Opinie

  1. Beata Gawlak ★★★★★

    Super przemiła pani Monika Xiaomi obcina od lat zwierzę nie jest zestresowane pani Monika wie co robi bardzo gorąco polecam chociaż kawałek drogi dojazdu

  2. Kate Kate ★★★★★

    Przemiła Pani, która bardzo ładnie odcięła mojego pieska shih tzu :) Serdecznie polecam salon Balum, pieski będą na pewno zadowolone :)

  3. Izabela Sobiech ★★★★★

    Mały i kameralny salon z przystępnym i cenami i Panie które znają się na rzeczy. Zdjęcie przed i po ...

  1. Chmurka x ★★★★★

    Moje dwie sunie strzygę w tym salonie od 2 lat i jestem zadowolona. Pieski zawsze wykapane pachnące i ładnie ostrzyżone. Yorczka zawsze się bała fryzjera, a tu czuje sie dobrze. Polecam

  2. liwa ★☆☆☆☆

    niestety, pies został "opitolony" jakby kosiarka go przejechała! krzywo, wystrzępione kłaczki, nie symetrycznie-jedna strona dłuższa... to ma być spa???? kobieta nawet paznokci psu nie obcieła, a kasa poszła jak za wszystko!! nie polecam, bo drugi gromer musiał poprawiać, i wcale nie za darmo. Jak widać, samo szkolenie i dyplom na ścianie o niczym nie świadczy... Już tam wiecej pies nie będzie korzystał z usług tej pani.

  3. liwka ★☆☆☆☆

    niestety, pies został "opitolony" jakby kosiarka go przejechała! krzywo, wystrzępione kłaczki, nie symetrycznie-jedna strona dłuższa... to ma być spa???? kobieta nawet paznokci psu nie obcieła, a kasa poszła jak za wszystko!! nie polecam, bo drugi gromer musiał poprawiać, i wcale nie za darmo. Jak widać, samo szkolenie i dyplom na ścianie o niczym nie świadczy... Już tam wiecej pies nie będzie korzystał z usług tej pani.

  1. Justyna Anna Kłopotowska ★☆☆☆☆

    Nasz pies był kilka razy w tym salonie na strzyżeniu. Trochę dziwnie się zachowywała po powrocie, ale wydawało nam się ze to z powodu stresującej sytuacji (nie lubi się strzyc). Po ostatniej wizycie pies był bardzo wystraszony, smutny i przez cały wieczór leżał osowiały. Co nie jest do niego podobne bo to młody i energiczny pies. Mamy przeczucie ze coś na miejscu musiało pójść nie tak, jakby został zastraszony. Zauważyłam ze przy oku ma mocniej wycięte miejsce, aż do skory. Nawet nie chce myśleć co tam się mogło wydarzyć.. na pewno tam nie wrócimy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Balum?

Salon Balum znajduje się przy Tadeusza Korzona 113, 03-571 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Balum?

Można skontaktować się z Salon Balum pod numerem +48 501 767 630

Jak można dotrzeć do Salon Balum?

Do Salon Balum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements