Opinie

  1. kinga kożuchowska ★★★★★

    Smaczne jedzenie. Fresh rollsy najlepsze jakie jadłam w Polsce. Świeżutkie z chrupiącymi warzywami i dużą ilością łososia - dosłownie rozpływają się w ustach. Przepyszny stek z tuńczyka i smaczny tatar. W każdym mięsnym daniu, które jadłam do tej pory - mięso bardzo smaczne. Najmniej smakowały mi zupy i curry. Przeciętne. Bardzo uprzejma obsługa - zwłaszcza przesympatyczna młoda blond włosa kelnerka w kucyku - dosłownie zaraża pozytywną energią. Dobry stosunek ceny względem tego, co dostajemy. Uważam, że ocena na Google mocno zaniżona. Zdecydowanie polecam.

  2. Anastasiia Bai ★★★★★

    Jedzenie było przepyszne, a obsługa na najwyższym poziomie. Pani Maria jest niezwykle uprzejma, uśmiechnięta i sprawia, że chce się tu wracać. Polecam z całego serca!

  3. Artur ★★★★★

    Super miejsce, od konkurencji wyróżnia ich przestronność lokalu, goście nie siedzą na sobie nawzajem. Zamówiliśmy różne pozycje, każda super, porcje trochę za duże, ale to chyba na plus. Polecam Udon, do lokalu mam prośbę, by wprowadzili ten makaron w formie zupy.

  1. Magdalena Em ★★★☆☆

    Zupa Pho - mocno średnia , brak smaku, wołowina słabej jakości , zielenina niedbale pokrojona, nigiri z łososiem poprawne( ryż zbity, twardy) , wasabi z proszku, imbir nie spełnił zadania był również przeleżały , herbata zielona zalana wrzątkiem …

  2. Jacek Strzyż ★★★★★

    Przepyszne jedzenie i bardzo miła, pomocna obsługa. Może tylko ceny przystawek lekko wygórowane, ale pozostałe plusy pozwoliły jakoś przełknąć tę niedogodność. Chętnie tu wrócę, by spróbować innych dań.

  3. Татьяна Литвинова ★★★☆☆

    Tak na prawdę 3 gwiazdki tylko przez miłą i dobrą kelnerkę i piwo. Zupa tom kha było mega słodka, w środku pływała drobno pokrojona trawa cytrynowa, która jest niejadalna, grzyby mieli dziwny przysmak. Rolka rainbow miała trochę niedogotowany i sucho ryż wprawie bez smaku, wasabi dali zbyt mało i było mało ostre, jak dla wasabi. Tak że nie mogę polecić tutaj jedzenie, bo nie warto swojej ceny. Nawet może tak, nie mogę polecić te dwa dania napewno. Niestety.

  1. Mateusz Orzechowski ★☆☆☆☆

    Ok więc zamówiłem won tang jak na zdjęciu o nikt nigdzie nie wspomniał, że to danie pełne grzybów (ich karta nic nie powiedziała). Dostałem więc pho z wołowiną na podmianke. To był błąd. Moje pho było bez smaku, miało 4 kawałki małe wołowiny na krzyż i niespelnialo minimum. Moja dziewczyna jest wege i nienawidzi mięsa. Dałem jej spróbować i ona nie wyczuła mięsa. Najgorsze pho jakie jadłem w życiu. Tak, później pani podeszła zapytać czy wszystko było okej. Jako, że czekałem długo, próbowałem dać znać wcześniej ale nikt do stolika nie podchodził, stwierdziłem, że to już przesada. Chciałem po prostu wyjść więc na odchodne powiedziałem, że wszystko ok. Ale polecam iść i samemu sprawdzić to PHO i jakiekolwiek inne za połowę ceny w Warszawie. Przepaść jest ogromna

  2. Julia Mierzejewska ★★☆☆☆

    Niestety te miejsce nas nie zachwyciło. Na samym wejściu zdziwiliśmy się, że w sobotę o godzinę 18 były tylko dwie osoby w restauracji. Potem odkryliśmy czemu. Moim zdaniem cena jedzenia w ogóle nie idzie w parze z jakością. Pad thai z kurczakiem i vege miały bardzo mało smaku i do tego były strasznie tłuste. Makaron udon też nas nie porwał. Czas oczekiwania totalnie nieadekwatny do ilości ludzi na sali. Obsługa też nie była szczególnie miła. Wystrój też niby kameralny, ale wygląda jak tysiące innych nudnych restauracji w tym stylu. Ogólnie nie polecam i nie wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Silk & Spicy?

Silk & Spicy znajduje się przy Francuska 49, Praga-Południe, 03-905 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Silk & Spicy?

Można skontaktować się z Silk & Spicy pod numerem +48 660 447 941

Jak można dotrzeć do Silk & Spicy?

Do Silk & Spicy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements