Przegląd katalogu
- 210 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 210 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Oleśnicy, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 210 wyników w Oleśnicy, Dolnośląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 57,268 opinii i ocen.
“Restauracja z obszerną kartą kuchni azjatyckich - nie tylko sushi, ale i bao, bowle, itd. Próbowaliśmy miso, bao, bowla oraz krewetek w tempurze i wszystko było smaczne, choć miso przyszło średnio ciepłe. Obsługa ok. Samo miejsce też ok, choć krzesła nie zachęcają do dłuższego posiedzenia. Wyszliśmy zadowoleni.”
“Rewelacyjne miejsce. Odwiedzone kilka razy podczas pobytu w Oleśnicy. Miło. Ładnie. Klimatycznie. Bardzo miła obsługa. Przepyszny tom yum z krewetkami (choć zastanawiające, ze 2 razy zamówiona zupa w różnych dniach wygląda i smakuje inaczej. Druga wersja niemal bez mleczka kokosowego bardziej pikantna wodnista. Dalej smaczna ale zupełnie inna). Przepyszna tempura każda rolka. Gyoza nie. Dość rozgotowane. Krewetki w panko są ok ale polecam bardziej rolki. Na pewno wrócę przy kolejnej okazji pobytu w Oleśnicy.”
“Spoko pani doradziła oprócz zakupów gdzie można się napić kawy”
“Bardzo kocham to miejsce! Pyszne, a co najważniejsze zdrowe desery. Bardzo się cieszę, że ta kawiarnia została otwarta w naszym mieście. Szczególnie podoba mi się podejście właściciela kawiarni do ludzi, do wnętrza, do czystości, duży wybór deserów, lodów. Gorąco polecam również kawę z mlekiem owsianym! Życzę pomyślności i powodzenia! ❤️”
“Rewelacja. Obsługa super. Jedłem pierogi z mięsem po prostu coś wspaniałego. Córka z polecenia pani obsługującej wzięła naleśniki z serem i malinami też twierdziła że rewelacja. Będę w okolicy Oleśnicy to mam już pewny punkt na obiad. Na pewno nie będę szukał nic innego”
“Miła jazzowa muzyka, wygodne kanapy, pyszna kawa mrożona. Jedyny maleńki minusik to ten, że do słoiczka z pysznym sernikiem po japońsku mogli by dawać talerzyk żeby nie kruszyć po stole. Poza tym miło i przyjemnie”
“Schabowy petarda! Do dań Głównych zupa jest w gratisie. Trafiliśmy przez przypadek, wróciliśmy na drugi dzień. Jedzenie jest przepyszne, polecam z całego serca. Atmosfera rodzinna, przemiła obsługa. Talerz wyczyszczony do zera to chyba najlepsza odpowiedź na pytanie, czy warto.”
“Dla mnie nie ma lepszego kebaba w Oleśnicy, mięso nie jest suche, a sałatkę możnaby jeść samą i też by smakowała, frytki dobrze usmażone, jedynie w ofercie mógłby być większy zestaw, bo nie jem dużych posiłków a jednak ten zestaw zjadam bez trudu”
“Bardzo dobre jedzenie, duża porcja.”
“Najlepsze sushi jakie z żoną jedliśmy. Może wybór ryb nie powala, jednak zawsze wszystko jest bardzo świeże. Zakochałem się w futomaki z tatarem!”
“Wstrzymałem się z opinią po pierwszym kebabie drwala 2 dni temu. Za pierwszym razem kebab był tak pyszny że się zdziwiłem ponieważ nigdy nie jadłem rolki z zapiekanym serem żółtym z bekonem pomidorem i ogórkiem o który poprosiłem za dopłatą. Ogólnie podsumowując w ciągu 2 ostatnich dni jestem już drugi raz zaskoczony obsługą. Jedna porcja kebaba drwala w tej konfiguracji to 42 zł uważam że warto. Połowę jestem w stanie zjeść całego nie, taką bułę którą ma około 800gram jest ciężko przejeść jak dla mnie. Ogólnie najlepszy kebab jaki jadłem a zazwyczaj jadam kebaby we Wrocławiu więc aktualnie wolę przyjechać do Oleśnicy niż zjeść we Wrocławiu pozdrawiam. A propo frytek moim zdaniem lepsze niż w mc Donald i kfc.”
“Nie rozumiem tych słabych ocen. Najlepszy kebab w Oleśnicy. Pyszna tortilla, mięso mimo że jest to kula mocy to jedna z tych lepszych. Nigdy nie miałem problemów żołądkowych po zjedzeniu a obsługa jest bardzo ale to bardzo miła. Bardzo polecam tutaj przychodzić bo mimo że jedłem wszystkie kebaby w Oleśnicy to ten jest najlepszy.”
“Niewielki, lokalny sklep. Spory asortyment, miła obsługa. Ceny - jak na obecne czasy, przystępne.”
“Zawsze świeżo i smacznie! Super opcja z kanapkami, można również wziąć na ciepło Obsługa bardzo miła :)”
“Najpyszniejsze lody na świecie, to nie żart! Tak smacznych lodów jeszcze nigdy nie jadłam! Wrócę po kolejne smaki! Obsługa pierwsza klasa! Barwo! W końcu pyszne miejsce z lodami na mapie Oleśnicy!”
“Sklep zamknięty na stałe, warto zaznaczyć, bo na google widnieje że otwarte:(”
“Bardzo pyszne. Mniam. Nie mam słów od takiej pyszności.”
“Szybko i tanio ,dużo żeczy na miejscu”
“Dziękuję firmie Bagan za wielką pomoc, jaką uzyskałem w kwestii realizacji mojej inwestycji. Nasza firma kupiła siatki na ogrodzenie boiska. Siatki zostały zakupione bez montażu, bo myśleliśmy że poradzimy sobie sami z montażem, lecz okazało się że trzeba zmienić cały system odpowiedniego mocowania na piłkochwytach, z tego powodu mieliśmy ogromny problem, a odbiór mieliśmy za 3 dni, więc postanowiłem zadzwonić do firmy i przedstawić problem, no i co usłyszałem ? Proszę się nie martwić jutro podjedzie do Państwa osoba która jest od spraw technicznych i doradzi szybki i odpowiedni sposób montażu. Tą osobą był Pan Piotr z firmy bagan i tu bardzo też dziękuję temu Panu, bo nie tylko przyjechał z pomocą rozwiązania problemu, lecz zakasał rękawy i z moimi ludźmi ekspresowo zamontował siatki na boisku. Naszym zdaniem ludzie w tej firmie to profesjonaliści i widać że dbają o klienta. Polecam tą firmę”
“Przemiła obsługa. Pyszne jedzonko. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.”
“Byliśmy w sushi barze Baium i jesteśmy bardzo zadowoleni! Zamówiliśmy koktajle, sushi oraz bowl z tuńczykiem i sosem teriyaki – wszystko było świeże, smaczne i pięknie podane. Koktajle świetnie skomponowane, idealnie pasowały do jedzenia. Obsługa miła i profesjonalna, a atmosfera bardzo przyjemna. Na pewno wrócimy! Polecamy z całego serca!”
“Bardzo polecam, zamówiłam dzisiaj filet z kurczaka, był pyszny, domowy, a porcje ogromne. Najedliśmy się po uszy, a zabraliśmy resztę na wynos.”
“Super asortyment i najmilsza obsługa. Zakupy tutaj to czyta przyjemność!”
“Bardzo miła obsługa. Pozdrawiam całą ekipę sklepu”
“Bardzo polecam! Smaczne i piękne miejsce na mapie Oleśnicy ! Dziękujemy i do zobaczenia ❤️”