Fajny dojazd, pyszne jedzenie, rozsądne ceny i klimatyczny wystrój. Chcieliśmy zjeść w czwórkę coś z japońskiej kuchni. Wybór padł na 7 samurajów.Maja, przemiła kelnerka świetnie nam doradziła co wybrać, bo szczerze mówiąc nie mieliśmy pojęcia. Porcje słuszne i sycące. Wrócę tam,mimo,ze nie w Rynku bo warto.
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta P. ★★★★★
-
Szymon Pruszek ★★★☆☆
Ramen oraz suimono były kiepskie. W menu podane, że ramen jest gęsty, na pewno taki nie był. Mało mięsa i pozostałych składników, dużo makaronu, który był słabej jakości. Lemoniada nie była robiona na miejscu, czuć chemiczny posmak. Metalowe pałeczki wyglądają pięknie, ale są mało praktyczne. Wyślizgują się z ręki tak samo jak nabierane jedzenie. Lokal robi wrażenie premium, jednak jedzenie takie nie jest.
-
julia ★★★★★
Z miejsca wyszłyśmy najedzone, zachwycone uprzejmą obsługą, jedzeniem i miejscem samym w sobie. Sushi smakowało nam tak bardzo, że aż przykro było kończyć to wyjście! (7 września)
-
Kram Pauli ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce. Zależało nam na innych potrawach niż sushi. Rewelacyjne pierożki. Potrawy podane dość szybko. Spore porcje (wielka miska ramen). Myślę, że odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz.
-
A. Nat ★★★☆☆
Na pierwszą wizytę w tym miejscu wybrałam wydarzenie open bar sushi. Nie przyszliśmy najeść się tanio, a popróbować różnych rzeczy bez konieczności zamawiania całych porcji - w przypadku, gdyby jednak nie trafiły w nasze gusta. Niestety oprócz łososia i krewetki nie spróbowaliśmy za dużo, węgorz proponowany przy innych stolikach nawet do nas nie dotarł. Dodatkowo zdjęcia sushi (w SM podczas wydarzenia z tego dnia) zwiększały apetyt różnorodnością, stąd nasz zwiększony zawód. Wszystkie rolki były praktycznie takie same. Plus za zupy i inne dania, ale jednak za duże porcje przy takiej opcji jesz ile chcesz. Jedząc całą porcje dania curry ciężko spróbować chociażby jeszcze zupę i jakikolwiek kawałek sushi. Miso dla mnie powinno mieć więcej czosnku. Sałatka z wakame miała ciekawy orzechowy sos. Okonomyaki smaczne, mi wersja z tofu smakowała bardziej. Ciężko zaparkować w okolicy. Ze względu na lokalizacje i duża odległość raczej była to jednorazowa wizyta.
-
Weronika Baka ★★★★★
Restauracja zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, głównie tym że poza sushi można zjeść tu również m.in. dania z woka, stek, japońskie pierożki, dania z tempury. Ja byłam tu już kilka razy i próbowałam sushi, pierożki gyoza, kurczaka w panko i ramen. Wszystkie dania były bardzo smaczne, szczególnie na plus zaskoczył mnie ramen. Myślę że to z pewnością ciekawe miejsce na obiad czy kolację. Restauracja jest przestronna i mieści wiele stolików. Wystrój nowoczesny, a obsługa miła, bez zarzutu. Na plus również opcja z drinkami, aperol spritz w wersji z Gejszą.
-
Mariusz Z ★★★★★
Nowe miejsce, dobra lokalizacja. Bardzo przytulne, ciekawa, inna zastawa (talerze, kubki, dzbanek, pałeczki). Pokusiliśmy się o sushi i kaczkę. Sushi pycha, kaczka jak dla mnie za mało do pieczona, ale chyba tak to się podaje, jak stek. Obsługa bardzo miła. Też nie wszystkie pozycje z menu były dostępne, ale coś sobie wybraliśmy. Jako że nowy lokal, nie ma jeszcze alkoholu. Polecam, warto dać im szanse.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska?
7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska znajduje się przy Rychtalska 18, Psie Pole, 50-304 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska?
Można skontaktować się z 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska pod numerem +48 735 917 700
Jak można dotrzeć do 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska?
Do 7 Samurajów - Rychtalska - Restauracja Japońska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku