Przegląd katalogu
- 714 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 714 wyników
Przeglądaj wycieczki w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 714 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 68,427 opinii i ocen.
“Jest w okolicy kilka sklepów podobnych ale ze względu na pomocną właścicielkę ten jest naszym ulubionym, mają buty które mają otwartą wierzchnią części i można dokładnie zobaczyć jak układa się stopa małego dziecka w bucie i czy dany but jest dobrze dopasowany. Właścicielka zawsze służy fachową radą i pomaga dobrać idealne obuwie dla dziecka które jeszcze nie mówi i trudno jest ustalić czy buty są dobre czy nie.”
“Super obsługa, wymiana opon przeprowadzona na poczekaniu, profesjonalne doradztwo i mili pracownicy.”
“Profesjonalny serwis prawdziwych pasjonatów i byłych świetnych zawodników. Najwyższej jakości usługi - w moim przypadku poprawiono to co zostało spaskudzone w innym serwisie -koła Mavic.. Nasmarowane, w tym bębenek kasety (odpowiednim smarem i w odpowiedniej ilości), do tego wyregulowane i nacentrowane z zegarmistrzowską precyzją. Teraz rower chodzi jak marzenie! Ceny bardzo uczciwe i lepsze niż u konkurencji. Jedyne czego żałuję, to to , że tak późno (tj. po tylu latach) natrafiłem na ten serwis. Jako że znam się więcej niż trochę na rowerach, i sam sobie je buduję i serwisuję, wiem co piszę. Poza tym, Ci bracia to wyjątkowo mili i sympatyczni ludzie. Jestem już umówiony na kolejną wizytę- złożenie kół. Polecam szczerze! Ja na pewno będę tu wracał. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie - Marcin Edit: (27.10.2024) tak jak napisałem wróciłem. tym razem po zapleceniu obręczy mavic717 na piastach xtr750/760 ze szprychami dt swiss evolution przód 2 krzyże , tył 3 krzyże mogę portwierdzić pełny profesjonalizm i uczciwość ekipy braci Karczewskich. Do tego pełna kultura. Robota wykonana na celujący. Dodam, że fuszerki nie toleruję, ani naciągactwa i jestem na to bardzo uwrażliwiony w dzisiejszych czasach.”
“Byłam w tym sklepie ostatni raz ponad 10 lat temu (od tamtych zakupów nie potrzebowałam kupować innych produktów) i ucieszyłam się, gdy dzisiaj zobaczyłam, że sklep dalej prowadzi ten sam sprzedawca, co poprzednio. Szeroki asortyment i pomocny sprzedawca, polecam serdecznie!”
“Najlepsze Przedszkole! Wnuczek zadowolony, bardzo dużo ciekawych zajęć, dobre jedzenie. I oczywiście wspaniała kadra.”
“Mega dobry ramen Tantamen. Bardzo syty i dużo dodatków. Idzie się nieźle najeść. Pyszne sushi bardzo ładnie podane. Duża różnorodność w karcie. Jest w czym wybierać. Mi zasmakowała rolka Magu Maki. Polecam spróbować :)”
“Korzystam z usług Itaki w Wola Parku nie pierwszy raz. Każdy urlop był wspaniale dobrany do sugerowanych potrzeb. Nigdy nie wyszedłem niezadowolony z obsługi, jakiej tam zaznałem. Znajomość hoteli oraz wiedza dotycząca oferowanych atrakcji, a także nieoceniona cierpliwość i pomoc to atuty Pani Ani. Polecam tę kompetentną i miłą Osobę! Każdy urlop z polecenia Pani Ani był "strzałem w dziesiątkę". Wrócę niebawem, bo lokalna pogoda nie sprzyja :)”
“Z usług firmy Pana Macieja korzystaliśmy dwukrotnie i zdecydowanie możemy je polecić. Kontakt i terminowość bez jakiegokolwiek zarzutu, pozytywne podejście do klienta, bezpieczeństwo wyjazdu, punktualność, czystość autokaru, stała opieka w trakcie wyjazdu. Z pewnością powrócimy do współpracy w kolejnym roku szkolnym.”
“Fantastyczne biuro podróży! Obsługa bardzo miła i kompleksowa, zadbali o każdy szczegół. Gorąco polecam!”
“Podróżuje z biurem Smile od wielu lat i wiem, że każda podróż będzie kolejną ciekawą przygodą .”
“Wspaniała i kompleksowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Jestem niedecydowaną osobą, ale sympatyczna i uśmiechnięta Pani Marzena pomogła mi w wyborze kierunku mojej wycieczki oraz dodatkowych usług, które mnie interesowały w rozsądnej cenie. Czułam się zaopiekowana. Na pewno wrócę za rok. W 100% polecam!”
“Po roku przerwy wróciłem do "Przewodnikow" I ponownie nie zawiodłem się .Dawid - "Król warszawskiej Wisły" wybrał miejscówki które przyniosły mi dwa Bolki , każdy 70 cm.Był też przyłów suma i sandacza.Dzien bardzo udany, Dziękuję Dawid.”
“Świetne przedszkole, doskonała kadra. Duże zaangażowanie w rozwój dzieci. Serdecznie polecam !”
“Świetne wrażenia z wycieczki do Turcji”
“Wspaniały hotel dosłownie pierwsza liga. Wszystko zasługuje na pochwałę. Po pierwsze wnętrza. Hotel urządzony ze smakiem i poczuciem wysokiej estetyki. Pokój przestronny, łóżko co ważne bardzo wygodne. Po drugie śniadanie świeże i bardzo urozmaicone. Do tego ta kawa niezwykle aromatyczna klasy premium. Dobry hotel to jednak nie tylko wnętrza ale zwłaszcza ludzie. Obsługa w hotelu jest fantastyczna i bardzo profesjonalna. Pracownicy hotelu na recepcji i w restauracji budują niezwykłą atmosferę. To ludzie, których życzliwość i uśmiech (Pani Diana) oraz zaangażowanie i profesjonalizm (Pani Palina) sprawiają, że w tym hotelu gość naprawdę czuje się gościem. Bardzo polecam!”
“Miła obsługa, możliwość przejazdu zabytkowymi autobusami co 40/30 min po całej Warszawie. Odjazdy z Dw. Centralnego 22, zwykłe bilety ZTM!”
“Polecam z całego serca , syn chętnie chodzi do przedszkola, panie są przecudowne jeszcze takich nie spotkałam jak tu w tym przedszkolu . Jedzenie bardzo dobre robione na miejscu. Przedszkole organizuje też bardzo fajne wycieczki . Codziennie dzieci wychodzą na dwór i bawią się. Codziennie rysują, śpiewają , panie organizują codziennie fajne zabawy . Polecam z całego serca to miejsce . Jest idealne dla naszych dzieci ❤️”
“Syn uczestniczył w obozie Paryż- Hiszpania/ chill. Bardzo pozytywnie ocenia wyjazd, program, kadrę kierowniczą, kontakt i miejsce. Uwagi: Za krótko prosimy o dłuższa opcję wyjazdu na letnie obozy :)”
“Kupiliśmy wycieczkę last minute... Pani która nas obsługiwała 27.06.2024 była mega! Doradziła, pokazała oferty i co ważne załatwiła sprawę do końca choć mogła zamknąć biuro bo przyszłyśmy praktycznie na zamknięcie. Polecam z całego serca!”
“Bardzo rzetelna firma od lat na rynku i w tym miejscu. Pani Monika zawsze profesjonalnie doradzi i podpowie co wybrać. Polecam.”
“Wspaniała organizacja, począwszy od biura Itaka przy placu Unii Lubelskiej w Warszawie, szczególnie Pani Borkowska, poprowadziła mnie profesjonalnie od A do Z i byłem przygotowany na tę przygodę. Super wyjazd, pilotka Pani Magda szacunek, kierowca Eryk bardzo przygotowany, trasa i widoki nie do zapomnienia. Kanada piękny kraj. Przez 10 dni nie można jej poznać, ale posmakować i zostawić tam serce!!! Dziękuje.”
“Z biurem podróży Rafa wybrałem się już dwa razy. Organizowałem wycieczkę jednodniową do Torunia i dwudniową do Ojcowskiego Parku Narodowego i Energylandii. Polecam bardzo wyjazdy z tym biurem podróży. Kontakt z Panem Rafałem wzorowy - wszystko bez problemu da się załatwić telefonicznie lub mailowo, szybka organizacja, elastyczność. Program wycieczki bardzo dobrze rozpisany, piloci świetnie prowadzili nas przez wszystkie punkty programu. Wygodne i bezpieczne przejazdy. Młodzież za każdym razem wracała zadowolona. Planujemy kolejny wyjazd z Rafą :) Pozdrawiamy serdecznie Młodzież ZSG Poznańska Warszawa. ❤️”
“Byliśmy dziś na koncercie pani Aleksandry Bobrowskiej. Artystka oczarowała mnie grą pełną lekkości, wdzięku i humoru. Podziwiałam talent muzyczny i pedagogiczny (!). Przez godzinę siedzieliśmy jak zahipnotyzowani. Listopad powinien być dla chętnych, ale takie wieczory w nim obowiązkowe;)”
“Za czasow jak chodzilam (czyli 9 lat temu) super przedszkole, pracownicy przesympatyczni a rodzice kolegow i kolezanek takze. Pozdrawiam Pania Kinge i Asie od grupy Skrzatow :)”
“Na początek trzeba podkreślić, że Nova Wola ma Przecudowną obsługę. To nie jest zwykła restauracja, to miejsce, w którym nie czuje się gwaru, nie ma pośpiechu, miejsce gdzie czuć smaki kuchni, gdzie sączy się cudowna dla ucha muzyka. Za oknem pośpiech stalicy, a w środku totalny chillout. Będziemy wracać !!!”
“Bardzo polecam to Biuro Podróży!!! Pani Ania jest najlepsza!!! Nie byłam za tym hotele ale Pani Ania powiedziała że będę bardzo zadowolona!!! Nie myliła się! Jest poprostu bosko. Jestem wlanie na miejscu na Malcie ☺️”
“Serdecznie dziękujemy biuru podróży WIGRA za zorganizowanie wspaniałej wycieczki do Torunia! Wszystko było dopięte na ostatni guzik — ciekawy program, świetny pilot wycieczki i przemiła atmosfera. To był niezapomniany dzień pełen wrażeń. Z przyjemnością skorzystamy z Państwa oferty ponownie!”
“Kolejny wyjazd z biura Twoje Wakacje i oczywiscie kolejny super wyjazd ! Od kilku lat korzystamy z usług Pań z tego biura i jesteśmy bardzo zadowoleni , zawsze bezproblemowo, klijent czuje się 100% zaopiekowały i o nic nie musi się martwić . Pani Nina a szczególnie pani Beata która zawsze dopnie wszystko na ostatni guzik , to profesjonalistki które są absolutnie godne polecenia !!!”
“To był pierwszy samodzielny wyjazd naszego 12-letniego syna - duże przeżycie i spore wyzwanie, zarówno dla niego, jak i dla nas jako rodziców. Na szczęście trafiliśmy na wspaniałą kadrę, która zapewniła synowi nie tylko bezpieczeństwo, ale też świetną atmosferę i wsparcie na każdym kroku. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi – za opiekę, empatię i świetną komunikację z rodzicami. Kadra wykazała się dużą elastycznością i wyczuciem, potrafiła dopasować program do potrzeb dziecka. Obsługa biura również bardzo profesjonalna – kontakt z Panią Mirosławą to czysta przyjemność. Całość zorganizowana perfekcyjnie – nawet odjazd odbył się punktualnie! Dziękujemy za fantastyczny obóz – syn wrócił zadowolony i bogatszy o nowe doświadczenia. Serdecznie polecamy!”
“Polecam całym sercem! Towarzyszyłam temu miejscu od początków ich powstawania, które jak to w każdym przedszkolu nie były proste :) Jestem pod wrażeniem tego, co (stały!) personel wypracował i jak cudne miejsce w 100% zgodne z pedagogiką Montessori udało im się stworzyć. Polecam całym sercem :)))”