Przegląd katalogu
- 34 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 34 wyników
Przeglądaj winiarnia w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 34 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 15,642 opinii i ocen.
“Specjalność lokalu "kuchnia węgierska", przy sąsiednim stoliku goście rozmawiają w tym języku. Dla mnie to "certyfikat" dla smaku i oryginalności dań. Wystrój klimatyczny: wiązki papryczek, regionalne pojemniki na przyprawy, fotografie. Zamawiamy m.in.: przystawkę z wyborem wędlin i kiszonkami oraz gulasz pőrkőlt wołowy (pőrkőlt oznacza przypieczony), zupy: gulaszową i rybną z owocami morza. Smaki spełniły nasze oczekiwania, tym bardziej, że dania można było indywidualnie "zaostrzyć". W restauracji jest sklepik z węgierskimi specjałami m.in.; wędliny, przyprawy, kiszonki i wino. Króluje Egri bikavér. Polecam.”
“Cudowne miejsce ze świetnym jedzeniem i bardzo dużym wyborem win. Przemiła obsługa i właściciele, zawsze chętnie doradzą w doborze wina . Stek z kalmara - majstersztyk prosto i pysznie.”
“Bardzo smaczna kuchnia gruzińska. Duży wybór win, obsługa dobierze jakieś dla każdego. Dobre miejsce na kolację.”
“Polecam warsztaty winne z panem Piotrem Dyjakiem. Po wrześniowej degustacji Chardonnay zdecydowałam się na udział w "winach wagi ciężkiej" i to był strzał w dziesiątkę. Świetny dobór butelek + szeroka wiedza sommelierska prowadzącego. Polecam zarówno dla laików jak i prawdziwych znawców wina. Czekam na kolejną degustację!”
“Bardzo fajne miejsce zarówno na rodzinne spotkanie jak i na spotkanie we dwoje. Karta nie jest zbyt rozbudowana, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie. Burgery z mięsem i wege, ryba, risotto, desery, wina itp. Jedzenie smaczne i świeże, a obsługa przesympatyczna! Na pewno tu wrócę. Polecam.”
“Bardzo dobry wybór win praktycznie z każdego kraju w przystępnej cenie. Pan sprzedający również zna się na rzeczy i potrafi doradzić”
“Kupiliśmy w Delikatesach przepyszne z ciasta francuskiego portugalskie babeczki z budyniem. Smak babeczek nie do opisania, że tak powiem "niebo w gębie ". Gorąco polecam!”
“Dobrze, że to miejsce istnieje. Zawsze znajdę tu coś dla siebie czy na prezent dla bliskich lub znajomych. Oprócz znanych propozycji, warto posłuchać rady właścicieli. Eksperymenty zwykle udane :)”
“Skuszeni jesienną kartą Kotłowni ruszyliśmy na rekonesans i jak zwykle wyszliśmy w pełni usatysfakcjonowani. Gęś na buraczkach z truflowymi gnocchi była idealną kompozycją smaków. Rewelacja. Makarony jak zawsze na najwyższym poziomie. Pierogi z gęsiną, grzybami i dodatkiem kasztanów - mistrzostwo. Porcje duże i sycące. Na deser tarta swiętomarcińska - poezja. Ceny umiarkowane. Klimat i obsługa - wiadomo - najwyższy poziom.”
WINNEnieWINNE to wyjątkowy salon i bar winiarski zlokalizowany przy ulicy Słowackiego w Grójcu. To niezwykłe miejsce szybko stało się ważnym punktem na mapie miasta dla wszystkich koneserów dobrych trunków. W asortymencie znajduje się imponujący wybór ponad trzydziestu kranów z winami owocowymi, wytrawnymi, półwytrawnymi oraz musującymi. Klienci mają unikalną możliwość skosztowania każdego wina przed dokonaniem zakupu, co ułatwia idealny wybór.
“Sklep ma w ofercie zróżnicowane wina biologiczne. Dużo jest win austriackich ale również są wina włoskie francuskie i hiszpańskie. W sklepie można znaleźć perełki dla "anarchistów", wino królewskie oraz wino piłkarza.”
“Super miły i wyedukowany na wszelkie tematy pan obsługujący sklep ❤️”
“Polecam na miejscu i na wynos. Pan Mariusz wspaniały znawca wina i super człowiek z ogromnym poczuciem humoru i wiedzą o winie.”
“Genialny sklep, można tu znaleźć zaskakująco ciekawe pozycje na specjalne okazje, jak i coś smacznego jako dodatek do obiadu. Pan Marcin to świetny znawca, który potrafi doradzić nawet najbardziej wymagającym klientom. Super miejsce, bardzo polecam!”
“To jest wspaniały lokal z genialną obsługa. Mięso pierwsza klasa zawsze przygotowane pod zamówienie. Polecam serdecznie Mięso, sery, focaccie oliwy.”
“Przepyszne makarony, duże porcje, bardzo duży wybór win, idealnie dobierają wino do potrawy. Serdecznie polecam.”
“Dobry sklep z dużą ofertą różnorodnych alkoholi. Mamy dostęp do produktów z różnych kategorii. Są whisky, brandy, tequila. Można znaleźć też inne egzotyczne marki np. ouzo. Spory wybór win. Jest też oferta piw łącznie z kraftowymi. Mają też marki własne.”
“Świetna lokalizacja, przyzwoite ceny, do tego bardzo duży wybór ciekawych piw (sporo craftów, czeskie, słowackie). Czyli w sam raz jak na podwarszawskie miasteczko.”
“Jak zawsze wyśmienity posiłek. Świetna obsługa i cudowne jedzenie. Dania bezglutenowe wyśmienite.”
“Dam 5 gwiazdek, bo tatar i stek rzeczywiście pyszny, a o to przecież chodzi. Sos pieprzowy do steka do tej pory jadłam inny, tutaj jak zwykły pieczeniowy. Uważam również, że 12,5% do rachunku za obsługę kelnerską niezależnie czy 10osób czy 2, to jednak przesada. Obsługa, jak obsługa. Nic specjalnego. Było pysznie - trzeba przyznać, ale zostawiając tyle pieniędzy w restauracji oczekuję również tego OGÓLNE WRAŻENIA.”
“Super przemiła pani Monika Xiaomi obcina od lat zwierzę nie jest zestresowane pani Monika wie co robi bardzo gorąco polecam chociaż kawałek drogi dojazdu”
“Nie mam zastrzeżeń do restauracji.”
“Bardzo ciekawe miejsce dla osób, które mają ochotę na klimat i smaki przedwojennej Warszawy. Tam tam pierwszy i zarazem ostatni raz w życiu spróbowałem Czerniny, czyli zupy z podrobów i krwi. Nie mój smak, ale było warto się przekonać. Wnętrze ma fajny vibe ze starymi meblami, zdjęciami oraz malunkami na ścianach. Można też było kupić chleb oraz przetwory mięsne lub owocowe. Wszędzie także pełno roślin, co jest dla mnie sporym plusem. Polecam odwiedzić choć raz, by choćby przekonać się, czy chcielibyśmy mieszkać w tych dawnych czasach ;)”
“Bardzo przyjemne miejsce! Zamówiłem makaron z sosem pesto i był naprawdę pyszny. Restauracja znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku i hałasu. Idealne miejsce na relaksujący posiłek. Zdecydowanie polecam!”
“Po zapoznaniu się z opiniami nieco wahałyśmy się, czy na pewno odwiedzić "Belvedere", ale absolutnie nie żałujemy swojej decyzji. Sądzę, że wiele zależy od tego, jakie mamy oczekiwania wobec restauracji - my chciałyśmy posmakować niebanalnego menu degustacyjnego w pięknym historycznym wnętrzu i równie pięknych "okolicznościach przyrody", więc liczyłyśmy się ze stosunkowo wysokimi kosztami. "Belvedere" całkowicie spełnił nasze oczekiwania, a personel sprawił, że poczułyśmy się obsłużone po królewsku, przy czym bez sztucznego zadęcia. Na powitanie zaserwowano trzy rodzaje bardzo dobrego pieczywa z masełkiem ziołowym oraz amuse-bouche w postaci ostryg. Potem na stole pojawiły się przystawki: smaczne, acz dość zachowawcze kurki z szalotką, estragonem, kwaśną śmietaną i parmezanem oraz kopytka z kozim serem, bułką tartą z miętą i młodym bobem, które okazały się fantastycznym połączeniem smaków. Polecamy! Nie rozczarowały dania główne: smażony sandacz z sosem szampańskim i młodymi warzywami (w tym przepysznym dzikim brokułem al dente) oraz idealnej miękkości schab jagnięcy z orientalnymi przyprawami, cukinią w szafranie, imbirem i jaśminowym ryżem. Degustację zamknął eton mess zwieńczony bezą kokosową w oryginalnej formie, którą możecie zobaczyć na zdjęciu ;) Miłośnikom szampana polecamy Ruinart Blanc de Blancs, produkowany wyłącznie z białych winogron odmiany Chardonnay.”
“Minimalistyczny lokal - sklep z kameralnym bistro w sercu Starej Ochoty przy Placu Narutowicza. Jedzenie skromne ale pyszne, herbata zimowa w porządku. Obsługa serdeczna, klimat wewnątrz i na zewnątrz miły. Można poczuć się jak w Paryżu. Polecam pizzę pół na pół, gdzie można połączyć dwa dowolne smaki.”
“Pizza ze szparagami i jajkiem sadzonym - podobno pierwszy dzień w karcie. Pychota!!!1! Polecam!”
“Moja ulubiona Żabka...miła obsługa i właściciel”
“Bardzo uprzejma i cierpliwa obsługa w szczególności jedna młoda Pani chyba o imieniu Iwona która pomogła mi i nauczyła jak kasować zakupy na kasie samoobsługowej. Jej empatia i troska o klienta wykazała na najwyższym poziomie. Mam nadzieje że będzie więcej takich pracowników bo w dzisiejszych czasach brak empatii i zrozumienia dla innego człowieka który wolniej pojmuje nowinki techniczne.”
“Wybór jak mało gdzie i w niezłych cenach. Warto zapytać o rabaty i karty stałego klienta.”