Przegląd katalogu
- 35 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 35 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Wołowie, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 35 wyników w Wołowie, Dolnośląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 15,576 opinii i ocen.
“Najlepszy sklep w okolicy .Najlepsza Dubajska czekolada jest właśnie tutaj .”
“Świetna atmosfera oraz ludzie którzy tworzą to miejsce , duży wybór piw o różnorodnych smakach , każdy znajdzie coś dla siebie”
“Doprawdy wspaniałe miejsce. Bloga cisza i spokój. Przepyszne posiłki, dopracowane i estetycznie podane. Prawdziwa uczta dla zmysłów. Miła obsługa, ładnie ubrana. Wystrój wnętrza można podziwiać całymi dniami a i tak na pewno coś się nie dostrzeże za pierwszym razem. Co prawda byliśmy tylko na weekend, ale i tyle wystarczyło, żeby odpocząć od codziennego zgiełku i obowiązków domowych. Bardzo dziękujemy za gościnność. Prawdopodobnie do następnego razu. Pozdrawiamy Dorota i Andrzej.”
“Jedna z najlepszych lodziarni w Polsce, pod względem smaku jaki i obsługi. Każdy coś dla siebie znajdzie, są smaki tradycyjne takie jak, śmietanka czy czekolada,a także wyszukane smaki jak aloes czy lawenda. Lodziarnia Wspomnienie Lata to miejsce którego nie możecie pominąć będąc w Wołowie. Jesli lody nie są Twoim ulubionym deser znajdziesz w ofercie pyszne gofry czy babeczki bezowe lub nine slodkosci. Po ostatniej wizycie w Wołowie specjalnie przyjechałam tu ponownie żeby zjeść pyszne lody w towarzystwie przemiłej Pani właścicielki która sprawiała że nasz pobyt w gym pieknym miescie był 100 razy lepszy.”
“Super cukiernia i lodziarnia. Od 40 lat i 17 lat jak zrobili mi Torta na moje wesele był przepyszny. Pamięta się to do dziś. Jak miło wrócić w swoje rodzinne strony już ze swoją córką na przepyszne lody.”
“Pyszne lody ❤️ dużo, dużo smaków ❤️ przemiła obsługa ❤️ w środku kawiarni można zobaczyć niesamowitą kolekcje porcelany ❤️ Jest dużo miejsca do spędzenia czasu z dziećmi ‼️‼️‼️”
“Świetne miejsce, miła obsługa. Jedzenie jak w restauracji a być może lepsze. Ceny rozsądne, porcje również szczodre. Polecam zdecydowanie, zarówno na szybki obiad jak i dłuższą posiadówkę. No i mają lody na deser :)”
“Fajna żabencja miła obsługa polecam”
“Bardzo fajna lodziarnia w niepozornym miejscu. Czasem trafia się na takie miejscówki w trasie, gdy np. chciałoby się wypić dobrej kawy. Kawa faktycznie dobra, ciasto wyjątkowo smaczne o nazwie: ciasto Kinder.”
“Miejsce bardzo sympatyczne z bardzo dobrą pizzą. Obsługa pomocna w doborze menu. Klimat dopełnia dobrze dobrana muzyka. Serdecznie polecam PaPi”
“Naprawdę dobry kebab, dużo mięsa, mięso dobre lekko słonawe takie jakie powinno być, sosy git, spory rozmiar, nawet niedrogo”
“Wyposażenie takie, jakiego możnaby się było spodziewać. Wszystko na miejscu, czysto i w dobrym standardzie. Lokalizacja też bardzo dobra - tuż przy dworcu, jest gdzie pójść z dziećmi (stadion z placykiem zabaw). 2 miejsca postojowe wewnątrz obiektu i więcej miejsc (bezpłatnych) przed ogrodzeniem. I dobrze wyposażony bar”
“Super miejsce, pyszne jedzenie, duży wybór dań, szybko podane. Bardzo pdzyjemny taras i ogórek.”
“Fajne miejsce do spędzania wolnego czasu. Polecam.”
“Lubię tutaj robić zakupy, owoce warzywa są świeże. Obsługa jest bardzo uprzejma. Wszystko tak naprawdę jest dostępne. Sklep czysty i zadbany.”
“Jedna z najlepiej zagospodarowanych i najczystszych Biedronek jakie odwiedziłam. Serdecznie polecam! I oczywiście brawa dla Załogi za utrzymanie tego miejsca w takim wzorcowym stanie:(”
“Pan Michał zawsze pomocny, fachowa opieka z jego strony i olbrzymia wiedza dotycząca produktów w MEDIA.”
“kochamy panią renatke niech pani sie nie zmienia i pracuje tam całe życie”
“Bardzo miła obsługa. Uśmiechnięta , życzliwa. Miejsce z klimatem dla par i grup.”
“Tak więc jedzenie całkiem ok. Smaczne. Podane ciepłe. Natomiast kawa ( w tym przypadku espresso), porażka. W momencie zakupu zamówień brak, ludzi mało, no wiadomo poro przed obiadem... Po kilku minutach czekania poszłam do lady .. no ok sobie myślę... Po chwili pani szykuje espresso, w jednym kubeczku 3 cm no a w drugim może że 2. Tak, wiem jak wygląda pojedyncze espresso, ale bez przesady. Obsługa śpi, a stoliki ble, brudne z resztkami jedzenia. Pomijając ten lokal to ogólnie markę lubię i nie trafiłam jeszcze tak jak dzisiaj. Więc polecam, ale nie konkretnie ten lokal.”
“Mój najlepszy sklep, wędliny tylko tam kupuję, mają bogaty asortyment, polecam.”
“Kolejny raz w Lodziarnia Lodówka. Tym razem deser lodowy z pistacjami. Pycha!”
“Super sklep towary dobre i są takie,że w innychsklaoach nie ma, mieso i wedlny dobrej jakości w innych marketach takiego nie dostaniesz. Polski sklep mila obsługa towary b.dobre ,brak wyraźnych informacji o towarach ,że są krajowe. Polecam tam robić zakupy.”
“Super sklep miła obsługa zniżki na produkty które lubię.”
“Pan z kasy miły, hit dogi są jak niebo w gębie. Ketchup smaczny i ceny dobre i lepsze z aplikacją. Polecam!”
“Fantastyczna obsługa, towar zawsze świeży i najwyższej jakości, przystępne ceny. Widać, że Pani Kierownik dba o sklep i o potrzeby klienta. Kiedyś sklep nie cieszył się dobrą opinią, ale odkąd jest Pani Michalina to bardzo chętnie przychodzę na zakupy. Jestem stałym klientem.”
“Jeżeli chodzi o ten lokal powiem jedno, polecam serdecznie. Od lat tam jadam i zawsze jestem zadowolony z jedzenia. Fakt zazwyczaj trzeba czekać sporo na jedzenie, ale o czym to świadczy? Że jest wielu klientów, którzy również coś zamówili bo im smakuje. Zasługuje na 5⭐”
“Mieszkamy w Obornikach Śl a i tak zawsze przyjeżdżamy na jedzenie właśnie tutaj. Wszystko zawsze świeże i smaczne a porcje zadowalające. Jeśli można coś zasugerować to fajnie by było gdyby w tle była jakaś muzyka. Pozdrawiam.”
“Bardzo dobry sklep. Może nie ma tam tylu rodzajów towarów, co w Intermarche, ale wszystko, czego potrzeba na codzień w domu da się kupić.Mała różnorodność to w zasadzie jedyna wada. Warzywa, owoce i jakościowo są w porządku. Do tego dobre mięso, wędliny itp u Niebieszczańskich i kiosk z lotto, gazetami... Wszystko w jednym miejscu bardzo ułatwia życie. Szczególnie, że lokalizacja też w środku miasta, a nie na obrzeżach jak inter. Dwa miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych oraz szerokie, automatycznie rozsuwane drzwi też są wygodą i niewątpliwą zeletą.”