony zawód. Wszystkie rolki były praktycznie takie same. Plus za zupy i inne dania, ale jednak za duże porcje przy takiej opcji jesz ile chcesz. Jedząc całą porcje dania curry ciężko spróbować chociażby jeszcze zupę i jakikolwiek kawałek sushi. Miso dla mnie powinno mieć więcej czosnku. Sałatka z wakame miała ciekawy orzechowy sos. Okonomyaki smaczne, mi wersja z tofu smakowała bardziej. Ciężko zaparkować w okolicy. Ze względu na lokalizacje i duża odległość raczej była to jednorazowa wizyta.

  3. Weronika Baka ★★★★★

    Restauracja zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, głównie tym że poza sushi można zjeść tu również m.in. dania z woka, stek, japońskie pierożki, dania z tempury. Ja byłam tu już kilka razy i próbowałam sushi, pierożki gyoza, kurczaka w panko i ramen. Wszystkie dania były bardzo smaczne, szczególnie na plus zaskoczył mnie ramen. Myślę że to z pewnością ciekawe miejsce na obiad czy kolację. Restauracja jest przestronna i mieści wiele stolików. Wystrój nowoczesny, a obsługa miła, bez zarzutu. Na plus również opcja z drinkami, aperol spritz w wersji z Gejszą.

  1. Mariusz Z ★★★★★

    Nowe miejsce, dobra lokalizacja. Bardzo przytulne, ciekawa, inna zastawa (talerze, kubki, dzbanek, pałeczki). Pokusiliśmy się o sushi i kaczkę. Sushi pycha, kaczka jak dla mnie za mało do pieczona, ale chyba tak to się podaje, jak stek. Obsługa bardzo miła. Też nie wszystkie pozycje z menu były dostępne, ale coś sobie wybraliśmy. Jako że nowy lokal, nie ma jeszcze alkoholu. Polecam, warto dać im szanse.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska?

7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska znajduje się przy Rychtalska 18, Psie Pole, 50-304 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska?

Można skontaktować się z 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska pod numerem +48 735 917 700

Jak można dotrzeć do 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska?

Do 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements