Cleopatra Kebab
“Naprawdę dobry kebab, dużo mięsa, mięso dobre lekko słonawe takie jakie powinno być, sosy git, spory rozmiar, nawet niedrogo”
Znaleziono 4 wyników
“Naprawdę dobry kebab, dużo mięsa, mięso dobre lekko słonawe takie jakie powinno być, sosy git, spory rozmiar, nawet niedrogo”
“Tak więc jedzenie całkiem ok. Smaczne. Podane ciepłe. Natomiast kawa ( w tym przypadku espresso), porażka. W momencie zakupu zamówień brak, ludzi mało, no wiadomo poro przed obiadem... Po kilku minutach czekania poszłam do lady .. no ok sobie myślę... Po chwili pani szykuje espresso, w jednym kubeczku 3 cm no a w drugim może że 2. Tak, wiem jak wygląda pojedyncze espresso, ale bez przesady. Obsługa śpi, a stoliki ble, brudne z resztkami jedzenia. Pomijając ten lokal to ogólnie markę lubię i nie trafiłam jeszcze tak jak dzisiaj. Więc polecam, ale nie konkretnie ten lokal.”
“Jeżeli chodzi o ten lokal powiem jedno, polecam serdecznie. Od lat tam jadam i zawsze jestem zadowolony z jedzenia. Fakt zazwyczaj trzeba czekać sporo na jedzenie, ale o czym to świadczy? Że jest wielu klientów, którzy również coś zamówili bo im smakuje. Zasługuje na 5⭐”
“Mieszkamy w Obornikach Śl a i tak zawsze przyjeżdżamy na jedzenie właśnie tutaj. Wszystko zawsze świeże i smaczne a porcje zadowalające. Jeśli można coś zasugerować to fajnie by było gdyby w tle była jakaś muzyka. Pozdrawiam.”