Przegląd katalogu
- 1,164 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 62% Ze zdjęciami
Znaleziono 1164 wyników
Przeglądaj stomatologia dziecięca w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,164 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 53,939 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera stomatologia dziecięca z miast takich jak Warszawa, Radom, Legionowo, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i innych.
“Gabinet dostaje 6+. Na tak wysoką jakość usług ceny są bardzo atrakcyjne. Nie trzeba jeździć do Warszawy żeby mieć dobrze zrobione zęby u lekarza ze specjalizacją. Czysto, fachowo, miło i co dla mnie najważniejsze uczciwie. Co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”
“Jestem Super zadowolony potrzebowałem pomocy z bólem zęba , natychmiastowa pomoc pani z recepcji szybko poinformowała mnie o godzinie wizyty za co serdecznie dziękuję .Dziękuję też pani Doktor jak i pani która pomagała pani doktor .Dziękuję za miłą atmosferę .Pozdrawiam Serdecznie cały zespół”
“Cudnie! Jestem bardzo zadowolony. Moje wyobrażenie o dentystach do tej pory nie było pozytywne. Tym razem jestem zaskoczony. Leczenie kanałowe do przyjemnych i tanich nie należy a tu było bardzo komfortowo. Pacjent w centrum uwagi, dbałość o komfort i bezbolesne leczenie. Polecam”
DUO DENTICA Stomatologia Rodzinna to nowoczesny gabinet dentystyczny położony w Pilawie przy ulicy Dworcowej. Placówka zapewnia kompleksową opiekę dla pacjentów w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci. Oferta obejmuje zaawansowane leczenie kanałowe, profesjonalne wybielanie systemem Beyond oraz fluoryzację. Na miejscu wykonywana jest pełna higienizacja, w tym delikatne usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie. Gabinet dysponuje własnym sprzętem do zdjęć panoramicznych, co umożliwia szybką diagnostykę ortodontyczną.
“Rzetelna i profesjonalna opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie. Doktor posiada dużą wiedzę i doświadczenie, przy tym jest delikatna, dba o komfort podczas zabiegów. Podejmuje się trudnych przypadków. Uratowała mój zgryz. W gabinecie od razu można zrobić pantomogram. Dziękuję i polecam :)”
“Jak zwykle jest zadowolenie i z leczenia i z atmosfery. Czułem się bardzo zadbany i pod czujna opieką na każdym etapie zabiegu. Pan dr Zofia wprowadza w dobry humor, mimo trudności i pewnego stopnia bolesności koniecznych działań .”
“Jakość usług rewelacja. Proszę tak trzymać Pani Martyno, polecam wszystkim!”
“Z całego serca polecam Plombino Stomatologia! Trafiłam do tego gabinetu z polecenia znajomej i była to jedna z najlepszych decyzji. Miałam wykonaną szybką implantację, a efekt jest po prostu fenomenalny — pełen profesjonalizm, nowoczesne podejście i ogromna dbałość o komfort pacjenta.BEZ NACIĄGANIA. Ogromnym plusem jest również podejście do dzieci. Moje dzieci wcześniej bardzo bały się stomatologa, a teraz chętnie chodzą na wizyty, co mówi samo za siebie. Cierpliwość, empatia i świetna atmosfera sprawiają, że zarówno dorośli, jak i najmłodsi czują się tam bezpiecznie. Polecam każdemu, kto szuka wysokiej jakości leczenia i ludzkiego podejścia . Pozdrawiam Aneta”
“Doceniam wysoki poziom leczenia, profesjonalizm pani doktor Fibiger. Dziekuje za skuteczne leczenie ortodontyczne i implantologiczne. Jedyny gabinet gdzie uzyskalam kompleksowe leczenie. Bardzo dobre efekty leczenia , zwłaszcza w przypadku bardziej skomplikowanych zabiegów.”
“Bardzo polecam leczenie u dr Karoliny Miłejko. Wiedza, kompetencje, etyka lekarska, a do tego fantastyczne podejście, również do dzieci, ponieważ chodzimy do niej całą rodziną. Dr ma holistyczne podejście do leczenia oraz zawsze dokładnie wyjaśnia na czym będzie ono polegało. Jako pacjentka za każdym razem czuję się dobrze zaopiekowana. Polecam!”
“Bardzo polecam klinikę Luxdentic!! Panie na recepcji przemiłe i zawsze pomocne. Wizyta u dr Pieróg przebiegła profesjonalnie i bezstresowo, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione. Pani higienistka Agnieszka również świetna – zabieg wykonany delikatnie i w miłej atmosferze :) Polecam!”
“Bardzo polecam Panią doktor Justynę Sawtyruk. Bardzo profesjonalna. Leczenie przebiegło sprawnie. Jestem bardzo zadowolona”
“Z całego serca polecam tę klinikę stomatologiczną! Profesjonalna obsługa, nowoczesny sprzęt i bardzo przyjazna atmosfera sprawiają, że nawet wizyta u dentysty staje się komfortowa. Lekarze są kompetentni, dokładni i wszystko dokładnie tłumaczą. Czułam się zaopiekowana od pierwszej chwili. Na pewno wrócę i będę polecać!”
“Pełen profesjonalizm, a podejście Pani Doktor do mojej osoby - aż brak słów. Jestem mega panikara a Pani Ula i Pani Asystentka to anioły.”
“Wizytę miałam już tydzień temu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo podoba mi się, że w gabinecie nikt nie ocenia, że przyszła „panikara”. Wizyta przebiegła bezboleśnie i już umówiłam następną. Serdecznie polecam :)”
Babice Dental Stomatologia to nowoczesny gabinet położony w Starych Babicach przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego. Placówka oferuje kompleksową opiekę dentystyczną dla całych rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych. Specjalizujemy się w precyzyjnym leczeniu kanałowym oraz szeroko pojętej stomatologii zachowawczej. Gabinet kładzie duży nacisk na profilaktykę oraz edukację pacjentów w zakresie zdrowia jamy ustnej. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który pozwala na bezstresowe i delikatne przeprowadzanie zabiegów.
Family Dental to wyjątkowy gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Latchorzewie niedaleko Starych Babic. Placówka ta słynie z rodzinnej atmosfery oraz kompleksowego podejścia do estetyki uśmiechu. Oferujemy zaawansowane leczenie kanałowe, stomatologię estetyczną z użyciem licówek oraz terapię bruksizmu. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach, podejmując się ratowania zębów o kruchej konstrukcji. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, z ogromną dozą empatii i zrozumienia dla ewentualnych lęków.
“Ktoś robi krecią robotę temu Gabinetowi. Gabinet "Pani Ortodoncja" (a nie ortodontka) istnieje i jest otwarty. Na dowód daję zdjecia. Strona internetowa też jest aktywna i klarowna - https://paniortodoncja.pl Z leczenia w tym Gabinecie jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i zrozumienie potrzeb pacjenta. Bardzo polecam”
“Od niedawna poznałam tę klinikę i gorąco polecam każdemu, kto ceni sobie życzliwość i profesjonalizm. Przy wejściu panie w recepcji dokładnie informują i są bardzo miłe. Miałam przyjemność skorzystać z usługi higienizacji wykonanej przez Panią Ewę Kaczmarek, która jest bardzo dokładna, delikatna i uprzejmie instruuje. Profesjonalna osoba. Panią Doktor Katarzynę Żychowską znam od wielu lat z innych placówek i nie znam lepszego lekarza. Jest bardzo miła, do pracy podchodzi z wielką starannością. Dba o całokształt najpierw wykonując pełną diagnostykę. Uzębienie, które leczy Pani Doktor po wielu latach jest nadal nieskazitelne. Wynika to z dokładności i rzetelności. Pani Doktor jest osobą, u której nikt nie odczuje stresu. Wiele moich zębów poprawiła po wcześniejszym leczeniu u innych stomatologów. Szczerze polecam każdemu Panią Doktor Katarzynę Żychowską. Kontynuując leczenie w Klinice potrzebne były zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Tutaj również było moim ogromnym zaskoczeniem, że te bardzo trudne procedury mogą nie być dotkliwe. Pan Doktor Mateusz Celej jest świetnym specjalistą, stosującym nowoczesne technologie. Wysoka kultura osobista, delikatność i objaśnienie na każdym etapie zabiegu to cechy, które eliminują stres i bardzo pomagają. Polecam Pana Doktora Mateusza Celej wszystkim osobom, które muszą przejść przez te trudne zabiegi. Fachowość, doświadczenie, a przy tym życzliwość Pana Doktora to bardzo ważne cechy dla każdego pacjenta.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym gabinecie! Personel jest przyjazny, uważny i profesjonalny. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania i sprawił, że zabieg był absolutnie bezbolesny. Klinika jest nowoczesna, czysta i komfortowa – od razu czuć troskę o pacjentów. Szczególne podziękowania dla Pani Darii za jej troskliwość i opiekuńcze podejście. Teraz leczenie stomatologiczne nie jest już straszne.”
“Jesteśmy stałymi pacjentami od kilku lat, zawsze profesjonalna wizyta. Czujemy sie w pełni zaopiekowani stomatologicznie. Nasze dzieci uwielbiają Panią Dr Połeć - na informację, że idziemy do dentysty reagują jak na ogłoszenie wyjścia do bawialni :)”
“Profesjonalna i miła obsługa. Dr Anna Szczepanik jest bardzo dobrą doświadczoną stomatolożka i protetyczką. Jestem zadowolona z jej usług. Mam pełne zaufanie do profesjonalizmu pani doktor. Korzystam z usług tego gabinetu od dłuższego już czasu i jestem bardzo zadowolona.”
“W ciągu ostatniego roku robiłam implanty. Odbudowa kości, itp. Bardzo się obawiałam, komplikacji, bólu. Było bezboleśnie, p. doktor o wszystkim informowała, co wykonuje. Świetnie dopasowane, czuję jakby to były moje własne zęby. Polecam.”
“Nie mogłam być bardziej zadowolona z wizyty w Stomatologii Ursynów! Ich podejście do czyszczenia, piaskowania i fluoryzacji było naprawdę rewelacyjne. Po wyjściu z gabinetu miałam nie tylko czyste i świeże zęby, ale również poczucie, że moje zdrowie jest w najlepszym możliwym stanie. Polecam gorąco każdemu, kto szuka wyjątkowej opieki stomatologicznej, skorzystanie z usług tego miejsca.”
“Naprawdę wiele dobrego można powiedzieć o tym miejscu. Przemiłe Panie z recepcji jak i doktorzy, a wszyscy nawiązują bardzo życzliwą i długotrwałą relację z pacjentami. Z usług jestem zadowolony i zawsze można się z każdym dogadać. Za każdym razem czułem się potraktowany priorytetowo i zaopiekowany. Bardzo dziękuję każdemu z osobna z ekipy VilaMed, miejsce godne polecenia pod każdym względem.”
“Dr Rostek (ortodoncja) przesympatyczna, przekochana, cudowna Pani Doktor, skończyłam leczenie już prawie 5 lat temu i jestem bardzo zadowolona z efektu i całego przebiegu leczenia. Polecam serdecznie ❤️”
“Wyrwanie dwóch ósemek naraz bardzo sprawnie poszło. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, była delikatna i profesjonalna. Po zabiegu otrzymałam jasne wskazówki.”
“W Pełni profesjonalny personel z należytym podejściem do klienta zaczynając od rejestracji, umówienia terminu po sam zabieg. Jestem zadowolony i chociaż była to wizyta jednorazowa ( mieszkam w Poznaniu ) to i tak będę Was miło wspominał. Dzięki za pomoc”
“Jestem pacjentem Pani doktor od lat i wraz cała rodziną zawsze wybieramy „Uśmiech” Pani Małgorzata ma nie tylko pewną rękę i jest świetnym operatorem ale też bardzo sympatycznym człowiekiem. Dziękujemy i oczywiście polecamy.”
“Bardzo serdecznie polecam Vita-Dental na Skarbka z Gór. Ilekroć tam bywam, obserwuję że zespół pracujących tam ludzi tworzy zgrany team, który się bardzo lubi i wzajemnie wspiera. Nigdy nie miałam problemu z zarejestrowaniem się do konkretnego lekarza bo Pani Kasia potrafi zawsze coś satysfakcjonującego mnie ustalić. Jestem pod opieką dr Denisy Yener, która dba o moje uzębienie już od dłuższego czasu i muszę stwierdzić, że robi to profesjonalnie, bezboleśnie i w miłej, spokojnej atmosferze. Oprócz zabiegów typowo stomatologicznych Pani Doktor ,,wygładza,, moje zmarszczki dzięki czemu czuję się świetnie no i młodsza o 10 lat :) Fajnie mieć takiego lekarza, któremu ufa się na 200%. Dziękuję Pani Doktor :) Fajny Zespół tworzycie i oby tak każdy był zadowolony jak ja! Dlatego daję 5 Gwiazdek :)”