Wyprawiliśmy tu 5. urodziny synka i jestem zadowolona z wyboru miejsca. Fajna, nie za duża sala zabaw z różnymi atrakcjami. W każdej kwestii otrzymaliśmy pomoc, jeśli tylko o czymś wspomnieliśmy. Ceny są konkurencyjne. Dzieci zaopiekowane, zadowolone, urodziny udane. Dziękujemy i polecamy! P.S. W nawiązaniu do komentarzy na temat stanu salki stwierdzam też, że jest bezpiecznie i ładnie.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewelina ★★★★★
-
Angelika Ryżow ★★★★★
Sala ma kilka swoich niedociągnięć, przydałoby sie lekkie odświeżenie i jakieś nowe sprzęty ale poza tym niemam żadnych zastrzeżeń. Duży plus za brak opłaty za opiekuna, zbieranie pieczątek i przystępne ceny na które każdy może sobie pozwolić. Miła obsługa i fanatyczna organizacja imprez urodzinowych!! Juz 3 imprezy urodzinowe za nami w tej salce i napewno będą kolejne! Poza urodzinami przychodzimy sie pobawić w trakcie tygodnia czy weekendów :)
-
Patrycja Miazga ★★☆☆☆
Niestety sala zabaw jest bardzo zaniedbana. Widać, że przydałby się jakiś remont i chociaż minimalne chęci utrzymania czystości. Kurz w łazience atakuje z wysokości, to jak brudne są toalety, to nawet nie wspomnę... A jeśli chodzi o samą salę? Wszędzie widać rozdarcia w siatce. Niektóre połatane, inne nie, mata piankowa na podłodze jest tak poprzesuwana o wybulona, że dzieci się o nią potykają... sprzęt jest poniszczony :( A szkoda, bo potencjał jest, tylko miejsce zaniedbane...
-
Monika M ★★★★★
Miła obsługa. W sobotę nie ma tłumów. W sali zabaw wszystko co trzeba. Można kupić lody minikuleczki. Jedynie światło ciut męczące, jednak to subiektywne zdanie. Obok strefa kulinarna. Polecam
-
Olga Majewska ★☆☆☆☆
Warto zadbać o czystość w tym miejscu, bo niektórych zabawek aż strach dotknąć. Rączki hulajnogi lepiły się od brudu. Fajnie, że można zostawić dzieci i pójść na zakupy, ale niefajnie, że te dzieci biegają "samopas" nikt ich nie pilnuje i robią co chcą, a chyba Pani z obsługi powinna być nimi zainteresowana. Więcej tam nie wrócimy.
-
Piotr Gwiazda ★★★★★
Fajne miejsce na zabawy dla dzieci. Można być spokojnym nawet o mniejsze dzieci. Personel dba o bezpieczeństwo i nie dopuszcza do samocjielnych wyjść dzieci poza obszar bawialni.
-
Agata Kazana ★★★★★
Świetne miejsce dla dzieciaków. Basen z kulkami, kilka zjeżdżalni, miejsce do wspinaczki. Polecam na urodziny. Zapewniają 2h super zabawy, osobną salę dla dzieci z poczęstunkiem w przystępnej, jak na Warszawę, cenie. :) Pan z obsługi megacierpliwy w stosunku do dzieciaków i bardzo uprzejmy w kontakcie z rodzicami. :)
-
michał walicki ★★★★★
Świetne miejsce. Trzy poziomowy plac zabaw dla dzieci - na który pozwalają wchodzić również dorosłym. Można spokojnie przypilnować swojej pociechy. Starsze dzieci można zostawić same i pójść na zakupy. Za młodsze odpowiadają rodzice. Na sali jest tylko jedna osoba z obsługi. W środku są stoliki dla rodziców i można się napić kawy.
-
dariodarecki ★★★★★
Bardzo sympatyczny plac zabaw dla maluchów wewnątrz centrum handlowego Gocław. Można zostawić dzieci i spokojnie zrobić zakupy, cena za godzinę od poniedziałku do piątku 19zł 27złpowyzej godziny. W sobotę i niedzielę odpowiednio 22zł,i 30zł. Można również wynająć sale na urodziny itp. Poniedziałek -piątek 38zł za jedno dziecko ,sobota-niedziela 44zł.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SALA ZABAW FIKU-MIKU WARSZAWA?
SALA ZABAW FIKU-MIKU WARSZAWA znajduje się przy gen. Emila Fieldorfa 41/102, 04-125 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do SALA ZABAW FIKU-MIKU WARSZAWA?
Można skontaktować się z SALA ZABAW FIKU-MIKU WARSZAWA pod numerem +48 222 432 926
Jak można dotrzeć do SALA ZABAW FIKU-MIKU WARSZAWA?
Do SALA ZABAW FIKU-MIKU WARSZAWA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku