Przegląd katalogu
- 3,671 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 3671 wyników
Przeglądaj restaurant w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,671 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 3,206,190 opinii i ocen.
“Obsługiwał mnie Pan Kierownik Mateusz, sympatyczna osoba. Zamówienie sprawnie przyjęte, a jedzenie szybko przyszykowane. Pizza smaczna, a przystawki apetyczne. Powiedzieć trzeba, że w galerii panuje spory ruch i jest głośno. Niemniej nie wpływa to na czas szykowania dań. Z pewnością wrócę do tego miejsca.”
“Spoko, polecam. Szybka dostawa, pizza smaczna, dużo sosów.”
“Super pomysł na obiad. Hot Pepperoni jak z obrazka. Pizza na puszystym cieście to jest to! Obsługa na najwyższym poziomie! Pozdrawiam Pana Łukasza, który przyjmował zamówienie! Klasa!”
“Zdziwiłam się że na miejscu nikogo poza nami nie było. A pora typowo na kolację- 19:30. Ale poza tym cała reszta na 5+ Piękne miejsce warte polecenia. Mieliśmy przystawkę na która składał się zapiekane ciasto pizzy, podane z rozmarynem w delikantej oliwie, stek wołowy z sałatką i frytkami i do tego lampka czerwonego wina wytrawnego. Wszystko smaczne i pięknie podane. Poza ceną cała reszta super. Pewnie jakby trochę obniżyli ceny to mieliby tłumy bo miejsce piękne a jedzenie bardzo smaczne. No i obsługa bardzo miła”
“Pizza bardzo smaczna, szybka obsługa! Polecam!”
“Zamówiliśmy kolację z dostawą do domu, ale opinie o Waszej restauracji przeczytałam już po złożeniu zamówienia. Patrząc na opinie spodziewaliśmy się, że nasza kolacja zepsuje nasz wieczór. Było zupełnie inaczej! Zamówiliśmy tagliatelle z kurczakiem i borowikami oraz pizzę peperoni. Tagliatelle pysze, bardzo aromatyczne, z dużą ilością dodatków. Czuć, że makaron "ręcznie robiony" a nie kupny ( widać to nawet po kształcie wstążek). Nie mam zdjęcia pizzy, ale była to typowa napoletana-puszyste brzegi i nieco mokry środek. Zupełnie nie rozumiem licznych przykrych opinii o tej restauracji. Jeśli komuś nie odpowiada "forma" pizzy napoletańskiej - polecam w domu wrzucić ją na chwilę do piekarnika - robi się bardziej chrupka :) serdecznie polecam :)”
“Obsługiwał mnie Pan Kierownik Mateusz, sympatyczna osoba. Zamówienie sprawnie przyjęte, a jedzenie szybko przyszykowane. Pizza smaczna, a przystawki apetyczne. Powiedzieć trzeba, że w galerii panuje spory ruch i jest głośno. Niemniej nie wpływa to na czas szykowania dań. Z pewnością wrócę do tego miejsca.”
“Wbrew opinią jakie czytałam Sushi było bardzo dobre, zamówiłam zestaw z Uber Eatsa 1+1, cenowo jeśli traficie na taki zestaw to się opłaca :) Vege Box i Krewetki w tempurze super, jadłam już w kilku restauracjach sushi i to również spisało się bardzo dobrze :) wszytsko świeże, smaczne i ładnie podane. Czas oczekiwania na zamówienie wraz z dostawą to 1h15min, więc jak na piątkowy wieczór Warszawski to bardzo dobry czas”
“Sushi z ciekawym pomysłem na serwowanie. Polecamy spróbować jest zarówno klasyka jak i podkręcone smaki. Polecam.”
“Rolki keto (bez ryżu) zrobiły robotę. Były świetne. Dzięki dobrze dobranym składnikom, rolka, była zarówno chrupa jak i delikatna. Skladniki były w niej dobrze wyczuwalne. Dobra robota :)”
“Przepyszne jedzenie, bardzo miła i uprzejma obsługa, która jest w stanie dopasować indywidualnie zamówienie. Atmosfera w lokalu jest kameralna co jest jak najbardziej na plus. Jakość produktów jest bardzo dobra a kawałki ryby w zamówieniu nie należą do najmniejszych a makaron w Ramenie widać i czuć że jest robiony na miejscu. Jakość herbaty również jest na bardzo dobrym poziomie. Z pewnością tam jeszcze wrócimy i polecamy serdecznie to miejsce”
“Najlepsze sushi jakie do tej pory miałam okazję jeść. Przepyszne! wszystko świeże do tego pięknie podane. Boczniaki w chrupiącej panierce skradły moje serce z pewnością wrócę do tego miejsca. Przemiła obsługa. Polecam”
“Bardzo przyjemny lokal z pysznym jedzeniem. Zamówiliśmy ramen spice beef, zestaw sushi mix sake oraz kaczkę teryijaki. Każde z dań spełniło nasze oczekiwania. Ramen był bardzo bogaty, smaczny i sycący. Zestaw sushi celujący, dobrze skomponowany. Kaczce również nie ma nic do zarzucenia. Do plusów miejsca można również dopisać fakt, że posiłek podano nam w ekspresowym tempie, a na stołach stały sosy sojowe z których można było korzystać bez limitu. Szkoda jedynie, że zestawy lunchowe są dostępne tylko w tygodniu, ale wybór jest i tak na tyle duży, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Polecam !!! Złożyłam zamówienie poprzez FINEBITE , cena 50% taniej ☺️ Sushi bardzo smaczne, świeże składniki, smaczne sosy. Zestaw mini party box - wystarczający dla dwóch osób.”
“Restauracja jest rewelacyjna. Dania były przegotowane z dbałością o szczegóły, co przekładało się na świetny smak i wygląd. Włoski klimat restauracji, muzyka w tle, przytulne i czyste wnętrze oraz świetna, sympatyczna obsługa sprawiają, że nie chce się stamtąd wychodzić. Jest to magiczne miejsce, dlatego wrócę tam na pewno jeszcze nie raz. Bardzo dziękuję!”
Punkt odbioru Lokalnego Rolnika w warszawskim Aninie to wyjątkowe miejsce dla miłośników zdrowej i ekologicznej żywności. Zlokalizowany przy ulicy Stradomskiej punkt umożliwia wygodny odbiór świeżych produktów bezpośrednio od sprawdzonych dostawców. Oferujemy szeroki asortyment naturalnych produktów, w tym świeże warzywa, owoce, nabiał, rzemieślnicze wędliny oraz pieczywo. Naszą misją jest ułatwienie dostępu do zdrowego jedzenia bez sztucznych dodatków i konserwantów. Klienci mogą zamawiać towary online i odbierać je w wyznaczonych godzinach w bezpieczny sposób.
“Pyszne burgery w bardzo dobrej cenie. Bardzo wysoka jakość i staranność serwowanych burgerów, pyszne chrupiące pieczywo i soczyste mięsko, a w dodatku najlepsi właściciele.”
“Kebab bardzo smaczny! Tortilla taka jak lubię, nie z rodzaju tych ‚śliskich’ placków. Surówki świeże, smaczne, może i niektórzy powiedzą, że budżetowe, bo są z kapustą, ale ja tam lubię i mi bardzo smakowały. Mięsko nie jest kraftowe i pomimo tego, że to kula mocy to dobrze to wszystko smakuje. Sos nie za kwaśny, nie za czosnkowy - smaczny! Aktualnie to według mnie jest to najlepszy kebab w tej okolicy i na pewno tam wrócę zjeść. Ceny też lux. Oby tylko jakość się nie pogorszyła!”
“Mi bardzo smakowało, wszystko gorące i świeże, kurczak soczysty, zamówiłem burger chicken z oferty lunchowej”
“Jest dobrze. Takie KFC ale za tą samą cenę dostajemy dwa razy (a może trzy) większą porcję. Jadłem burgera i był dość słaby, ale wrapy jadłem kilka razy i były dobre i duże. Raz mi tylko dali sos czosnkowy chociaż prosiłem o duński do tortilli grande, po którym delikatnie mówiąc nie czuje się dobrze, a nawet całkiem źle...(alergia). Ogólnie jest ok, jak się nie jest jakimś głodomorem, jednym wrapem można się najeść.”
“Dziękujemy za milą kolację w knajpie w Wilanowie Max'a :) Miła obsługa i duże porcje burgerów. Do tego smaczny szejk i ciastko z lodami - Pycha! Będziemy wracać. Pozdrawiamy ekspedientkę, przemiłą blondyneczkę i dziękujemy w pomocy doboru deserów... ❣️❣️”
“Bardzo miła obsługa. Przepyszne burgery. Miejsce przyjazne dla małych dzieci. Serdecznie polecam”
“Bardzo dobre burgery, ze świeżych składników i dobrze wysmażonym mięsem. Wszystko było przepyszne! Obsługa sympatyczna i pomocna w wyborze. Czysty i zadbany lokal. Byłam pierwszy raz i na pewno nie będzie to ostatni. Warto zajrzeć :)”
“Zamówiłem w ramach kuponów 2 x Big Mac oraz 2 x średnie frytki. Jedzenie smaczne. Porcja spora. Czas oczekiwania na zamówienie krótki. Cena za zestaw niecałe 34 PLN. Uważam, że nie drogo. Niestety w restauracji bardzo głośno, przez co klimat mało przyjemny. Ważne że można było zjeść kanapki na zewnątrz. Pogoda dopisała więc super. Obsługa w porządku.”
“Bardzo fajne miejsce, miła obsługa. Lokal nie duży, ale przez to ma swój klimat. Polecam.”
“Lord Kebab Grill: Uczta dla Oczu i Podniebienia! To zdjęcie mówi samo za siebie – prezentacja tego dania jest absolutnie fantastyczna! To wyjątkowe danie (wyglądające jak zawijany kebab typu Beyti) serwowane w Lord Kebab Grill to prawdziwa uczta. Roladki mięsne w obfitym sosie i z jogurtem, ułożone na ryżu wokół grillowanego pomidora, robią ogromne wrażenie. Porcja wygląda na bardzo dużą i sycącą. Świeża, kolorowa sałatka/salsa z boku idealnie dopełnia całości. Wszystko wygląda na świeże i wysokiej jakości. Gorąco polecam spróbować tego specjału! Na pewno wrócę po więcej!”
“Jako Włoch jestem bardzo wymagający, jeśli chodzi o pizzę — i muszę przyznać, że tutaj znalazłem naprawdę świetną jakość. Ciasto jest lekkie i dobrze wypieczone, składniki świeże, a smak autentyczny. Zdecydowanie jedna z najlepszych pizzerii w okolicy. Zamówiłem pizzę z dostawą — przyjechała gorąca i w idealnym stanie. Na pewno zamówię ponownie!”
“Duży Mak przy parku Henrykowskim. Zazwyczaj jest spory ruch ale ekipa restauracji się stara. Jakość dan odpowiada standardom Macdonalds’a . Parking przy restauracji spory ale trzeba uważać ze choc pierwsza godzina jest bezpłatna - niezbędny jest bilet z parkomatu”