Opinie

  1. Iga D ★☆☆☆☆

    Mimo ze niedaleko to Na zamówienie czekałam 2 godz , mialo byc do 1.5, poprosiłam żeby było beż ogórka a w zamian cokolwiek innego , Pan zanotował ale chyba nie przekazał dalej:// nie polecam, innymi słowy dno i wodorosty.

  2. patryk ★★★★★

    bardzo smaczne ! dziekuje za szybką dostawe, rownie szybko zjedliśmy :)

  3. Oskar Krzywonos ★☆☆☆☆

    Zamówienie przez Uber eats. Wygląda bardzo niesmacznie i śmiem twierdzić że jest całkowicie nieświeże... Po spróbowaniu hosomaki od razu wyplułem bo było obrzydliwe

  1. Aleksandra Zawadzak ★☆☆☆☆

    Ten lokal nie zasluguje nawet na 1 gwiazdkę,NIE POLECAM TEGO MIEJSCA RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM, sushi zamówione przez uber eats z dostawą z czasem oczekiwania 50-70 minut, zamówienie opóźnione, próba skontaktowania się kilkanaście razy telefonicznie i zero odpowiedzi, po 2h czekania pojechaliśmy na miejsce aby czegokolwiek się dowiedzieć,sushi finalnie CUDEM otrzymane po 3h, na paragonie termin dostawy z godziną 20:29 dostarczone było 21:49.

  2. Tomasz Panasiuk ★★★★★

    Przypadkowo odkryłem i jestem bardzo zadowolony. Sushi smaczne, pachnące, wasabi pikantne jak trzeba, imbir również lekko ostry, a cena bardzo zachęcająca, chyba najlepsza w okolicy We wrześniu zamawiałem u lokalnej konkurencji i wydaje mi się, że tutaj było lepsze sushi. Czas realizacji w tygodniu po godzinie 20 wyniósł 1h. Jedyny minus - czerniejące awokado, ale wyjąłem je i zjadłem że smakiem. Mimo to 5 gwiazdek. W przyszłości nie będę zastanawiał się, gdzie kupić sushi, tylko od razu tutaj zamówię, oby tylko utrzymali stosunek cena/jakość :)

  3. didipapik ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zrobiłam zamówienie(przez Glovo) o 18:40, przywieźli dopiero o 20:30 i nie odbierali telefon, a restauracja się nie znajdowała jakoś mega daleko. Ponad to w zamówieniu byli futomaki z krewetkami w tempurze, a przywieziono ze zwykłymi. Ja bym się nie zdziwiła, gdyby te sushi były kupione w carrefourze, zarówno jak torba w której je przywieźli.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SushiPlatinum.pl?

SushiPlatinum.pl znajduje się przy Pola Karolińskie 2a, Włochy, 02-401 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SushiPlatinum.pl?

Można skontaktować się z SushiPlatinum.pl pod numerem +48 888 402 158

Jak można dotrzeć do SushiPlatinum.pl?

Do SushiPlatinum.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements