Genialna, przepyszna włoska pizza i kawa! Super obsługa! Polecam gorąco ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Maja Ucher ★★★★★
-
Agnieszka Okrzesik ★★★★★
Fantastyczne ciasto - puszyste, rumiane brzegi bez spalenizny i chrupiący spód, który można jeść bez sztućców. Wzięłam pizzę Forno z pomidorkami, pesto i parmezanem - bardzo ciekawa kombinacja składników, była pyszna. Na szczególną pochwałę zasługuje wyjątkowa, troszcząca się o klientów obsługa. Z przyjemnością tu wrócę.
-
Recenzentka ★★★★★
Przyjemny lokal na Powiślu, miła i profesjonalna obsługa. Calzone bardzo duże i smaczne, ciasto super, niezapychające. Pizza również bardzo dobra, składniki wysokiej jakości komponują się w świetny placek. Aperol spritz bardzo dobry idealne proporcje. W lokalu czas przyjemnie mija.
-
real 888 ★★★★★
Najlepszy dowód na to że pozory mogą mylić bo knajpa wygląda niewyglednie. Ale jedzenie jest świetne, pizza zachwyca smakiem i ciastem. Obsługa klimatyczna ale bardzo profesjonalna. A na koniec pyszne limoncello domowej roboty. Polecam
-
Jarek Nuszczynski ★★★★★
No nie można się przyczepić. Pod warunkiem, że wiesz, że to pizzeria a nie włoska restauracja. Wzięliśmy nduja ze straciatellą! Pyszna, nic dodać nic ująć. Miła obsługa, dobra lokalizacja, miękkie siedzenie. Jeśli będę miał ochotę na pizzę to wpadnę.
-
Aldona Wisniewska ★★★★★
Płakaliśmy trochę, gdy zamknęła się Ave Pizza! - ulubione miejsce spotkań w małym, doborowym gronie. Ale teraz jest tam FORNO i już wiadomo, że będziemy przychodzić znowu. Jest trochę drożej, ogromny wybór win zastąpiły mocniejsze alkohole i drinki (dobre). Obsługa tak samo szybka i życzliwa, a pizza chyba jeszcze lepsza! Panowie z tyciego Grano Duro, którzy o Forno Powiśle powiększyli działalność, dbają o wysoką jakość składników i piękne podanie dań. Brakowało mi większego wyboru sałatek, ale wcześniej też go nie było, oraz choćby jednej, fajnej pasty. Ale skoro na ścianach grafiki z Donnafugata, to może pojawią się arancini? :) Wegetarianie nie są przesadnie rozpieszczani, mięsożercy mają w Forno lepiej. Panna cotta w wydaniu poprzedników smakowała mi bardziej; obecna jest bardzo słodka. Ale przecież tu najważniejsza jest pizza… wszyscy wciągnęliśmy całą, choć planowaliśmy zjeść tylko po pół ;) Pyszna. Ważna rzecz: pizza neapolitana w różnych miejscach w Wwie składa się głównie z rantu-grubej opony, a środek ma cienki jak papier i rozpływający się pod widelcem jak rozmoczone papier. Tutaj nic z tych rzeczy; rant nieprzesadny, a na całej powierzchni talerza mamy cieniutkie, ale jednak ciasto, które daje się kroić i nie rozmazuje… Mimo środka tygodnia, gości było dużo - i my też zamierzamy tu wracać. Ci vediamo!
-
Karola N ★★★★★
Dobre jedzenie, przemiła obsługa i super klimat. Jednak mnie najbardziej zachwyciło cannoli. Żadne w Warszawie nie smakowało jak we Włoszech, aż do teraz, po paru latach szukania mogę delektować się nimi w rodzinnym mieście.
-
Vla J. ★★★★★
Pyszna pizza, bardzo miła obsługa. Niedawno otwarte, wcześniej była to Ave Pizza.
-
ireneusz kolonus ★★★★★
Przepyszna pizza Neaoplitańska miła obsługa lokal godny polecenia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres FORNO Powiśle?
FORNO Powiśle znajduje się przy Topiel 12, Śródmieście, 00-342 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do FORNO Powiśle?
Można skontaktować się z FORNO Powiśle pod numerem +48 789 302 101
Jak można dotrzeć do FORNO Powiśle?
Do FORNO Powiśle można dotrzeć, korzystając z poniższego linku