Super miejsce, z bardzo przyjaznym klimatem. Wiele wydarzeń tematycznych. Bardzo miła obsługa. Przystępne ceny. Warto śledzić ich social media bo często odbywają się tu ciekawe eventy, na które każdy zainteresowany może przyjść i dołączyć. To zdecydowanie coś więcej niż zwykły pub. Miejsce z duszą i przestrzeń wydarzeń kulturalnych. Fajny spot na spotkanie ze znajomymi. Polecam zajrzeć i przekonać się samemu. Ja na pewno wrócę tu jeszcze nie raz.
Zdjęcia
Opinie
-
Przemek Brożek ★★★★★
-
Karolina Kozłowska ★★★★★
Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Przyjazna oraz sympatyczna obsługa. Alkohole i przekąski (chipsy, tosty). Polecam maliniadę. Dwa miejsca na grilla ze znajomymi.
-
DaRKeR Adrian Szade ★★★★★
Wspaniały lokal, prowadzony z pasją i duszą, otwarty na ludzi i inicjatywy wszelakiej maści. Dobre jedzenie, dobre piwo, świetna zabawa, dużo dodatkowych rozrywek. Nic tylko polecać. Coraz mniej tego typu miejsc we Wrocławiu. Fakt otwartości na głuchoniemych to tylko dodatkowy plus potwierdzający jak wspaniałe to miejsce.
-
Mateusz Rączka ★★★★☆
Bardzo klimatyczne miejsce. Idealne na wyjście z kolegami na piwo albo na organizację imprezy integracyjnej. Jest kilka małych oraz kilka dużych stolików oraz są osobne sale. Jest stół do bilarda oraz stoły do piłkarzyków. Obsługa bardzo miła i towarzyska. Nie ma zbyt dużego wyboru gatunków piwa, ale wszystkie dostępne są bardzo smaczne i dobrze schłodzone. Na wyróżnienie zasługują tosty. Na minus toalety, które kwalifikują się na remont generalny.
-
Paweł z PHDesign ★★★☆☆
Pub dla wtajemniczonych ;). Od lat ten sam klimat ceglanej piwnicy. Nie posiada strony WWW ani fb, z ulicy trudno tu trafić. Ogródkowi, wejściu, toalecie jak i wyposażeniu przydałby się remont. W środku znajdziemy stół do bilarda oraz piłkarzyki. Jeśli chodzi o menu to obecnie nie ma tu dużego wyboru piw czy jedzenia (tylko tost). W dalszym ciągu płatność tylko gotówką. Miła obsługa jest +
-
Daniel Góral ★★★★★
Super miejsce. Dobry klimat ceglanej, murowanej piwnicy. Są stoły do bilarda, piłkarzyki, gry planszowe, a nawet stoły do pingponga. Jest dobre piwo i jedzenie. Tost jest duży i smaczny. W zimowe dni w lokalu jest ciepło nawet przy ścianach zewnętrznych. Polecam.
-
Kasia Wiśnik ★★★★★
Bardzo przyjazna atmosfera,ciekawe dyskusje. Właściciel dba o komfort osób odwiedzających lokal, by ludzie czuli że są w bezpiecznej przestrzeni. Przystępne ceny i bogata oferta baru . Lokal posiada bilard, piłkarzyki,planszówki, stół do ping-ponga co sprawia że można tam miło spędzić długie godziny :) Gorąco polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pub Salonik?
Pub Salonik znajduje się przy Braniborska 2, Stare Miasto, 53-600 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pub Salonik?
Można skontaktować się z Pub Salonik pod numerem +48 605 629 388
Jak można dotrzeć do Pub Salonik?
Do Pub Salonik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku