Przegląd katalogu
- 23 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 23 wyników
Przeglądaj pub w Mińsk Mazowieckich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 23 wyników w Mińsk Mazowieckich, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 12,445 opinii i ocen.
“Klimat taki PRL/ROCK. Miejsce z fajnym duchem. Jedzonko też fajne. Ceny nie są wybitnie duże więc na plus.”
“Polecam wszystkim , cepeliny pierwsza klasa nigdy nigdzie takich pysznych nie jadłem , będę polecać każdemu kto będzie chciał dobrze zjeść w miłym klimacie i z miła obsługa”
“Bardzo smaczne jedzenie i przedewszystkim dużo i świeże. Wołowina po seczuańsku cena 31zł plus 2 zł opakowanie.Bardzo miła obsługa czekałem ok 10 minut”
“Fajny klimacik, pyszne nalewki, jest w czym wybierać. Jedzonka mały wybor, ale śledzika Kuronia polecam, kumpel też nie miał zastrzeżeń do swojego śledzia w oleju.”
“Jestem w szoku. Zamówiłem z 3 znajomych zestaw dla 4 osób. Nigdy w życiu nie widziałem takiej ilości jedzenia w żadnym zestawie w restauracji. Z racji swojej pracy jadam wyłącznie na mieście podróżując po całej Polsce. Ta restauracja zasługuje na gwiazdkę Michelin zdecydowanie. Było przepyszne i polowe zabralismy na wynos.”
“Pyszna neapolitańska pizza! Super ciasto, fajne składniki. Lokal ma ogródek na zewnątrz. W środku kilka stolików. Przyjemnie ☺️ Od zamówienia do pojawienia się pizzy na stoliku minęła tylko mała chwila. Szkoda, że lokal czynny tylko pt-ndz. Ale rozumiem wybór właścicieli i będziemy odwiedzać w weekendy na pewno! ❤️”
“Bardzo dobra pizza, czuć że składniki świeże i dobrej jakości. Przystępne ceny. Jak najbardziej polecam”
“Polecam z całego serca bar Tawerna. Bardzo niskie ceny, przyjazna rodzinna atmosfera, można pograć w karty, szachy, warcaby czy piłkarzyki. Ludzie w różnym wieku polecam odwiedzić.”
“Polecam Cool cafe na każdą okazje dla małych i dużych. Świetna sala dla dzieci, dużo miejsca dla rodziców, dobra kawa, pyszne ciasto. Urodziny zorganizowane z dbałością o szczegóły. Bezproblemowy kontakt. Srebrne show zrobiło na mnie wrażenie, tak prosta a jednocześnie niesamowita atrakcja dla dzieci Jednym słowem bardzo wysoki poziom obsługi. :)”
“Suuuper miejsce. Małe, ale konkretne. Pizza bardzo dobra i pełna składników. Średnia pizza wystarczająca na 2 osoby. 7 min autem od lotniska, więc idealne miejsce dla osób czekających na lot.”
“Byliśmy w Grande na śniadaniu i od razu poczuliśmy się tam bardzo dobrze. Lokal jest pięknie urządzony – ciemnozielone ściany, drewno, rośliny i światełka tworzą przytulny klimat, a wygodne fotele sprawiają, że aż chce się zostać na dłużej. Śniadania okazały się strzałem w dziesiątkę. Mąż wybrał jajecznicę z boczkiem – była naprawdę hojna porcja, z dużą ilością chrupiącego boczku, świetnie przyprawiona. Ja natomiast zamówiłam jajko sadzone na toście z awokado. To było bardzo miłe zaskoczenie – tost był panierowany, w środku kremowe awokado, a na górze jajko z idealnie płynnym żółtkiem. Całość uzupełniała świeża, chrupiąca sałatka. Do tego ciepłe napoje – kawa dla męża, herbata dla mnie – i mieliśmy kompletne, sycące śniadanie. Porcje są naprawdę duże, aż nie udało nam się wszystkiego zjeść. Ceny przy tym bardzo rozsądne, co tylko dodaje uroku temu miejscu. Grande to miejsce, które łączy fajny klimat z pysznym jedzeniem. Polecamy z całego serca – na spokojne, sycące i pyszne śniadanie nie mogliśmy trafić lepiej!”
“Fajne miejsce, malutki ogródek to świetny pomysł na obiad na świeżym powietrzu - ale latem. ;) Jedzenie bez zastrzeżeń, pyszne. Rosołek na kaca wyśmienity, brzuchy zregenerowane gotowe do działania!”
“Przytulne miejsce i ciekawą kuchnią i fajnym klimatem. Byliśmy dużą grupą więc obsługa mogła nie być idealna ale otrzymane jedzenie warte polecenia.”
“Smaczna pizza. Cena do 50 zł za 42cm. Zamawiam z odbiorem na miejscu za 15 minut pizza gotową.”
“Według mnie to najlepsza restauracje w Mińsku oferująca dania polskiej kuchni. Poziom jedzenia jest naprawdę wysoki i smaczny! Dania dnia są genialne, ponieważ w wielu innych miejcsach pozostawiają sobie wiele do życzenia. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Pani Anetka i Pan Kierowca są po prostu the best !”
“Koneser łyski pozdrawia, przemiła obsługa.”
“Moim zdaniem Najlepszy "Chińczyk" w jakim jadłem. Zupy Pho genialne, moje ulubione danie to: kurczak po malajsku. Porcje są duże i ceny normalne. Polecam”
“Pyszne, domowe jedzenie. Przystępne ceny. Miłą obsługa. Czysto i pachnąco. Bardzo duży ruch, najlepiej zamawiać wcześniej.”
“Wszytsko gra! Cenowo super. Smacznie. Duża porcja Przede wszystkim w takie miejsce idzie się zjeść coś znacznego do syta. Tutaj da sie to spełnić w poczciwej kwocie;27zł za kurczak chrupiący + sok tymbark to jest bardzo dobra relacja ceny do: gramatury i smaku :)”
“Bardzo dobry Wietnamczyk ...zjadłem makaron sojowy z kurczakiem...pyszny i dość spora porcja ..dodatkowo do wyboru sosy w dzbankach ..polecam koszt 26 zł”
“Bardzo miło,jedzonko nawet bardzo dobre.Obsługa milutka.Trochę w ukrytym miejscu ten lokalik jest dopiero niedawno otwarty,ale myślę ze ma potencjał i z czasem będzie to jedno z przyjemniejszych miejsc na posiedzenie i pojedzenie dobrego w dobrej cenie jedzonka.Daję 5 gwiazdek bo wierzę w to miejsce”