Przegląd katalogu
- 517 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 517 wyników
Przeglądaj rozrywka dla dzieci w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 517 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 311,743 opinii i ocen.
“Niedaleko nieruchomości w której wynajmie pośredniczę. To dodatkowy atut tej nieruchomości:)”
“Świetne miejsce na świeżym powietrzu. Genialna zjeżdżalnia.”
“Plac zabaw fantastyczny, dużo cienia, mini siłownia, liny, trampoliny, skatepark i fontanna - idealna na upalne dni :-)”
“Fajny plac dla dzieci bo nie taki mały. Otoczony plotkujemy z siatki.”
“fajne ale ludzie se tam czasami tak o siedzom i biorom dopalacze”
“Fajny plac zabaw na zimę i lato. Ogrodzony. Są ławki i dużo sprzętu dla dzieci i gym dla dorosłych. W okolicy najlepszy.”
“Świetna tyrolka. Ogólnie nieduży plac zabaw ale nieźle wyposażony. Jest tu nawet huśtawka dla dzieci na wózku.”
“Całkiem niedawno odświeżony plac zabaw, ale raczej nadal dla młodszych dzieci. Teren bardzo zadrzewiony, a więc znajdziecie tu dużo cienia. W bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw placyk do jazdy rolkami, deskorolkami, hulajnogami, oraz 3 stoły do tenisa stołowego.”
“Duży plac zabaw, wiele atrakcji, również edukacyjnych, jest miejsce dla rowerów, najlepiej przyjechać w ciągu tygodnia po południu wtedy mniej ludzi. Nam się podobało.”
“Lubimy tu przychodzić. Dwa place zabaw. Każde dziecko się odnajdzie.”
“Naprawdę należy się solidne pięć gwiazdek! Zaczynając od lokalizacji, blisko dworca głównego i praktycznie wszędzie blisko. Przesympatyczna obsługa na recepcji spelniła moją prośbę i przygotowała niespodziankę urodzinową dla mojego męża. Po otworzeniu pokoju czekał na niego przepyszny tort czekoladowy z życzeniami. Dziękujemy Pani Nikoli. Wieczór natomiast spędziliśmy w barze gdzie obsługiwał nas bardzo miły i profesjonalny pan Michał. Dziękujemy za super serwis. Pokój czysty, nieziemsko wygodne duże łóżko i dobre wyposażenie.”
“Dużo zabawek. Dla dzieci w każdym wieku”
“Przyjemne miejsce, rozsądne ceny :) spory plac zabaw z kulkami do wspinania się i zjeżdżania, jest też strefa z zabawkami (wózeczki, samochodziki, dziecięca kuchnia z wyposażeniem, lalki, etc.), czysta łazienka z umywalką dostosowaną do dziecięcego wzrostu. Wystarczająca ilość stolików i miejsc siedzących dla rodziców / opiekunów ^^ Polecam, wracamy tam jak tylko jesteśmy w okolicy :)”
“Miła obsługa. W sobotę nie ma tłumów. W sali zabaw wszystko co trzeba. Można kupić lody minikuleczki. Jedynie światło ciut męczące, jednak to subiektywne zdanie. Obok strefa kulinarna. Polecam”
“Bardzo polecam organizowanie tu urodzin. Cała sala zostaje zamykana na wyłączność. Animatorki są niezwykle sympatyczne, profesjonalne i posiadające chyba magiczne zdolności do zwoływania dzieci w jedno miejsce. Bardzo dobrze wyważona liczba atrakcji. Dzieci mają dużo czasu, żeby bawić się we własnym zakresie, ale też brały udział w rozbijaniu piniaty, wspólnym śpiewaniu „sto lat” i zabawie skręconymi przez panie balonami (co jest nota bene kolejną niezwykłą umiejętnością, jeśli chodzi o to, co potrafią z tych balonów wyczarować). Świetny poczęstunek, stół z przekąskami różnorodny i apetyczny - wszystko było zrobione estetycznie i kolorowo, szczególnie w porównaniu z innymi salami. W przypadku wykupienia opcji z napojami dla rodziców, są oni rownież zaopiekowani. Jedyna rzecz, do której mógłbym się przyczepić to nieodblokowany stół do cymbergaja - to jest oczywiście moje niedopatrzenie, jednak nie lubię gdy goście muszą za coś płacić. Mogłoby być też więcej czasu na przygotowanie, jeśli przynosi się swoje rzeczy. 10min nie wystarczy na nadmuchanie dodatkowych balonów i przygotowanie poczęstunku dla rodziców. Podsumowując, to chyba najlepsza sala na zorganizowanie urodzin w jakiej byłem. Dzieci mają się okazję wyszaleć tylko we własnym gronie, zjeść coś dobrego - na pożegnanie dostają też cukierki.”
“Teatr, którego nie lubię. Nie lubię Krystyny i jej córki. Ale ta sztuka rozwaliła mój system. Janda była jak nie ona. Była gwiazda gdy tylko pojawiała na scenie.”
“Jak ja lubię ten market. Ogromny sam w sobie i bardzo duży wybór towarów różnych, różnistych albo jeszcze więcej.A dotego czysta,schludna sala sprzedażowa zarówno ta spożywcza jak też przemysłowa.A jaki wybór tortów i do tego w cenach zachęcających do kupna i stwierdzenia jak dobre. Na in minus zbyt mało okazji w cenach obniżonych.A dzisiaj dodam 2 fotki ze stoiskiem dla koneserów i nie tylko. Kończąc wysoką ocena dla managera. A więc hajda na zakupy.”
“Byliśmy pozytywnie zdziwieni, że lokal jest zdecydowanie większy niżeli się wydawał. Sporo miejsca dla dorosłych przy kawiarence a dzieci raczej bawiły się na dole dzięki czemu można było na spokojnie porozmawiać. Bardzo fajne miejsce na urodziny jeżeli chce się pobyć tylko w swoim gronie.”
“Organizowaliśmy urodziny naszemu synkowi i jesteśmy bardzo zadowoleni! Ogólnie nie jest to pierwsza nasza wizyta, czy pierwsze urodziny, ale pierwszy raz trafiliśmy na super prowadzącą, a była nią Pani Natalia :), zdecydowanie Pani ma serce do tej pracy, rodzicie jak i dzieci (co jest najważniejsze) byli mega zadowoleni! Pani Natalia należy się premia :)). Dziękujemy!”
“Byliśmy dziś pierwszy raz z 4 dzieci w wieku 1,5 roku do niemal 9 lat. Wszyscy świetnie się bawili, atrakcje dla małych i większych dzieciaków, dużo urozmaiceń, fajna, luźna atmosfera. Obsługa przemiła i pomocna. Z pewnością wrócimy i polecamy!”
“Jestem bardzo zadowolona z organizacji urodzin synka w kawiarni ❤️ Dzieci super się bawiły, Panie z obsługi pięknie wszystko przygotowały, były bardzo pomocne i przesympatyczne. Bardzo polecam to miejsce na organizację imprezy okolicznościowej albo na spontaniczne odwiedziny ;)”
“Miejsce łączy zabawę, edukację i relaks w klimacie retro – idealne dla całej rodziny. Dla zainteresowanych istnieje możliwość zorganizowania urodzin dla dzieci. Dużo zwierząt, zabaw sensorycznych, miejsc do zrobienia ładnych zdjęć. Bilety kupiłem przez stronę internetową.”
“Świetna, północno-amerykańska knajpa z prawdziwie barowym klimatem. Na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje oferta lunchowa zamykająca się w okolicy 35 zł, serwująca główne danie które normalnie kosztuje ponad 40 zł oraz dodaje przepyszną zupę (krem z pomidorów). Ponadto polecić zdecydowanie można pyszną lemoniadę, oraz duże talerze z przystawkami, chociaż ich ceny są raczej wysokie i poza lunchem zdecydowanie są się zjeść taniej w Warszawie. Niemniej, jedzenie jest przepyszne i warto przetestować kilka pozycji z menu.”
“Polecam CH Arkadia. Duży wybór sklepów. Dobra komunikacja. Liczne tramwaje i Metro M1.”
“Super plac. Dla dzieci i młodzieży. Można się na nim dobrze bawić a jak chcesz poćwiczyć to są idealne sprzęty do tego.”
“Rano cicho, spokojnie, po południu zdecydowanie więcej ludzi. Jest miejsce do zabawy dla dzieci, boisko do siatkówki- jeszcze nie rozwieszona siatka. Są stoliki I paleniska. Blisko bar gdzie można zjeść czy kupić coś do picia.”
“Fajne miejsce na chwilowy odpoczynek w czasie spaceru.”
“Fajny bardzo zielony ukryty na pomiędzy domkami plac zabaw. Instalacje i wyposażenie nie zniszczone, dobrze utrzymane. Dostępna jest toaleta (toitoi) i przewijaj pod chmurką.”
“Super plac zabaw, cicho, drzewa, sporo rzeczy dla starszych i młodszych. Duży teren jak na taki plac zabaw. Polecam”
“Duży plac zabaw z atrakcjami dla dzieci w różnym wieku.”