Opinie

  1. Wiktoria Mróz ★☆☆☆☆

    Sklep ok, asortyment też w porządku ale jedno babsko które tam pracuje to jest koszmar. Kasjer 164 w dniu 2.10 siedząca na kasie nr 4! Arogancka , chamska z brakiem szacunku do klienta. Powinniście przeprowadzić poważną rozmowę z ową Panią, a jak się nie nadaje do siedzenia na kasie i pracy z ludźmi to niech towar rozkłada. Będę omijać to babsko szerokim łukiem, jeszcze nigdy nie spotkałam się w waszym sklepie z tak chamska osoba.

  2. Radoslaw Duda ★☆☆☆☆

    Niestety... jako były szef rebrandingu w sieci real,- to ten market wygląda tragicznie... towar na regałach chaotyczny, kilka działów ok... ciemno, brak oświetlenia i zero, zero atrakcji , promocji... chyba market nie przynosi zysków, działa na zasadzie.... bo jestem... szkoda bo ma potencjał

  3. Jarek K. ★☆☆☆☆

    Sklep jako sklep ok Niezły towar Duży wybór Ale jestem przerażony brakiem rozsądku i oby nie doszło do tragedii.... Jak można zostawić takie uchwyty i to na dziale dla dzieci (zresztą jak i na każdym innym )

  1. Jadwiga Kuczewska ★★★★★

    Udane zakupy,wszystko w jednym miejscu.szybko,sprawnie i wygodnie ..

  2. Robert Walkiewicz ★★★★☆

    Mało tam robię zakupy ale wybór artykułów spożywczych i przemysłowych dosyć dobry jak na dzisiejsze ceny to można kupić nawet w dobrej cenie

  3. Izabela M. ★★★★★

    Czysty sklep, duża powierzchnia. Znajdziemy tu wszystko od sprzętów ogrodowych, spożywki, ciuchów, zabawek, piekarni, ryb, serów, kosmetyków, alkoholi po rtv i agd.

  1. IceWing ★☆☆☆☆

    Będąc dzisiaj w pośpiechu kupowałem 2 produkty. Udałem się oczywiście do kas samoobslugowych żeby było szybciej. Nadmienie też że w sklepie bywam rzadko, ponieważ odwiedzam Radom okazyjnie. Za zakupy zapłaciłem i obok kasy zauważyłem kosz na śmieci, do którego z automatu wyrzuciłem paragon. Poźniej zauważyłem że aby wyjść z kas trzeba ten paragon zeskanować, jednak nie wiedziałem o tym. Szybko poinformowałem Panią, która pracuje przy tych kasach o zaistniałej sytuacji, a ta kazała mi grzebać w koszu na śmieci... Jak gdyby nigdy nic wyjęła pokrywę do śmietnika i zaleciła włożyć tam rękę, co w pośpiechu zrobiłem... Całą sytuacją jestem mocno zniesmaczony, ponieważ jest to sytuacja nie do zaakceptowania...

  2. Karl Tade ★☆☆☆☆

    Nie dość, że to jakiś zart te wasze ceny, ktore przy kasach sa inne niz na polkach, to jeszcze obsługa fatalna na pasażach. Jeszcze dzisiaj czytam, że siec dalej wspierac wojne. Darowizny na terminalach, porażka, mam nadzieję, ze chociaż trafiają do wlasxiwych rąk

  3. Jerzy Grabowski ★★★★★

    Wyjątkowo dzisiaj przejeżdżajac wstąpiłem do Auchan przy ul Żółkiewskiego. Normanie robię zakupy w Auchan w M1. Co mi się rzucilo w oczy. Duża przestrzeń. Jest to wynikiem przestrzeni bardziej kwadratowej. Ma to dobre strony, ale też i uciążliwe. Bo kiedy stoisz na środku sklepu, to nie widzisz jaki jest asortyment na końcu regału. Ale zato spotkałem uśmiechnięty personel, krzątający się między regałami. Taż że wyszedłem z pozytywnym nastawieniem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auchan?

Auchan znajduje się przy Stanisława Żółkiewskiego 4, Osiedle Akademickie, 26-617 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auchan?

Można skontaktować się z Auchan pod numerem +48 224 440 222

Jak można dotrzeć do Auchan?

Do Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements