Wycieczka do RPA była cudowna! Mała grupa, super przewodnik i organizacja. Widzieliśmy tak dużo że aż niesamowite że zmieściliśmy się z tyloma atrakcjami w niecałe 10 dni na miejscu. Wszystko dopracowane i bardzo kameralnie. Super!!!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Marta M ★★★★★
-
Marzenna U ★★★★★
Anglia i Szkocja tajemnicze zamki i szkockie wrzosowiska to wspaniała wycieczka. Trasa prowadzi po najważniejszych historycznych miejscach, wśród pięknych krajobrazów. Dobre hotele, wszystko organizacyjnie przemyślane i Pan Witek, pilot jakiego bym chciała mieć na wszystkich wycieczkach. Wiedza, kompetencje, uprzejmość, kultura osobista najwyższej próby i nieograniczony czas, jaki poświęca uczestnikom wycieczki. Jesteśmy razem grupą 12 godzin a On proponuje jeszcze dla chętnych wieczorny spacer. To była cudowna przygoda i wypoczynek . Polecam.
-
Adrian Głuch ★★★★☆
Byliśmy na wycieczce w Stambule czerwiec 2024. Byliśmy bardzo zadowoleni z organizacji, z hotelu, który jest zlokalizowany w idealnym miejscu skąd do wszystkich najważniejszych atrakcji było bardzo blisko. Pilot pan Wojciech bardzo sympatyczny wykazał się ogromną wiedzą, widział co nam pokazuje i zawsze miał ciekawa historyjkę do opowiedzenia o danym miejscu, zabytku. Potrafił się dostosować do grupy, do tępa przemieszczania się. Jak już pisałem wcześniej byliśmy bardzo zadowoleni na tyle, że w tym roku tj 2025 w czerwcu ponownie pojechaliśmy na tą samą wycieczkę z tym samym programem, gdyż stwierdziliśmy, że jednak 5 dni to trochę za mało, żeby zwiedzić to magiczne miasto. Ten człowiek, Joannita co opisuje w samych negatywach tą wycieczkę, to wypisuje totalne bzdury. Zawsze musi się trafić jakiś roszczeniowy, próbujący wyłudzić jakieś korzyści klient.
-
joannita XVI ★☆☆☆☆
Turcja, w ofercie hotel niby 4-gwiazdkowy, po przyjeździe brud i brak klimy w łazience. W odpowiedzi na skargę biuro pisze, że 4-gwiazdki to owszem, ale w lokalnej skali. Czyli azjatyckiej, nie europejskiej. Znaczy: manipulacja ze strony biura. Pilot gburowaty, goniący grupę, spieszący się, krzyczący na turystów, którzy w końcu mu za robotę płacą. W hotelu nawet nie wiadomo, który pokój zajmuje jakby się go potrzebowało. 5 minut zbrojownia w pałacu, 10 minut na skarbiec, szybciej szybciej, pokrzykiwania i komentarze, byle zniknąć z horyzontu! Przy skardze na pilota, biuro zaznacza, że pracuje z pilotem 20 lat i w zasadzie to mówi samo za siebie. I tyle, a ty człowieku nie piszesz prawdy, tylko pomówienia jakieś... Podałem kilkanaście zarzutów co do zachowania pilota, z dokładnymi wydarzeniami, datami i miejscami, a dostałem wymijającą odpowiedź "kopiuj/wklej". Co więcej, dwa tygodnie zwlekali z lakoniczną odpowiedzią, a nawet nie poinformali pilota w tym czasie o zarzutach ze skargi! Biuro waży sobie bardziej opinie pilota po wycieczce, niż opinie samych turystów... nawet nie skonfrontowało z nim moich opinii... Nigdy więcej! Opinia poszła zresztą do Polskiej Izby Turystyki.
-
Krzysztof Jasionek ★★★★★
Byłem na wycieczce w Wiedniu Sigma Trawel mnie nie zawiodła pilot grupy Pan Adam świetny organizator trzymający dyscyplinę turystów posiadający ogrom wiedzy na temat miejsc zwiedzania oraz Pan Grzegorz przewodnik po Wiedniu to mistrz w swoim fachu ,dodatkowo Pan kierowca dbający o bezpieczną jazdę o wysokiej kulturze polecam wszystkim którzy chcą wyjechać i zwiedzać
-
Piotr Piter ★★★★★
Profesjonalne podejście do klienta i fachowość. Kupowałem kartę turysty na Kubę, mieli dostępne od ręki. Na plus też, że otwarte do 18. Polecam!
-
monika srzednicka-raczkowska ★★★★☆
Barcelona-Bajkowe miasto Gaudiego duma Katalonii- mieliśmy wspaniałą pilotkę Panią Jolę cierpliwą ,kompetentną, bardzo pomocną i wspaniałą przewodniczkę po Barcelonie Panią Agatę...doskonałe zwiedzanie, dobrze przemyśłany czas wolny, można by jeszcze dorzucić Camp Nou...polacam kolację i pokaz Flamenco...bez względu na cenę warto!!!!Hotel 4gwiazdki dobry ale to nie standard choćby austriacki. Napewno wrócimy jeszcze do Barcelony. Robiliśmy około 15 km dziennie.
-
Jadwiga K ★☆☆☆☆
Byłam na wycieczce w lipcu „Anglia – Szkocja”, niestety nie mogę polecić tej imprezy i to z kilku powodów . Trasa została źle zaplanowana – długie przejazdy – hotele położone nie na trasie co jeszcze wydłużało dodatkowo przejazdy. Wizyta na Wyspie Skye – zupełnie nieudana – po długim przejeździe odwiedziliśmy małe senne miasteczko. Osobny temat – hotele w większości brudne, raczej do remontu itd. Pilot Pan Dariusz L. dostosowywał się do sytuacji. Sprawiał wrażenie wygodnego i mało zaangażowanego w swoją misje. O poszczególnych punktach programu trzeba było mu przypominać i wręcz domagać się realizacji. Do tego dochodził brak taktu, irytacja i chęć jak najszybszego zniknięcia z horyzontu. Na takie zachowanie być może wpłynęła obecność partnerki Pana Pilota.
-
Paweł K. ★★★★★
Jeżeli ktoś potrzebowałby zrobić sobie test antygenowy, to bardzo polecam. Cena naprawdę uczciwa, super sympatyczna obsługa. Na plus, że metoda wykonania testu to pobranie materiału z gardła oraz przedsionka nosa. Polecam uczciwie.
-
Maciek Florczak ★★★★★
Bardzo miłe doświadczenie zwalcza opieka pilota od początku do samego konica
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sigma Travel Sp. z o.o.?
Sigma Travel Sp. z o.o. znajduje się przy Marszałkowska 140, Śródmieście, 00-061 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sigma Travel Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Sigma Travel Sp. z o.o. pod numerem +48 226 251 212
Jak można dotrzeć do Sigma Travel Sp. z o.o.?
Do Sigma Travel Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku