Opinie

  1. Magdalena Niedźwiedź ★★★★☆

    Bardzo oryginalne miejsce na mapie Wrocławia z wyraźnie czeskim klimatem. Duży wybór dań, swojsko i bezpretensjonalnie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje kelnerka – przemiła, bardzo pozytywna i tworząca świetną atmosferę. Jedyny minus to intensywny zapach smażonego jedzenia w lokalu, który niestety przechodzi na ubrania po wyjściu. Mimo to miejsce warte odwiedzenia.

  2. Mirosław Miedziak ★★★★☆

    Smaczne jedzenie, ceny adekwatne do smaku potraw, obsługa klienta miła i pomocna, trochę ciasno ale jest ok

  3. Tomasz Kordowski ★★★☆☆

    Jakby to było moje pierwsze spotkanie z kuchnią czeską to więcej bym nie próbował. Kuchnią czeską jest świetna ale nie tu.

  1. We Try ★★★☆☆

    Niestety nie poleciłabym tego miejsca pomimo że żeberka były naprawdę dobre to danie dnia i smażony ser już nie, ser sam w sobie po prostu nie miał żadnego smaku, drink zamówimy przeze mnie miał tak duża ilość soku z cytryny/limonki że żaden inny smak nie był wyczuwalny. Obsługa też pozostawia wiele do życzenia ciężko było zrozumieć panią przyjmującą zamówienia a gdy pojawili się klienci z zagranicy pani nie mówiła ani trochę po angielsku co przy restauracji w centrum jest niewyobrażalne.

  2. Ewka ★★★★☆

    Miejsce bardzo klimatyczne z czeską obsługą. W Menu dostępne dania VEGE, mięsne jak i z tradycyjnym kotletem serowym przyrządzanym na kilka sposobów. Ceny przystępne. Duży wybór lokalnych napojów alkoholowych, jak i bezalkoholowych. Płatność tylko gotówką. Opinia: Niestety, dania średniej jakości. Mimo takiego samego zamówienia dla pary, dania diametralnie różniły się smakiem. Klasyczny ser smażony był dla mnie bez smaku... Nawet po próbie dodania soli i pieprzu. Frytki smakowały hm... Jak nawóz... Ponadto, w sałatce i sosie tatarskim znajdował się włos (nie informowałam obsługi, bo nie wypada przy gościach robić sensacji). Piwo bardzo smaczne. To na plus :) Tak jak lokalna obsługa, która dba o szybką obsługę. Odnośnie lokalu - ciekawy wystrój, mało miejsca, dość chłodno. Polecałabym usunięcie dużej ilości pajęczyn i wilgoci z wentylatorów przy suficie. Miejsca parkingowe - dookola Rynku, łatwy dojazd, jak i znalezienie miejsca.

  3. Tomasz Siwiński ★★★★★

    Odwiedzliśmy lokal 3-go Maja, a więc ludzi mnóstwo. Jednak u Pepika miejsce się znalazło bez problemu (może dlatego, że nieco na uboczu). Na jedzenie trochę poczekaliśmy ale było warto. Kuchnia czeska odkryła przede mną nowe smaki i zapachy. Polecam szczególnie gulasz szegedyński z knedlikami. Ceny przystępne. Na pewno wrócę

  1. Anna T ★★★★★

    Będąc we Wrocławiu mieliśmy ochotę zjeść czeskie dania, zachęceni opiniami wybraliśmy to miejsce. Nie zawiedliśmy się, jedzenie jest bardzo smaczne. Zamówiliśmy gulasz z knedlikiem oraz żeberka, rewelacja. Bardzo miła obsługa. Miejsce również ma fajny klimat, urządzone w czeskim stylu. Polecamy!

  2. Krzysiek Sz ★★★★☆

    Miejsce nietypowe. Jedzenie smaczne. Lokal bardzo mały. Obsługa miła, ale średnio zainteresowana klientem (pomocą, sugestią itp.). Hamburger ze smażonym serem to dość ciekawy wybór z menu, ale kapusta i marchewka szatkowana - pewniak rozpadającego się burgera. Może wybiorę się tu jeszcze latem, aby zjeść coś na świeżym powietrzu. I wtedy spróbuję więcej wyciągnąć informacji i specjałach kuchni czeskiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pepik PUB / Czeska restauracja we Wrocławiu?

Pepik PUB / Czeska restauracja we Wrocławiu znajduje się przy Kiełbaśnicza 28, Stare Miasto, 50-109 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pepik PUB / Czeska restauracja we Wrocławiu?

Można skontaktować się z Pepik PUB / Czeska restauracja we Wrocławiu pod numerem +48 713 656 121

Jak można dotrzeć do Pepik PUB / Czeska restauracja we Wrocławiu?

Do Pepik PUB / Czeska restauracja we Wrocławiu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements