Przegląd katalogu
- 133 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 99% Ze zdjęciami
Znaleziono 133 wyników
Przeglądaj steak house w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 133 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 264,381 opinii i ocen.
“Wszystkie konieczne artykuły, brak tłumów, dobra jakość produktów w rozsądnych cenach. Jednak ponad wszystko brak tłumów i kolejek a'la stonka czy Lidl.”
“Lubię ten sklep! W Aldim zawsze cisza, porządek i przestrzeń, bez tego zgiełku, który bywa w innych marketach. Produkty dobrej jakości, a obsługa tego sklepu to po prostu złoto – mili, pomocni, uśmiechnięci ludzie, z którymi zawsze można zamienić kilka słów przy kasie. Niby market, a czuję się tu jak w małym, osiedlowym sklepie, do którego po prostu chce się wracać. I okazuje się, że reklama wcale nie kłamie: "raz Aldi, zawsze Aldi!"”
“Godzilla mega zestaw pysznie i do syta Mila obsługa i profesjonalna FAKTURA wystawiają bez problemu na usługę gastronomiczna od ręki.”
“Coś niespodziwanego w Pruszkowie jest wyśmienity lokal z burgerami przy samej stacji PKP. Różne rodzaje, smaki, olbrzymie, smaczne burgery. Do tego amerykańskie piwko. Polecam, choc trzeba uważać bo dużo rezerwacji. CO CIEKAWE SA ROWNIEZ INNE DANIA I NA PEWNO WROCIMY ZJESC I NAPIC SIE.”
“Jedzenie przepyszne, burger wasabi, burger z masłem orzechowym i zupka (ta pierwsza w menu) - fenomenalne! Klasyczny burger też rzeczywiście prosty, ale bardzo fajnie zrobiony, można by powiedzieć - idealny klasyczny burger :) Obsługa bardzo szybka i bardzo sprawna, pan który nas obsługiwał niezwykle sympatyczny. Polecam :)”
“Mają państwo miłą obsługę Whoppera polecam”
“Pysznie :) cudowna lemoniada marakuja ! Rybka ? No muszę przyznać ze zrobiona idealnie - przepyszna !!!!! Tatar jadłam lepszy :) ale sposób podania i te chipsy gryczane robią robotę :) Do zobaczenia”
“Wyjątkowo dzisiaj przejeżdżajac wstąpiłem do Auchan przy ul Żółkiewskiego. Normanie robię zakupy w Auchan w M1. Co mi się rzucilo w oczy. Duża przestrzeń. Jest to wynikiem przestrzeni bardziej kwadratowej. Ma to dobre strony, ale też i uciążliwe. Bo kiedy stoisz na środku sklepu, to nie widzisz jaki jest asortyment na końcu regału. Ale zato spotkałem uśmiechnięty personel, krzątający się między regałami. Taż że wyszedłem z pozytywnym nastawieniem.”
“Pojechalismy z synem przed wizytą u stomatologa, po najtańszą szczotkę do zębów - taka na raz. Proszę sobie wyobrazić, ze kupiliśmy szczoteczkę za........... 1,59pln. Nie sądziłem, że za taka kwotę można kupić cokolwiek.”
“Duży asortyment, ale aż się boję czy tam też obowiązują bilety i parkomat”
“dzisiaj byłam w sklepie i miałam problem z kasą samoobsługową, szybko jednak uzyskałam pomoc od miłej Pani z obsługi, która cierpliwie mi wszystko wyjaśniła i pomogła z kuponem rabatowym na arbuza.Zapomniałam zapytać o imię, ale dziękuję za pomoc.”
“Sklep czysty zadbany brak kolejek miły personel,pieczywo do końca dnia dostępne. Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie .AR”
“Zdecydownie 10/10 Steki pierwsza liga,wysmienity tatar,kuchnia najwyzszy poziom pod wzgledem składników jak i wersji serwowanych dań.Tego w tym mieście od dawna brakowało.Ukłony dla Właściciela,trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.”
“Często tam zamawiam, lubię ten charakterystyczny smak burgerów. Zamówienia wydawane są dość szybko, obsługa jest miła. W lokalu czysto. Bardzo dobra lokalizacja, jest gdzie zaparkować. Jedynie ceny są trochę przesadzone.”
“Miła i fajna obsługa sklepu wraz z kierowniczką. Na sklepie porządek, zawsze szybko i sprawnie zrobie zakupy :)”
“Bardzo dobre jedzonko, porcja adekwatna, polecam!”
“Ostatnio odwiedziłam tę restaurację i muszę przyznać, że dawno nie wyszłam z lokalu tak zachwycona. Już od momentu wejścia czuć tam ciepłą atmosferę. Zamówiłam stek i był absolutnie przepyszny. Idealnie wysmażony, soczysty i pełen smaku - jeden z najlepszych, jakie jadłam w Warszawie. Czuć, że kuchnia stawia na jakość produktów. Chciałabym też wspomnieć o kelnerze Michale, który opiekował się moim stolikiem. Bardzo uprzejmy, profesjonalny, a przy tym naturalnie sympatyczny. Doskonale znał kartę i z ogromną cierpliwością wyjaśniał różnice między daniami, pomagając wybrać dokładnie to, na co miałam ochotę. Jego rekomendacje okazały się strzałem w dziesiątkę. Widać, że lubi swoją pracę i naprawdę zależy mu na gościach - dzięki niemu cała wizyta była jeszcze przyjemniejsza!!!! Na pewno wrócę do Pini nie raz. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka w Warszawie dobrego jedzenia i wyjątkowej atmosfery.”
“Obsługa bardzo,miła p. Paulina szybką jak błyskawica. . Czystko i przyjemnie. A ciastko browni na ciepło rozpływa się w ustach. Dziekujemy”
“Organizowaliśmy spotkanie w lokalu dla grupy, wszystko było gotowe na czas. Obsługa bardzo miła i pomocna. Bardzo dobra sałatka z kurczakiem, pieczarki faszerowane oraz krewetki w sosie śmietanowym. Wszystko w rozsądnych cenach. Polecamy”
“Ostatnio odwiedziłam tę restaurację i muszę przyznać, że dawno nie wyszłam z lokalu tak zachwycona. Już od momentu wejścia czuć tam ciepłą atmosferę. Zamówiłam stek i był absolutnie przepyszny. Idealnie wysmażony, soczysty i pełen smaku - jeden z najlepszych, jakie jadłam w Warszawie. Czuć, że kuchnia stawia na jakość produktów. Chciałabym też wspomnieć o kelnerze Michale, który opiekował się moim stolikiem. Bardzo uprzejmy, profesjonalny, a przy tym naturalnie sympatyczny. Doskonale znał kartę i z ogromną cierpliwością wyjaśniał różnice między daniami, pomagając wybrać dokładnie to, na co miałam ochotę. Jego rekomendacje okazały się strzałem w dziesiątkę. Widać, że lubi swoją pracę i naprawdę zależy mu na gościach - dzięki niemu cała wizyta była jeszcze przyjemniejsza!!!! Na pewno wrócę do Pini nie raz. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka w Warszawie dobrego jedzenia i wyjątkowej atmosfery.”
“Bardzo dobry sklep spożywczy... I nie tylko spożywczy. Miła obsługa i całkiem niskie ceny. Super oby tak dalej”
“Bardzo przyjemne miejsce ,jak chcecie zrobic zakupy w bardziej cywilizowanych warunkach miz sklep z owadem to polecam”
“Bardzo dobre burgery,soczyste mięsko,fajne grube frytki.Obsługa złoto-rzadko się spotyka tak zaangażowaną. Naprawdę polecam”
“Bardzo smaczne i duże zapiekanki ze świeżych składników, możliwość płacenia kartą.”
“Bardzo miła obsługa. Przepyszne burgery. Miejsce przyjazne dla małych dzieci. Serdecznie polecam”
“Obsługa bardzo miła, z ciepłym uśmiechem podchodząca do klientów. Jedzenie podane bardzo szybko i co najważniejsze ciepłe oraz smaczne :) Polecam”
“Smakuje trochę inaczej niż u głównego konkurenta, ale smak jest pełniejszy. Generalnie polecam, chociaż przez ponad dziesięć lat nie mogłem "przeprosić się" z Burger Kingiem, to teraz się to, póki co zmieniło na lepsze.”
“Fajna promocja i bardzo konkurencyjna dla maka bo za dychę miałam burgera, frytki plus napój z dolewką. Więc to na plus. Jesli chodzi o frytki - smaczne i chrupiące ale za dużo soli (nie ogólnie tylko dla mnie bo ostatnio nie przepadam za przesolonymi daniami). Burger nie był zły ale z maka bardziej mi smakuje. Cola jak wszędzie - bez dużej ilości bąbelków. Ogólnie czysto, obsługa sympatyczna. Lokal połączony z kfc więc można sie trochę pomotac przy ekranach samoobsługowych. Dużo miejsca do siedzenia w środku i na zewnątrz”
“Do tej pory nie zawiodłem się na burgerach z tej sieci, tak też było podczas wizyty w tym lokalu. Wszystko smaczne, niestety ceny jak wszędzie poszly ostro w górę.”