Opinie

  1. Jacek P ★★★★☆

    Jakie kino jest każdy widzi. Dużo reklam prze seansem ale z czegoś muszą sie utrzymać. Można sie na luzie spóźnić 20-25min i akurat wejdzie sie na film.

  2. Godzilla_Thighs ★☆☆☆☆

    0 współpracy. Nie ma żadnych infolinii, nie da się dodzwonić w żaden sposób do tego kina jak i całej reszty cinema city. Przez to zmarnowałam dzisiaj 2 godziny tylko po to żeby dowiedzieć się że merch po który przyjechałam jest niedostępny :) (Ale Pan na barze był miły, mój komentarz dotyczy całej sieci kinowej, nie pracowników tego konkretnego kina)

  3. Piotr ★☆☆☆☆

    Cały górny rząd został wykupiony przez grupę młodych mężczyzn, którzy w sposób skandaliczny zachowywali się podczas całego filmu - głośno krzyczeli, rozmawiali, śmiali się podczas seansu bez przerwy. Ani ja ani koleżanka nie byliśmy w stanie zwrócić uwagi, gdyż byli całą grupą a nie było komu - pracownika kina niestety nie było na dole. Z powodów psychicznych, bycia mocnym introwertykiem itd. nie każdy może zwrócić uwagę, szczególnie przy takiej grupie okropnie zachowujących się „osobników”. Mieliśmy dosc i wyszliśmy. Przykre jest po prostu, że nikt nie kontroluje takich osób ani nie wyprosi ich z kina. Nie byliśmy w stanie zrozumieć nic z filmu, byli znacznie głośniejsi od nagłośnienia filmu. Przyszli na film dla zabawy, dla żartu, denerwowania innych, którzy zapłacili i chcieli obejrzeć ukochany film. Mam nadzieję, że już nigdy nie wpuścicie takich osób na salę kinową. Obsługa nie istnieje, przychodzi tylko podczas napisów końcowych.

  1. Zenon Jeziorski ★☆☆☆☆

    Nie jest możliwe obejrzenie filmu bez bardzo uciążliwych, hałasujących ludzi na sali. Również po sali 13 seans 22.11 na 18:00 kręciła się osoba, która rozmawiała przez telefon mając słuchawki, jednocześnie świeciła latarką po sali, po rzędach szukając czegoś, chodziła po schodach w to i z powrotem. Weszła w ostatnich 15 minutach filmu, czy bez biletu na seans można sobie od tak wejść i przeszkadzać ludziom? Najwidoczniej tak, obsługa nie istnieje, nie reaguje, wpuszcza na sale osoby, które przeszkadzają innym

  2. Paweł Krzemiński ★★★★★

    Polecam CH Arkadia. Duży wybór sklepów. Dobra komunikacja. Liczne tramwaje i Metro M1.

  3. michał gajewski ★★★★☆

    Dobre kino z dobrym nagłośnieniem. Wygodne siedzenia. Łatwo kupić bilety przez internet. Minus - horrendalnie drogie przekąski, ceny jak na lotnisku. Chyba droższe od biletów.

  1. Magda ★☆☆☆☆

    W sali było potwornie duszno, wg mnie klimatyzacja nie była włączona. To już drugi raz jak spotkałam się z taką sytuacją.

  2. Adam Kamiński ★☆☆☆☆

    Totalny brak kompetencji przy organizacji seansów dla dużych grup i szkół. Nie są w stanie zamówić odpowiedniego seansu, popełniając masę błędów podczas rezerwacji z jednoczesnym obrażaniem organizatorów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cinema City Arkadia?

Cinema City Arkadia znajduje się przy aleja Jana Pawła II 82, Śródmieście, 00-175 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cinema City Arkadia?

Można skontaktować się z Cinema City Arkadia pod numerem +48 223 212 121

Jak można dotrzeć do Cinema City Arkadia?

Do Cinema City Arkadia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements