Przegląd katalogu
- 451 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 451 wyników
Przeglądaj stomatologia dziecięca w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 451 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 23,141 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera stomatologia dziecięca z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Polecam z całego serca Pana Dr. Bardzo dba o komfort pacjenta. Bardzo miłe Panie asystentki. Wszystko na 10+”
“Bardzo polecam, chodzę od kilku lat i wszystko zawsze na najwyższym poziomie, z roku na rok widać że firma się rozwija inwestując w nowy sprzęt. Personel nie zastąpiony który rozumie obawy przed bólem i dentystą ;)”
“Czyste, estetyczne miejsce, obsługa na wysokim poziomie, a lekarze u których byłam wykwalifikowani. Szczególnie polecam dr Ornowską-Broniarek, wspaniała lekarka!”
“Bardzo polecam doktora Mazur Kosme. Usunięcie 8mki z grubymi korzeniami 45minut. Podobna sytuacja z drugiej strony szczęki gdzie indziej trwała 3 godziny.”
“Bardzo polecam. Doktor Tomasz sprawnie uratował moją górną trójkę, którą inni sugerowali usunąć. Jestem bardzo zadowolona.”
“Super profesjonalna Pani Kinga Kosakowska bardzo delikatna i miła. Mocno polecam.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty. 8 ząb "głupoty" usunięty całkowicie bezboleśnie.”
“Usługa higienizacji została wykonana bardzo starannie i precyzyjnie przez Panią Dorotę, a efekt przerósł moje oczekiwania. Regularnie korzystam z oferty Spółdzielni, a wcześniej miałem również zabieg przeprowadzony przez dr Cudzik – także byłem bardzo zadowolony. Ponadto, bardzo pomocna obsługa w rejestracji– Panie zawsze uśmiechnięte i dokładnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Zdecydowanie wrócę na kolejne zabiegi i polecam tę przychodnię innym.”
“Boże jakie cudowne Panie pobierające krew ❤️ uśmiechnięte, pomocne i martwiące się o to czy na pewno mój pakiet wszystko pokrywa. Dla nich warto tam wrócić ;)”
“Bardzo polecam. Dziękuję za zrobienia zdjęcia RTG. Moja ósemka została usunięta w 2 minuty. Teraz czekam na higienizacje i wybielanie. Dziękuje!”
“Jestem Bardzo zadowolony wszystkimi wizytami do Sanodental, pierwsze wizyta była, higiena , i po wizycie, byłam zdziwiony, że mam takie piękne zęby, ta wyczyszczone były wszystkie zęby! Teraz jestem w trakcie wszczepienia implantów, i mam pewność że będzie zrobione to na wysokości!”
“Najlepszy dentysta u jakiego byłem. Atmosfera, podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Bez pośpiechu i bezboleśnie przeprowadzony zabieg ekstrakcji ósemki. Zdecydowanie można odczuć, że jesteś w dobrych rękach. Dziękuję i pozdrawiam :)”
“Kilka miesięcy temu miałem w tym gabinecie wykonywaną koronę i jestem bardzo zadowolony z efektu. Profesjonalna obsługa, dokładność i dbałość o komfort pacjenta sprawiły, że cały proces przebiegł bezproblemowo. Lekarz stomatolog szczegółowo wyjaśnił mi każdy etap zabiegu, a sama korona jest idealnie dopasowana i wygląda bardzo naturalnie. Gabinet jest czysty, nowoczesny i dobrze wyposażony. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka solidnej opieki stomatologicznej!”
“Od ponad roku jestem pacjentką Verde Clinic Pod opieką dr Kingi małymi kroczkami odzyskałam piękny uśmiech. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor, sprzętu, jakim dysponuje Verde i przemiłej obsługi Pań w rejestracji. Dziękuję i szczerze polecam :)”
“Petarda pod każdym względem!! Cała rodzina korzysta z usług SIMClinic, teraz to najczęściej wizyty profilaktyczne, bo zostaliśmy tak zaopiekowani, że nasze zęby są piękne i zdrowe!! Doktor Anna Schreiber to perfekcjonistka, która zauważy każdą zmianę, a odbudowuje zęby niczym najlepszy rzeźbiarz!! Polecam też usługi higienizacyjne, Pani Lidka to ekspert, czuje się na jej fotelu jak na zabiegach Spa!! Polecam każdemu, dla kogo zdrowe zęby i piękny uśmiech ma w życiu znaczenie!!!”
“Dzisiaj miałem okazję odbyć zabieg w gabinecie Dental Pro i muszę przyznać, że jeszcze nigdy wizyta u dentysty nie była taka przyjazna i bezbolesna! Pani Kasia potrafi dokładnie wytłumaczyć i zademonstrować, co i dlaczego robi, lecz przede wszystkim wprowadza przyjacielską atmosferę:) Nigdy dotąd nie odważyłbym się powiedzieć, że wizytę u dentysty można zaliczyć do kategorii miłych doświadczeń, a tu jednak się okazało, że myliłem:) Z całego serca polecam!”
“Bardzo lubię przychodzić, właśnie do tego stomatologa. Nie dość, że zawsze jest miło, to ceny też są bardzo na rękę. Poziom premium. Bardzo szanuję waszą pracę Kobietki! Oby tak dalej!”
“Gabinety Dental Pro z profesjonalnym leczeniem stomatologicznym i życzliwą obsługą lekarską to najwyższa klasa obsługująca każdego klienta w jego potrzebie..po każdej wizycie wychodzę zawsze usmiechniety...polecam,klient z Łeby.”
“Chciałbym w tym miejscu zarekomendować wspaniałą specjalistkę, Panią dr. Elżbietę Jasińską, która specjalizuję się w leczeniu kanałowym, protetyce, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz implantoprotetyce. Efekty estetyczne są zdumiewające, a dzięki pracy Pani dr. nadwrażliwość zębów i fluoroza przestała być problem. Serdecznie polecam cały zespół Dental Expert !! Lekarz godny zaufania. Załączam zdjęcia po i przed leczeniem.”
“Ortodoncja zawsze kojarzyła mi się z bólem i długim leczeniem, a w Markiewicz Clinic przeżyłam miłe zaskoczenie. Dr Piotr Cierkowski prowadził moje leczenie bardzo spokojnie, cierpliwie tłumaczył każdy krok. Dzięki temu czułam się pewnie, a aparat przestał być dla mnie problemem. Dziś mam proste zęby i ogromną wdzięczność dla całego zespołu.”
“Miałam przyjemność być na wizycie w przychodni stomatologicznej DEBESTIM na higienizacji jamy ustnej u higienistki stomatologicznej Anny Batorskiej, która została przeprowadzona profesjonalnie wraz z zebraniem dokładnego wywiadu z pacjentem oraz zwróceniem uwagi na częste błędy popełniane podczas codziennego dbania o zęby. Pani higienistka Anna Batorska bierze udział w licznych szkoleniach, dzięki czemu przekazuje pacjentowi aktualną wiedzę dotyczącą higieny jamy ustnej - pierwszy raz dowiedziałam się o skrobakach do języka. Już je zakupiłam, używam i jestem bardzo zadowolona :) A cała wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze z najwyższą dokładnością wykonania zabiegu higienizacji. Po higienizacji jamy ustnej udałam się na przegląd stomatologiczny do lekarza dentysty Łukasza Romanowskiego. Pan lekarz dentysta bardzo dokładnie zbadał moją jamę ustną i zauważył próchnicę zlokalizowaną między zębami i zaproponował wypełnienie ubytku co zrobił z niezwykłą dokładnością. Muszę też przyznać że Pan doktor razem z higienistką stomatologiczną pracują bardzo sprawnie i precyzyjnie, a dodatkowo wypełnienie jest wykonanie z najwyższej jakości kompozytu światłoutwardzalnego.Na fotelu stomatologicznym w przychodni DEBESTIM można się poczuć zaopiekowanym w rękach najwyższej klasy specjalistów. Sama liczba dyplomów na wszystkich ścianach Pana lekarza dentysty i Pani higienistki stomatologicznej mówi sama za siebie i podobno dyplomy już przestały się mieścić na ścianach :) Co więcej, moją uwagę zwróciła punktualność umówionej wizyty. Na pochwałę zasługuje również Pani pracująca na rejestracji, której uśmiech potrafi odczarować nawet tak straszne miejsce jakim jest gabinet stomatologiczny, za co bardzo jej dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi przychodni DEBESTIM za profesjonalne przyjęcie i na pewno zostanę stałą pacjentką przychodni DEBESTIM.”
“Uczęszczam w to miejsce już od paru ładnych lat i jestem bardzo zadowolona ze wszystkich odbytych wizyt dentystycznych. Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Ponadto zabiegi wykonywane są naprawdę dobrze i profesjonalnie, a także zwykle są krótkie i mało bolesne. Polecam z całego serca!”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doroty! To była najlepiej wykonana higienizacja jamy ustnej w moim życiu. W dodatku miła atmosfera :) Polecam!”
“Bardzo profesjonalna klinika dentystyczna. Miły personel, a Doktor Michał robi świetną atmosferę. Ceny naprawdę rozsądne. Polecam każdemu.”
“Cała załoga jest świetna, ale dzisiejszą opinie skrada Pani Paulina F. Zabieg higienizacyjny wykonany profesjonalnie, regularne pytania o mój komfort podczas zabiegu i świadomość wykonywanych czynności- fenomenalne podejście. Dziękuję, widzimy się znów niebawem!”
“Jestem po leczeniu kanałowym i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Cały zabieg, o którym naczytałam się w internecie samych strasznych rzeczy, okazał się bardzo przyjemny i bezbolesny. Lekarz pracował tak delikatnie, że nawet nie potrzebowałam znieczulenia! Jeśli szukacie gabinetu, w którym poczujecie się bezpiecznie, to jest właśnie to miejsce. Warto im zaufać.”
“Leczenie kanałowe u Dr Agnieszki Zabieg przebiegł sprawnie, znieczulenie działało idealnie, po zabiegu minimalny dyskomfort. Polecam za dokładność i cierpliwe wyjaśnienia”
“Polecam z całego serca! Dr Łęgowska to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu. Zmieniła moje uzębienie i problem z którym borykałam się ponad pół roku podczas jednej wizyty... Cały personel bardzo miły i kompetentny, atmosfera cudowna.♥️”
“Pani Monika i Pan Leszek to bardzo dobrzy specjaliści, z nowoczesną wiedzą i stosujący techniki, o których w wielu gabinetach jeszcze nie słyszano. Dzięki temu potrafią pomóc też w bardzo trudnych przypadkach.”
“Profesjonalizm Pani stomatolog mile mnie zaskoczył.Polecam wszystkim serdecznie.”