Przegląd katalogu
- 915 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 915 wyników
Przeglądaj sushi w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 915 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 686,480 opinii i ocen.
“Zamówiliśmy kolację z dostawą do domu, ale opinie o Waszej restauracji przeczytałam już po złożeniu zamówienia. Patrząc na opinie spodziewaliśmy się, że nasza kolacja zepsuje nasz wieczór. Było zupełnie inaczej! Zamówiliśmy tagliatelle z kurczakiem i borowikami oraz pizzę peperoni. Tagliatelle pysze, bardzo aromatyczne, z dużą ilością dodatków. Czuć, że makaron "ręcznie robiony" a nie kupny ( widać to nawet po kształcie wstążek). Nie mam zdjęcia pizzy, ale była to typowa napoletana-puszyste brzegi i nieco mokry środek. Zupełnie nie rozumiem licznych przykrych opinii o tej restauracji. Jeśli komuś nie odpowiada "forma" pizzy napoletańskiej - polecam w domu wrzucić ją na chwilę do piekarnika - robi się bardziej chrupka :) serdecznie polecam :)”
“Obsługiwał mnie Pan Kierownik Mateusz, sympatyczna osoba. Zamówienie sprawnie przyjęte, a jedzenie szybko przyszykowane. Pizza smaczna, a przystawki apetyczne. Powiedzieć trzeba, że w galerii panuje spory ruch i jest głośno. Niemniej nie wpływa to na czas szykowania dań. Z pewnością wrócę do tego miejsca.”
“Bardzo przyjemny lokal z pysznym jedzeniem. Zamówiliśmy ramen spice beef, zestaw sushi mix sake oraz kaczkę teryijaki. Każde z dań spełniło nasze oczekiwania. Ramen był bardzo bogaty, smaczny i sycący. Zestaw sushi celujący, dobrze skomponowany. Kaczce również nie ma nic do zarzucenia. Do plusów miejsca można również dopisać fakt, że posiłek podano nam w ekspresowym tempie, a na stołach stały sosy sojowe z których można było korzystać bez limitu. Szkoda jedynie, że zestawy lunchowe są dostępne tylko w tygodniu, ale wybór jest i tak na tyle duży, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Polecam !!! Złożyłam zamówienie poprzez FINEBITE , cena 50% taniej ☺️ Sushi bardzo smaczne, świeże składniki, smaczne sosy. Zestaw mini party box - wystarczający dla dwóch osób.”
“Bardzo smaczne jedzenie w przystępnej cenie. Na plus bardzo przyjemna obsługa - zwłaszcza Pani w zielonych włosach. Do tego restauracja przyjazna pieskom.”
“Jedzenie było przepyszne, a obsługa na najwyższym poziomie. Pani Maria jest niezwykle uprzejma, uśmiechnięta i sprawia, że chce się tu wracać. Polecam z całego serca!”
“Ramen , kurczak z ryżem i warzywami były przepyszne! Duże porcje, szybka obsługa, polecam od całego serca!”
“Pierwszy raz zamawiałam z tego miejsca i było to udane doświadczenie. Recenzja dotyczy sałatki Bun wegetariańskiej. - smaczna, dobrze przyprawiona, dobre proporcje tofu/makaron/warzywa. Uwaga sos jest dość pikantny - szybki dowóz, zgodnie z opisem 30 min - duża porcja ok. 800 g, dla mnie starczyło na obiad i kolację - duży plus za sposób pakowania - w trzech częściach, dzięki czemu chrupiące warzywa zachowały swoją teksturę i nie było ryzyka rodziabdziania sosu Świetny stosunek cena/jakość”
“Jestem zaskoczony jakością pizzy! Sos pomidorowy: czuć świeże pomidory, zioła i czosnek. Dużo dodatków mięsnych i całość posypana świeżym parmezanem - prawdziwy, lekko słony parmidgiano. Obsługa miła, uśmiechnięta i sprawnie wydająca kolejne zamówienia. Na pewno tu wrócę :)”
“Kuchnia na poziomie drogiej restauracji, bardzo miła obsługa, ceny przystępne dla codziennych wizyt. Warzywa w daniach są chrupiące (nie z mrożonek), jedzenie nieprzesolone, bez glutaminianu. Z niejednego "chinczyka" jadłem i uważam, że ten bar to czołówka światowa (od czasu zmiamy właściciela kilka miesiecy temu). POLECAM!!!”
“Smacznie i miło. Dawno nie jadłem tak smacznej kuchni wietnamskie. Jak najbardziej polecam.”
“Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa i czysto. Nie ma tu tej mgły oleju i kwasu który zwykle czuję w tego typu jadłodajniach. Jest tu "jakby luksusowo" i w rozsądnej cenie.”
“Świetne "Warzywa z grzybami" Wszystkie składniki świeże, zero mrożonek, duża różnorodność. Zdecydowanie polecam. Świetna cena (20zl), miła obsługa. Brak WC, brak muzyki. Na plus też kilka sosów w tym dwa ostre wysokiej jakości a nie byle co najtańsze. Niestety w dość zaniedbanych opakowaniach.”
“Pyszne pizze (duży wybór), burgery no i skrzydełka! :D”
“Poprawiam opinie zjadlam ponownie by dac panstwu szanse i jest o niebo lepiej. Makaron smaczny miękki, mięso doprawione. Bardzo smaczne i polecam:). Pozdrowienia dla Pana koordynatora sieci Vapiano. Uwielbiam makarony a ten który jadlam był kompletnie bez smaku. Niedoprawiony, jedynie pomidory suszone dawały smak i trochę aromatu. Na plus bezalkoholowe mohito.”
“Pizza bardzo okej, smaczna, fajne ciasto, sporo składników, bardzo szybka dostawa. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zamawianie przez konsultanta trochę uciążliwe ale można się przyzwyczaić.”
“Jak czytam te opinie to aż mi ciarki po plecach przechodzą, nie wiem kto ma aż tak bujną wyobraźnię ale zazdroszczę. Jestem stałą klientką od prawie roku, jadam tam przyjemniej raz w miesiącu i nigdy pizza nie przyszła mi zimna czy przypalona, obsługa zawsze jest miła i wyrozumiała na moje ewentualne spóźnienia w odbierze pizzy, dostawca kilka razy czekał na mnie ponieważ nie wyrobiłam się np z przyjazdem do domu na czas, nigdy nie zrobił żadnej „awantury”, nie był też nigdy nie miły. Wszyscy pracownicy pochodzą z Polski.”
“Bardzo miła obsługa i szybka realizacja i oczywiście pyszna pizza Na pizza czekał około 40 mi. (Z dostawą do domu) Polecam z oliwkami i bazylią”
“Świetna pizza, zawsze świeża i dobrze wypieczona. Składniki są wysokiej jakości, a smak zdecydowanie wyróżnia się na tle innych pizzerii w okolicy. Zamawiam często i nigdy się nie zawiodłem. Dostawa szybka, a jedzenie zawsze dociera gorące. Obsługa profesjonalna i uprzejma, widać że wiedzą jak dbać o klienta. Zdecydowanie polecam każdemu, kto lubi dobrą pizzę z prawdziwego pieca.”
“Ostatnio zamówiłem pizzę z kurczakiem i bekonem i była naprawdę świetna. Mięso soczyste, bekon chrupiący, a całość świetnie się komponowała. Pizza była dobrze wypieczona i bardzo smaczna. Obsługa jak zwykle szybka i ogarnięta, a sam lokal ma luźny klimat, więc idealnie nadaje się na przerwę podczas zakupów.”
“Jedliśmy pizzę Hawajską pół na pół z Capriciosą + herbaty. Pizza smakowo bardzo dobra, przyjemnie wilgotna, nie trzeba sosów, składników bardzo dużo, a na pewno więcej niż standardowo w pizzeriach. Herbata jak herbata, ładnie podana z cukrem i cytryną bez dopłaty. Z żoną wizytę oceniamy bardzo pozytywnie. Jedynie na mały minus - był jeden dosyć głośny klient (niezależne od właściciela)”
“Przyszedłem tu w środę i dostałem zniżkę na dużą pizzę z czterema serami. Bardzo smaczna i świetna obsługa!”
“To był drugi raz gdy jadłem pizzę Dodo od czasu otwarcia lokalu w centrum i wczorajsze zamówione z Domaniewskiej pizze były równie pyszne jak za pierwszym razem. Szczególnie Kurczak Ranch przypadł mi do gustu za sprawą smacznego sosu śmietankowego. Dostawa opóźniła się o 5 minut ale wpadł kod na darmową pizzę, więc jak najbardziej nie mam z tym problemu :D”
“Wybraliśmy to miejsce ze względu na "pizza hut-usia" dla frajdy dzieci. Jeśli chodzi o elektronicznego kelnera to non stop podchodzą do niego dzieci, przez co robi się dosyć tłoczno w lokalu i gwarnie. Obsługa uwija się jak może, jednak czas oczekiwania na złożenie zamówienia, jak i realizacje zamówienia jest dosyć długi, co zapewne wynika z ilości klientów. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości obsługi - bardzo uprzejmi, robią co mogą, aby jak najszybciej obsłużyć gości. W lokalu było dosyć zimno, mam nadzieje, że to tylko chwilowy problem z klatyzacją. Jeśli miałabym ponownie udać się do pizzy hut, to osobiście wybrałabym inny lokal. Zodiak jest wyborem wyłacznie ze względu na elektronicznego kelnera dla zaspokojenia ciekawości dzieci.”
“Obsługa niezmiennie przemiła, pizza pyszna. Córka uwielbia to miejsce.”
“Pizza Hut to świetne miejsce z super atmosferą. Obsługa jest bardzo miła, pozytywna i naprawdę „na luzie”, przez co od razu czujesz się tam dobrze. Wszyscy są sympatyczni i robią fajny klimat. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.”
“Wspaniala i przesympatyczna obsługa, czytelne menu i niesamowita atmosfera. W lokalu jest bardzo klimatyczny nastroj - czarno biala fototapeta, fotografie, nastrojowe oświetlenie, lustra, a w centrum piec do pizzy. Idealne miejsce na randkę, spotkanie biznesowe lub wieczór ze znajomymi. Pizza taka jak sobie wymarzylem. Do tego zniżki studenckie na legitymację. Jak widać na zdjęciu lokal posiada udogodnienie dla najodszych milosnikow pizzy. Serdecznie polecam :)”