Znam Panią Doktor od wielu lat. Pani Edyta leczy całą moją rodzine. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Lekarz stomatolog, którego nie boją się pacjenci. Leczy dzieci i dorosłych. Z całego serca polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Nowak ★★★★★
-
Agnieszka Kołakowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z mostku. Pani doktor wyleczyłam też ząb bardzo skomplikowany kanałowo. Polecam.
-
Margarita Eva Ka ★★★★★
Rewelacyjny gabinet i świetny Zespół! Od kilkunastu lat wraz z mamą jestem pod opieką doktor Edyty Kuzy. Pełen profesjonalizm i doświadczenie okazały się gwarancją sukcesu. Buzie zaopiekowane, a wizyty stomatologiczne stały się wręcz przyjemnością. Oby więcej było takich specjalistów. Drogie Panie, nie zmieniajcie się! Bardzo dziękujemy za świetną opiekę. Gorąco polecam Stomatologię Rodzinną :) (Małgorzata Kazimierska)
-
Jacek Kardas ★★★★★
Od kilku lat jesteśmy z rodziną pacjentami Pani doktor Edyty Kuza i jej zespołu. Profesjonalne usługi, szybko sprawnie, konkretnie. Polecam
-
Angela Calka ★★★★★
Serdecznie polecam Doktor Edytę Kuzę bardzo profesjonalna obsługa.
-
Катерина Слуцкая ★☆☆☆☆
Usunąłem kamień z zębów. Wcześniej Zapytałem o cenę maksymalną. w wyniku ceny maksymalnej zapłaciłem na 40 zł więcej (nie było wykonano żadnych dodatkowych procedur).
-
Agula ★☆☆☆☆
Odradzam wyrywanie ósemek u tej pani. Zgłosiłam się do niej z nieskomplikowaną ósemką z prostymi korzeniami. Niestety trochę się ukruszyła co sprawiało mi ból podczas jedzenia, dlatego postanowiłam ją wyrwać. Pani K. męczyła mnie i siebie przy okazji przez 2 godziny. Po czym powiedziała, że niestety nie da rady wyrwać mi zęba, że jest wykończona, i że jestem jej "porażką zawodową". Zostawiła mi poharatane dziąsło, a w nim korzenie, których nie dała rady wyrwać. Nie przepisała mi antybiotyku ani żadnych tabletek przeciwbólowych. Nie dostałam też zwolnienia L4. Powiedziała, że nie może go wystawić bo nie ma umowy z ZUS-em, a przed zapisaniem się na wizytę pytałam, czy będę mogła dostać zwolnienie gdybym, np.:spuchła. Wtedy odpowiedź brzmiała "TAK". Widocznie panie asystentki, które tam pracują i prowadzą zapisy mają niewielką wiedzę o swoim miejscu pracy. Dzięki tej pani spędziłam pół nocy na ostrym dyżurze stomatologicznym. Tam też mi nie usunęli korzeni, ale przynajmniej dostałam antybiotyk i receptę na silne tabletki przeciwbólowe, które brałam przez 9 dni, a i tak z bólu nie przesypiałam nocy. Półtora tygodnia później udało mi się dostać na wizytę do chirurga szczękowego, który usunął mi korzenie w 10 minut. Dostałam też zimny okład, antybiotyk, dokładne instrukcje co wolno, a czego nie po ekstrakcji oraz klika dni zwolnienia żebym mogła na spokojnie dojść do siebie. Jeśli macie zamiar wyrwać zęby poszukajcie sprawdzonego chirurga szczękowego z dobrymi opiniami np.: na znanylekarz.pl, który nie zrobi Wam krzywdy. Zdrowie mamy tylko jedno.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia rodzinna?
Stomatologia rodzinna znajduje się przy Cieplarniana 25 c, Wesoła, 05-077 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia rodzinna?
Można skontaktować się z Stomatologia rodzinna pod numerem +48 222 050 926
Jak można dotrzeć do Stomatologia rodzinna?
Do Stomatologia rodzinna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku