Bardzo polecam Panią doktor Justynę Sawtyruk. Bardzo profesjonalna. Leczenie przebiegło sprawnie. Jestem bardzo zadowolona
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Lach ★★★★★
-
Marta Pogoda ★☆☆☆☆
Uwaga na doktor Miazek. Okropny człowiek. Zniszczyła mi ząb. Poprosiłam o dwie proste rzeczy a ona pojechała mi po całej linii zęba. Teraz musze go odbudowac. Nie wiem jak mogla zrozumiec z tego co powiedzialam, ze chce miec spiłowany zdrowy ząb. Nie rozumiem tez jak lekarz moze niszczyc zdrowy ząb bez zastanowienia. Chcialam zetrzec kawalek wypelnienia, ktory byl z boku zęba bo mi przeszkadzal a ona doszla do wniosku, ze powinna pojechac mi po calym zębie. Czuje się strasznie. Na fotelu widzialam, ze zab wyglada dziwnie ale chyba bylam w szoku i dopiero jak wrocilam do domu zorientowalam co zrobiła. Jestem w ogromnym stresie i musze wydac majątek, żeby go odbudować. PANI MIAZEK NIE POWINNA PANI WYKONYWAC TEGO ZAWODU. Edit. Dodam jeszcze, ze demed do mnie zadzwonil po wystawieniu opinii, pan piotr kujawa, dyrektor, mnie wyśmiał, stwierdzil, ze to tylko moje wrazenie(?) i ze moge go sobie dodac do opinii jak mam ochote. Zrzucil na mnie odpowiedzialnosc, ironizował i chichotał bo przeciez to powod do radosci, ze lekarz z placowki nie dosc, ze robi krzywde to jeszcze nie potrafia wziac odpowiedzialnosci za to co robia. Nie rozumiem dlaczego dyrektor placowki dzwoni do mnie po wystawieniu opinii tylko po to, zeby mnie obrazic. To co sie tam dzieje jest do zgloszenia dalej. Straszne miejsce. Absolutnie nigdy sie tu nie leczcie. Jesli cokolwiek pojdzie nie tak zostaniecie z niczym.
-
Justyna Barczykowska ★★★★★
Bardzo polecam Panią doktor Justynę Sawtyruk! Przemiła, sympatyczna, a przy tym niezwykle profesjonalna. Moja dentofobia z każdą wizytą stawała się coraz mniejsza dzięki jej spokojnemu podejściu i cierpliwości. Pani doktor zawsze rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie omawia plan leczenia i poszczególne etapy zabiegów. Bardzo skrupulatnie wyjaśniła mi wyniki zarówno pantomogramu, jak i tomografii, pokazując co i gdzie wymaga uwagi. ☺️
-
Michal B ★★☆☆☆
Totalna dezorganizacja i brak profesjonalizmu. Przez telefon jasno uzgodniłem, że wszystko, czego potrzebuję, będzie zrobione w ramach pakietu. Na miejscu okazało się, że nie ma żadnej komunikacji między recepcją a lekarzem – informacje nie zostały przekazane, a personel był zaskoczony moimi oczekiwaniami. Po wykonaniu usługi zostałem zaskoczony dodatkową opłatą, o której wcześniej nikt nawet nie wspomniał. Brak wyceny, brak informacji, żadnej zgody z mojej strony – po prostu postawiono mnie przed faktem dokonanym. Do tego recepcja zachowała się arogancko, zamiast przyznać się do błędu i załatwić sprawę profesjonalnie. Dwie gwiazdki tylko dlatego, że to, co zostało wykonane, było wykonane poprawnie. edit: "zależy nam na (...) przejrzystej komunikacji" - niestety na ten moment nie ma jej u Was w ogóle. ani między recepcją i lekarzem, ani między lekarzem/recepcją i pacjentem. ba, co innego jest przekazywane pacjentowi i co innego jest realizowane. i o tym była moja opinia.
-
Antfil Filip Szczepański ★★★★★
Swietna klinika. Profesjonalne podejscie, znalezenie przyczyny + narkoza przebiegla swietnie. Jestem bardzo zadowolony.
-
Jerzy Wieteska ★★★★★
Przemiła obsługa bardzo miła Pani doktor Monika Cicin oraz Pani asystentka Ewa profesjonalizm w każdym calu. Jedynie ceny te są duże ale rekompensuje je personel . Polecam .
-
Karin Lesiak ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z niełatwej decyzji usunięcia 2 ósemek pod narkozą. Po konsultacji, badaniu krwi, zajęto się mną wręcz po królewsku. Nie mogę się nachwalić pana doktora. Jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą, dzięki niemu nie bałam się niczego i cały zabieg przeszedł pomyślnie. Po wybudzeniu, mimo że byłam w trochę "w innym świecie", wszystko tłumaczył mi jak dziecku i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Jedynym minusem, za który nie odejmuje gwiazdki jest czas oczekiwania na właściwy zabieg. Taki lekarz to skarb! A na zdjęciu moje niesforne zęby. Pan Doktor zaszył mnie bezbłędnie.
-
Katarzyna Jodłowska ★★★★★
Mieszkam na Ochocie i od dawna szukałam stomatologa któremu mogłabym zaufać. Do tego centrum trafiłam przypadkiem, ale dzisiejsza wizyta - usuwanie kamienia napawa mnie optymizmem :-) Pani higienistka bardzo otwarta, miła i delikatna. Atmosfera miejsca przyjazna, a to się liczy bo przecież tego rodzaju wizyty nie należą do najprzyjemniejszych. Sam zabieg rewelacyjny- zęby jak nowe :-) Dziękuję
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Demed Stomatologia - Ochota?
Demed Stomatologia - Ochota znajduje się przy Władysława Korotyńskiego 23, Ochota, 02-123 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Demed Stomatologia - Ochota?
Można skontaktować się z Demed Stomatologia - Ochota pod numerem +48 224 176 803
Jak można dotrzeć do Demed Stomatologia - Ochota?
Do Demed Stomatologia - Ochota można dotrzeć, korzystając z poniższego linku