Przegląd katalogu
- 647 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 647 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 647 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 463,131 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Świdnica, Wołów i innych.
“Wracamy tu co jakiś czas, bardzo lubimy to miejsce. Super zarówno oferta lunchowa od 12 do 16 od poniedziałku do piątku jak i zwykłe menu. Duży wybór dań i napoi. Zdecydowanie lepsza lokalizacja niż ta na Świdnickiej. Jest tu więcej miejsca i jest się mniej na widoku przez fajne rozłożenie stolików. Świetne patio w sezonie letnim!! PS tutaj są najlepsze frytki z batatów!”
“Fajna obsługa, piękne klimatyczne wnętrze w japońskim stylu i pyszne jedzenie. Na stole wjechały dzidiaj rsmeny BBQ i Tonkotsu i pierozki grożą z wieprzowina jako starter. Każde z dan miało swój ciekawy smak, bylo doprawione w punkt. BBQ z super chashu, fajna kompozycja dodatkow, a to konsultacje gesty, kolagenowy. Myślę,ze spokojnie moze walczyć o top 3 rameniw we Wrocławiu. Do zobaczenia.”
“Wpadliśmy po 2 latach i burgery wciąż na świetnym poziomie. Wzięliśmy klasyka z podwójnym mięsem wołowym w wersji bez bułki oraz Spacy - który miał minimalnie za dużo papryczek. Do tego frytki z parmezanem. Palce lizać, polecam :)”
“Zamowiłem duży zestaw i dużą tortille. Bardzo mi smakowało i nie tylko mi :) (na jednym ze zdjęć widać nos "eksperta" co też ocenił 10/10). Porcja duża i smaczna.”
“Lokal oferuje pyszną pizzę z szerokim wyborem dodatków, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Od niedawna w menu pojawiły się pierogi – ciasto jest delikatne, a nadzienia dużo. Ziemniaki również smakowały, bardzo dobra prezentacja dania. Ogólnie wrażenia są pozytywne, ale byłoby o wiele przyjemniej, gdyby jedzenie nie było podawane w jednorazowych naczyniach.”
“Odwiedziliśmy Fuego z okazji naszej rocznicy i jesteśmy zachwyceni! Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pyszne dania, świetna atmosfera – wszystko na najwyższym poziomie. Ogromnym i bardzo miłym zaskoczeniem był deser przygotowany specjalnie dla nas – to był piękny gest, który uczynił wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym. Dziękujemy i na pewno wrócimy!”
“Nie byłam przekonana co do pozycji z tteokbokki, ponieważ nie znałam jej w takim wydaniu, ale danie naprawdę smaczne, kurczak bardzo soczysty, w pikantnym wariancie ostrość jest dobrze wyważona. Kluski również takie, jakie powinny być. Dobrze przemyślana kompozycja smakowa. Porcja w sam raz, żeby się najeść, cena odpowiednia.”
“Bardzo smaczne jedzenie, świetna shisha i super obsługa! Szczególne podziękowania dla shisharisty Paszy — profesjonalny, miły i zawsze potrafi idealnie dobrać smak. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać”
“Jak ja się cieszę że jest ta pizzeria, pamiętam jak jeszcze na lucirniu była, ciekawe czy dalej można zamawiać taka ogromną prostokątna :)”
“Bardzo dobre jedzenie! Kaczka mega pyszna , rybka również! Czyściutko i bardzo miła pani obsługuje , uśmiechnięta . Pysznie!”
“Pizzka przyszła do nas cieplutka i cudnie chrupiąca. Zdecydowanie jedna z najlepszych pizzerii w Oławie”
“Sympatyczne miejsce w Oławie, gdzie możemy smacznie zjeść. Restauracja sąsiaduje z browarem. Kratowe piwa, nalewki i okovity.”
“Raz brałem z kurczakiem a drugi raz mięso mieszane. Obydwie pozycje smaczne, kebab poprawny. Kurczak nie wysuszony, dobrze doprawiony, wołowina to kulka ale smaczna. Surówka może być, nawet się trafił jeden pomidor. Sos może być ale mógłby być lepszy. Placek pita petarda, dobrze zapieczony. W lokalu zimno jak w Jakucku ale za to herbata arabska jest. Raz była smaczna a za drugim razem jakaś bez smaku. Podsumowując, polecam kebab smaczny, obsługa miła. Daję 5/5, jak przyjdę trzeci raz i będzie wszystko dobrze to podtrzymam ocenę bo większość oławskich kebabów po wyrobieniu renomy obniża jakość i wielkość porcji.”
“Siesta została zasugerowana przez moją Ciocie! bardzo miła obsługa, ładny wystrój lokalu. Jedzenie pierwszorzędne. wszystko super świeże , smaczne. mając w głowie ceny lokali w większych miastach nie mogliśmy wyjść z podziwu! burger 2x200g z dodatkami i OGROMNA ilością frytek za 53zl ? zdecydowanie super miejsce jeżeli chodzi o cenę do jakości! chciałbym nadmienić że burger był fenomenalny. pamiętajcie że porcje są tutaj naprawdę od serca ! serdecznie polecamy i dziękujemy :)”
“Nie moja kuchnia ale bardzo przyjemne miejsce, fajny ogródek. Lokalizacja blisko centrum, miła obsługa i dobre piwo. Nie ma co narzekać”
“Pizza zamawiana na wynos z dowozem do wioski obok. Dotarła gorąca! Trzeba przyznać, że nie spodziewałam się, że będzie taka pyszna! Dużo składników, pizza świetna jakościowo. Na pewno będziemy zamawiać ponownie! Za dwie pizze z dodatkowymi sosami zapłaciliśmy około 90 zł, WARTO :)”
“Bardzo smaczne jedzenie . Gnocchi w sosie serowym wyśmienite , przygotowywane przez kucharza na miejscu .Zapiekane truflowe penne również bardzo smaczne . Porcje zacne. Polecam”
“Świetne miejsce do wypadu na włoskie przysmaki. Mieliśmy okazję zjeść bruschettę na przystawkę. Trzy całkiem spore oraz bogato naszykowane grzanki z dobrymi pomidorami oraz bufala. Pizze diavola mało pikantna ale zdecydowanie godna polecenia pozycja z paprykową oliwą. Gnocchi z krwetkami oraz grzybami to zdecydowanie nie moja bajka ale kluseczki same w sobie sprężyste i dobre! (Dziewczyna była zadowolona) Ceny w lokalu są większe niż w innych pizzeriach w okolicy ale idzie za tym jakoś składników a zarazem smak. Fajnym dodatkiem są też sycylijskie napoje Sama obsługa bardzo miła i pomocna. Lokal ma swój urok z neonem na ceglanej ścianie a z drugiej strony zupełnie inny styl.”
“Smaczne jedzenie w dobrej cenie. Lokal pomieści wielu gości, obsługa jest miła, porcje naprawdę spore. Pizza jest okey - nie ma jakiegoś wybitnego smaku, ale stosunek ceny do jakości jest sporym plusem. Grzanki czosnkowe mega smaczne! Polecam dobrać jako drobny dodatek. Gyros słabo przyprawiony, warzywa świeże, frytki totalnie normalne a sos tzatziki mało wyrazisty w smaku. Przepyszne soki! Jeśli ktoś chce uczciwie zjeść w obornikach to zapraszam do Pauzy”
“Jadłem już któryś raz w tym lokalu. Dania smaczne i w miarę szybko podane. Jest możliwość zamówienia na wynos. Jest ogródek ze stolikami. Nigdy nie trafiło nam się żebyśmy byli sami w restauracji. To świadczy że na mapie Brzegu Dolnego jest to popularny lokal.”
“Z całego serca polecam tę restaurację! Focaccia Divino to absolutne mistrzostwo – świeża, aromatyczna, idealnie wypieczona. Do tego frytki szefa z majonezem truflowym… po prostu niebo w gębie! A wisienką na torcie był drink Pornstar – wybitny, perfekcyjnie zbalansowany, z charakterem. Na ogromny plus zasługuje też obsługa – kelner Bartek był niesamowity: profesjonalny, sympatyczny i pomocny. Na pewno wrócę, bo takich smaków i atmosfery się nie zapomina!”
“Profesjonaliście w każdym calu. Polecam mocno, nie tylko sportowcom lub osobom trzymającym dietę. Świat idzie do przodu i bardzo fajnie, że lokalnie pojawiają się firmy dbające o jakość! Do zobaczenia niebawem :)”
“Lokal w wystroju troche surowy ale Pizza przepyszna. Ciasto rewelacyjne a ilość składników odpowiednią. Do tego oliwa - PYSZNOŚCI. Ale z obserwacji widzę, że sporo osób bierze pizze na wynos.”
“Miejsce w samym centrum,w środku bardzo klimatycznie,pizza pychaaaa!! Jest z czego wybierać,cena adekwatna do wielkości pizzy. Obsługa przemiła i bardzo komunikatywna :)) polecam”
“Klasyka domowego gatunku pizzy prosto i smacznie klimacik wczesnych lat 90 polecam serdecznie”
“Pyszna, lekka pizza, bez przesadnej ilości składników, czuć pomidorem, ciasto chrupie, trzyma się jak trzeba, a burata bardzo delikatna i kremowa. Pysznie!”
“Miła atmosfera, gorąca herbata bardzo smakowała, pizza bardzo dobra, kolorowe drinki. Fajna miejscówka w Żarowie. Polecam”
“Wspaniała obsługa, wystrój jak na tradycyjną gospodę przystało. A to dopiero początek, bo gdy potrawy lądują na stole, szczęka spada do ziemi. Zamówiliśmy michę mix pierogów oraz żeberka- wszystko pyszne a porcje duże. Ceny jak na taką rewelację- bardzo przystępne. Do tego chyba najbardziej wypasiona herbata jesienna jaką widziałem. Wyrazy uznania dla załogi kuchni oraz serdeczne podziękowania dla obsługi. Na pewno będziemy wracać. Do zobaczenia.”
“Megasmaczne pizza i bardzo szybka dostawa. POLECAM! Smacznego;)”
“To był kolejny raz. Z jednej strony cieszy mnie brak tłumów, a z drugiej dziwi i smuci bo jedzenie jest bardzo smaczne.”