Opinie

  1. Edyta Kubis ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie moje ostatnie zamówienie z tej lokalizacji. Brak głównego burgera z zestawu, onion rings i frytki miękkie, zimne- gdzie powinny być chrupiące, no i oczywiście ciepłe. W zamówieniu na ponad 100 zł. ani jednej chusteczki do wycierania rąk. To już drugi raz pod rząd że zamówienie jest katastrofą. Nie polecam!

  2. Maciej Rzepinski ★★★★☆

    Burger King jak każdy inny, ale przy zamówieniu przez okienko przeważnie trzeba czekać, nawet jak nie ma kolejki. Konkurencja ma to rozwiązane lepiej. Big King i Whooper świetne, frytki chrupiące - ostatnio to były chyba najlepsze frytki jakie dostałem w fastfoodzie.

  3. Jan Paradyż ★★☆☆☆

    2 gwiazdki w kategorii - jak na Burger King. Najbardziej zaniedbany w jakim byłem. Kanapki wyglądają na naprawdę źle złożone. W kategorii po prostu Burger 1 gwiazdka bo jakość tego jedzenia jest marna

  1. Grzesiek Testuje ★★★☆☆

    Niestety zdjęcia ciągle nie odpowiadają wielkości kanapek stąd zamówionym zestawem nie dało się najeść, dodatków zamówiony Ranchcheeseburger odbiegał od tego jak wygląda na zdjęciach na stronie ale to też standard. Onion rings są o smaku cebuli co na pewno ciężko nazwać krążkami cebulowymi bo to raczej papka cebulowa o kształcie krążków. Było tak zimno w restauracji, że było ciężko skupić się na walorach smakowych

  2. Piotr Betlejewski ★☆☆☆☆

    Jem tu często, zawsze na wynos, zwykle jedzenie jest naprawdę super, 10/10. Dziś dostałem zimne burgery a mięso w double whopper było od jakiejś innej, tańszej kanapki, na pewno to nie był kawał dobrej wołowiny które zwykle tu dostaję tylko jakiś cienki, niedobry i zimny okruszek mięsa.

  3. Marta K ★☆☆☆☆

    Polecam jeżeli ktoś chce mało zjeść. Zamowilam salatke, pudelko pokaźnej wielkosci a w srodku salatki tyle co nic. Otworzylam i nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac. Ser w środku suchy i twardy. A to wszystko za kosmiczną cenę 19.99zł !!! Ogólnie wstawiam zdjęcie żeby każdy sam ocenił. Obsługa miła ale co z tego jak mało rozumiejąca nasz język.

  1. MiS Ja ★☆☆☆☆

    Średnio. Jedzenie, jak w każdym, ale czystość odbiega od standardów. Dwukrotnie prosiliśmy o umycie stolika. Bardzo dużo ludzi. Czekaliśmy 17 minut na odbiór jedzenia. Aktualizacja 9.08.22 ludzi mało, może z 10 osób, zamówienie złożone 12.35, numer 50. Wydali już do 56. Zapytałam, czy 50 dziś będzie to pani popatrzyła na mnie i wypięła się d... Otrzymałam zamówienie 12.55

  2. Magda ★★★☆☆

    Bułki w burgerach powinny być chrupiace a nie miękkie, wilgotne i rozpadające się w dłoniach. Brudno. Nie znaleźliśmy ani jednego czystego stolika, choć bardzo się staraliśmy. Obsługa bardzo miła, cierpliwa i uśmiechnięta. Ceny powalające, zdecydowanie za drogo.

  3. Daria Domaradzka-Guzik ★★☆☆☆

    Niestety czystość pozostawia wiele do życzenia. W toalecie bałagan, nie działa spłuczka. Zgłoszone obsłudze. Czas obsługi zamówienia też słaby. Oczekiwanie ok 20 min, przy niemal pustym lokalu. Oferta vege niestety bardzo uboga. Nie wrócę:(

  1. Cirzpisłaff “Pomścißør” Żeżòtkö ★★★★★

    Smakuje trochę inaczej niż u głównego konkurenta, ale smak jest pełniejszy. Generalnie polecam, chociaż przez ponad dziesięć lat nie mogłem "przeprosić się" z Burger Kingiem, to teraz się to, póki co zmieniło na lepsze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Burger King Aleja Krakowska?

Burger King Aleja Krakowska znajduje się przy Aleja Krakowska 61, Włochy, 02-183 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Burger King Aleja Krakowska?

Można skontaktować się z Burger King Aleja Krakowska pod numerem +48 512 423 526

Jak można dotrzeć do Burger King Aleja Krakowska?

Do Burger King Aleja Krakowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements