Amfiteatr nad stawami w Oleśnicy
“Cały park w okół stawów jest piękny. Polecam na spacer!”
Znaleziono 4 wyników
“Cały park w okół stawów jest piękny. Polecam na spacer!”
“Bardzo fajne miejsce do wypoczynku. Polecam”
“Przemiła, profesjonalna i bardzo pomocna obsługa. Dobrze zaopatrzony salon. Uwielbiam zakupy w tym Empiku.”
“Dnia 2.12.2025 około godz. 18.00 byłam obsługiwana w sprawie reklamacji termometru spożywczego. Ujęła mnie obsługa , kompetencja, rzutkość i kontakt nie budujący barier przez pracownika- Panią obsługującą mnie. Zanim do mnie podeszła przyglądałam się jej pracy ponieważ "WYRÓŻNIAŁA" się tym "CZYMŚ" co każdy pracodawca chciałby widzieć w swoim pracowniku. Ogólnie załoga jest uprzejma co jest na plus dla tego sklepu.”