Pierwszy raz jadłem tak słoną pizzę:/ różnica między Diavolą a Salami to kilka kawałków papryczki(przecież można dać spianatę). Jakość składników bardzo średnia co do ceny. Niestety nie ma wyboru przy basenie.
Zdjęcia
Opinie
-
Gastronomix ★★★☆☆
-
Tomasz Baranowski ★☆☆☆☆
Niestety mam bardzo mieszane uczucia co do tego miejsca. Dwie osoby w obsłudze gdzie Pani uśmiechnięta i pełna wigoru oraz nie sympatczny Pan zdjęty z krzyża. Na pytanie czy mają inne sosy poza keczupem odpowiadał do mnie olewawczo gorzej jakby rozmawiał z kolegą z podwórka. Usłyszałem tylko "Co?" oraz "Nie" po czym coś burczał pod nosem. Nagle wróciła Pani , która w międzyczasie wycierała stoliki i okazało się, że jednak są dodatkowe sosy i to nie jeden mimo tego , że za 4 złote gdzie mogliby je dorzucać w gratisie. Pizza ogólnie ok lecz trzeba by popracować na obsługą klienta.
-
Piotr Górski ★★★★★
Bardzo dobra pizza, dużo dodatków. Gorąco polecam spicy bbq burger - naprawdę dobry. Wrócę z pewnością sprawdzić inne pozycje oferty
-
paula ilska ★★★★★
Ogólnie jedzenie dobre w przystępnej cenie. Chodź w zależności od kucharza czasem zdążają się niedociągnięcia. Daje 5 na start i dobre chęci. Burgery przepyszne. Pizza na miejscu pychota!
-
Made Lin ★★★★☆
Panini świetnie wysmażone, dużo dodatków. Zamówiłam również do domu. Otrzymałam zamówienie bez sosów w rekompensacie słodkie napoje gratis. Pizza bez rewelacji, hamburger bez fajerwerków, zwykle ale dobre jedzenie.
-
Adrian Marcinkowski ★★★★★
Bardzo udana pizza gyros, soczysta, ze świeżych składników oraz dużą ilością kurczaka. Frytki grube, chrupiące, duża porcja. Pizza salami bardzo domowa z bardzo dużą ilością salami. Wszystko gorące,podane w 10 minut. Ogromny wybór napojów, wszystkie warianty między innymi Pepsi. Polecam! Warto zaufać temu miejscu. Ceny bardzo niskie
-
Adam Nowakowski ★★★★★
Bardzo udana pizza gyros, soczysta, ze świeżych składników oraz dużą ilością kurczaka. Frytki grube, chrupiące, duża porcja. Pizza salami bardzo domowa z bardzo dużą ilością salami. Wszystko gorące,podane w 10 minut. Ogromny wybór napojów, wszystkie warianty między innymi Pepsi. Polecam! Warto zaufać temu miejscu. Ceny bardzo niskie
-
Nekrobear ★★★★★
Podszedłem z ciekawości obadać, co to się otworzyło na moim gettcie. Przyznaję spodziewałem się słabizny, gdy zamówiłem panini z pieczarką i serem. I zostałem miło zaskoczony! Spora buła napchana grzybami, jak torba studenta harnasiami, smażona cebulka oraz ser. Jest naprawdę dobrze i na pewno wrócę stestować ich pizzę. Drobny tip, bo nie wiem, czy tyczy się to innych panini, ale tam naprawdę pomogłaby dosłownie szczypta soli, pieprzu i jakiś sos do tego. Niekoniecznie czosnkowy, można zrobić inne zajebiste;] Niemniej - polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza Przegryź?
Pizza Przegryź znajduje się przy Wejherowska 34, Fabryczna, 54-239 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza Przegryź?
Można skontaktować się z Pizza Przegryź pod numerem +48 536 581 145
Jak można dotrzeć do Pizza Przegryź?
Do Pizza Przegryź można dotrzeć, korzystając z poniższego linku