Opinie

  1. Wiehu ★☆☆☆☆

    Tragedia,miało być podudzie a dają nafaszerowane cienkie mięso jakąś surową,niezindetyfikowaną surową,niejadalną treścią .Zdjecie dodane Nie polecam !!!!!!! Pani obsługujaca arogancka.Jak w filmie Barei w scenie z kurczakiem . Po tym jak zwróciłem uwagę .że tego dania nie można zjeść zostałem haniebnie potraktowany . Frontem do klienta to raczej nie w tej restauracji.

  2. Micha Krysiak ★★★☆☆

    Kiedyś bar mleczny to z założenia miał być miejscem gdzie można zjeść za rękę zasadną cene dania kuchni domowej. Niestety Bar mleczny krówka gdzieś zjesz, by zabić głów, niektóre ceny ma takie, że mozma pomyśleć iż to centrum Wrocka a nie malutkiej Oleśnicy

  3. Adrian Jakubowski ★★★★☆

    Jedzenie ok, dla mnie część potraw jest przesolona, w szczególności zupy, ale to co kto lubi. Mały minus za przyjmowanie płatności wyłącznie gotówką.

  1. TakaSobie ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM pierogów ruskich ..powinny nazywać się pierogi z samymi ziemniakami. Smak dramatyczny ,a w zasadzie smaku brak i sera również brak. Ciasto grube i twarde . Na plus miła pani za ladą.

  2. Danuta Łęga - Sadowska ★★★★☆

    Miejsce zadbane, typowy bar mleczny, chociaż poduszki i dekoracje na parapetach przełamują styl. Jedzenie smaczne, ale z umiarem. W barze zabrakło mi typowo barowych dań, czyli naleśników, pierogów. Wzięliśmy więc placki ziemniaczane, które były dobre.

  3. Sebastian K ★★★☆☆

    Jedzenie dobre, ale żeby w barze mlecznym kotlet ziemniaki surówka kosztowały ponad 20 zł... drogo, bar mleczny polega na tym że można dobrze zjeść nie drogo a tutaj już ceny jak w restauracji, w takiej Bramie czy La Familii można zjeść główne dania w podobnych cenach... we Wrocławiu w barze mlecznym można zjeść za kilka złotych smacznie

  1. Bartosz Abkowicz ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, duża porcja.

  2. Andrzej K ★☆☆☆☆

    Bar ten był tanią alternatywą. Ceny tam obowiązujące korespondowały z jakością potraw. Płacąc niewiele, byłem w stanie zaakceptować podłość produktów. Natomiast po podwyżkach stało się to nieakceptowalne. Jedzenie jest zwyczajnie niedobre i nie chodzi tu tylko o smak, ale głównie o produkty użyte do przygotowania potraw. Ziemniaki smakują jak pastewne, surówki niedobre zalane octem, mięso pełne przerostow, chrzastek, pierogi to jakiś dziwny twór z ziemniakami w środku. Do tego jedzenie w cenie restauracyjnego jest podawane odgrzewane z bemarów. W Olesnicy w tej samej cenie, w innym lokalu, można zjeść bardzo dobry obiad, przygotowywany na świeżo, po zamówieniu. Do tego do dziś nie można nadal płacić kartą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar krówka?

Bar krówka znajduje się przy Okrężna 11, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bar krówka?

Do Bar krówka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements