Przegląd katalogu
- 549 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 549 wyników
Przeglądaj pet friendly hotel w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 549 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 456,807 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet friendly hotel z miast takich jak Warszawa, Marki, Wyszków, Pruszków, Otwock i innych.
“Hotel Arche Koszary to miejsce z wyjątkowym klimatem i industrialnym designem. Pokoje są komfortowe i czyste, a obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania pyszne i urozmaicone. Dania z menu są wyjątkowo smaczne, a porcje bardzo obfite, dzięki czemu każdy posiłek jest przyjemnością. Lokalizacja świetna, idealna na krótki pobyt. Zdecydowanie polecam!”
“Zorganizowaliśmy w Hotelu Jubileusz 35-lecia firmy - z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że wszystko przebiegło perfekcyjnie! Od samego początku współpraca z Panią Agatą była wzorowa - ofertę dostaliśmy 1 dzień po wysłaniu maila z zapytaniem. Następne wymiany wiadomości były zawsze szybkie, elastyczność w związku z naszymi zapytaniami oraz przeogromna życzliwość! Pani Agata była zawsze dostępna, pomocna i otwarta na nasze sugestie. Wielkie podziękowania należą się niej. Sala, na której organizowaliśmy imprezę była pięknie przygotowana - wystrój idealnie dobrany kolorystycznie pod barwy naszego firmowego logo, co zrobiło ogromne wrażenie na gościach. Kelnerzy dbali o każdy szczegół. Serwowana kolacja była podana co do ustalonego czasu. Podczas imprezy, kelnerzy też wszystkiego pilnowali. Dodatkowo, gdy potrzebowaliśmy przyjechać wcześniej, aby przygotować ściankę fotograficzną, nie było z tym najmniejszego problemu. Jedzenie w restauracji, jak również na uroczystej kolacji było przepyszne!!! Wszystko było świeże, smaczne i pięknie podane, Goście chwalili zarówno ciepłe dania, zimne jak i te na słodko. Cała impreza, obsługa podczas wydarzenia oraz zakwaterowanie gości podczas całego weekendu zasługują na najwyższą ocenę!!! Dziękujemy za wspaniałą współpracę z Panią Agatą i serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto potrzebuje zorganizować taką imprezę. Z przyjemnością przy organizacji kiedyś jeszcze takiego wydarzenia, z taką elegancją i uroczystością, wrócimy do tego Hotelu.”
“Chciałbym wyróżnić Evelinę pracującą w recepcji hotelu za jej wyjątkowy profesjonalizm i serdeczne podejście do gości. Od pierwszej chwili widać, że doskonale zna swoją pracę, jest uprzejma, komunikatywna i pomocna. Odnośnie hotelu to bardzo czyste pokoje i urozmaicone śniadania. Generalnie obsługa na najwyższym poziomie i bardzo polecam”
“Hotel z pozoru na uboczu ale lokalizacja sprawia ze wszędzie blisko czy samochodem czy komunikacją miejską. Bardzo miła i pomocna obsługa co jest wazne w tego typu i tej klasie obiektach. Sam Hotel nie jest moze super nowoczesny i wymagałoby juz troche odświeżyć pewne rzeczy ale jest schludnie czysto i na poziomie. Pokoje duże a łóżka wygodne... jedynie umiejscowienie szafy w łazience tak troche nietypowe bylo i włączniki świateł do poprawy... klimatyzacja sie resetowała przy wyjściu jedyny mankament. Śniadania bardzo dobre i spory wybór. Miło tez spędzić czas na basenie... A I przepiękna okolica :) ale to juz samemu ocenić. Polecam bo Hotel warty swojej ceny ktora gwarantuje odpoczynek zarowno płaczącego jak I portfela.l”
“Ja, Alicja Siegieda, przepraszam Małgorzatę Kot - Dyrektor Hotelu Boss za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz renomy poprzez moje nieprawdziwe wypowiedzi zawarte we wpisie na portalu LinkedIn w dniu 29 października 2025 roku, na platformie Google.com w opiniach na temat Hotelu Boss w dniu 12 grudnia 2025 roku, a także w opiniach na portalu "GoWork.pl" na temat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss sp. z o.o., w dniu 11 grudnia 2025 roku. Alicja Siegieda Ja, Alicja Siegieda, przepraszam Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp.z o.o. za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz renomy poprzez moje nieprawdziwe wypowiedzi zawarte we wpisie na portalu LinkedIn w dniu 29 października 2025 roku, na platformie Google.com w opiniach na temat Hotelu Boss w dniu 12 grudnia 2025 roku, a także w opiniach na portalu "GoWork.pl" na temat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss sp. z o.o., w dniu 11 grudnia 2025 roku. Alicja Siegieda”
“Bardzo miła obsługa, szybko reaguje na prośby klienta. Pyszne i różnorodne śniadania (dodatkowo gofry, naleśniki, jogurty z chia domowej roboty itp). W hotelu jest również sauna sucha, jacuzzi w cenie pobytu. Parking hotelowy w cenie. W nocy brak hałasu pomimo weekendu.”
“+ Czysto Gustownie Fajna atmosfera Pyszne śniadania Duży hotel więc dużo możliwości na poznanie ludzi Blisko do restauracji/sklepu Normalne tv Super toaleta Jest lodówka i czajnik w pokoju Zostawiłem buty - oddali!!! - 1 winda na 8 piętrowy hotel...kolejki do windy Brak internetu!!!! Strona ładuje się w 10 minut. Niedziałająca klimatyzacja :/ Wjazd zablokowany przez 1 auto - zamiast poprosić o przestawienie Pani zasugerowała mi inny parking... Trochę to było niemiłe Wygodę łóżka pozostawiam każdemu do oceny osobiście.”
“Fantastyczne miejsce. Pokoje przestronne, komfortowe, jest aneks kuchenny, gdzie możesz przygotować sobie herbatkę lub kawę, dużo miejsca na przechowywanie ubrań. ŚNIADANIE MEGA, zarówno pod kątem wyboru jak i smaku.”
“Gorąco polecam ten hotel. Lokalizacja jest idealna. Hotel w środku odnowiony i bardzo przyjemne wnętrze. Prośba o dodatkowe łóżeczko dla dziecka spełniona. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Przy windach dostępna woda do picia. Niestety brak oceny śniadania, gdyż wybraliśmy opcję bez. Mały problem z parkingiem, hotel nie posiada swojego, ale jest dość duży plac z miejscami parkingowymi przed hotelem, trzeba być cierpliwym, wtedy miejsce się znajdzie. Parking jest płatny w godzinach 8:00-20:00. Z chęcią tu wrócę przy następnej wizycie w Warszawie. W ogólnym rozrachunku świetny pobyt i bardzo miłe wspomnienia.”
“Apartament bardzo przestronny. Metraż pomaga nie męczyć się jak w typowym hotelowym pokoju. Łazienka bardzo duża i cicha. Osobno sypialnia i salon z kanapą i TV. Odpowiedni, żeby popracować przy biurku. Mimo bliskości trasy nie było słychać żadnego hałasu. Zasłony bardzo skutecznie zaciemniające mimo wielkich okien. Wszystko złożyło się na to, że nasz pobyt był bardzo komfortowy. Super restauracja, śniadania dla wybrednych. Bardzo duży wybór i pyszna kawa. Recepcja pomocna. Wysiadło ogrzewanie to przynieśli nam swój przenośny grzejnik z recepcji do czasu przyjazdu konserwatora. Polecamy na dłuższe wyjazdy służbowe i prywatne.”
“Byłem podczas korporatywu firmowego. Naprawdę, Hotel est dobry. Podobała degustacja whisky. Jedzenie pyszne. Master szef, polecam. W trzy zespoły gotowaliśmy różne dania. Bardzo proszę przyjemna atmosfera.”
“Byliśmy przejazdem. O wyborze zdecydowała lokalizacja, blisko trasy. Piszę lokalizacja choć sam wjazd pod gościniec jest nieco ukryty. Zjechaliśmy przejazdem pomiędzy pasem drogowym i dalej wąską drogą pomiędzy innymi posesjami. GPS się przydał. Na miejscu bezpłatny, choć wisi tabliczka, że płatny parking. Był pełny. Wcześniej rezerwując poprosiliśmy i miejsce parkingowe i ostatecznie znalazło się takie. Na wejściu sympatyczny chłopak i krótka informacja: pokój tam, kuchnia tam, proszę wodę - podał 2 butelki. Weszliśmy schodami na pierwsze piętro. Wąski korytarz i pokój. Ten niewielki, ale z łóżkiem małżeńskim. Łóżko, ręczniki łazienka, lodówka, tv, czajnik, kawa, herbata - wszystko ok. Nie mamy zastrzeżeń choć trzeba mieć świadomość, że to nie Wersal. Nocleg w trasie dla w osób. Generalnie polecam. Jest dobrze.”
“Jeśli ktoś planuje wesele, nie znajdziecie lepszej oferty w okolicach Warszawy, stosunek jakości potraw i obsługi do ceny super. Podjęliśmy bardzo dobrą decyzję z żoną organizując tam wesele. Piękna okolica, wspaniały hotel, wyśmienite jedzenie i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam zdecydowanie!”
“Trafiliśmy tu przypadkiem na weekend i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Restauracja na poziomie – wzięłam pizzę z szynką dojrzewającą i rukolą, mąż burgera – wszystko świeże, dobrze przyprawione, porcje duże. Hotel również na plus: cisza, czysto, łóżko wygodne, a obsługa pomocna. Miejsce ma fajny klimat – idealne na imprezy rodzinne albo po prostu odpoczynek poza miastem.”
“Chcę wyrazić ogromne podziękowanie Panu Adamowi szefowi kuchni za super obsługę oraz pyszne jedzenie. Wraz z mężem jesteśmy zachwyceni jak można w wyrafinowany sposób przyrządzić dania z karty. Wiele restauracji mogliśmy już odwiedzić ale najbardziej smakowały nam dania w Państwa restauracji . Gratulujemy i zapewne wkrótce zagościmy w Lambertonie ponownie .”
“Wspaniałe jedzenie, duże porcje w przystępnych cenach. Naprawdę warto się zatrzymać. Bardzo bardzo polecam!!”
“Jak na kategoryzację 2* hotel jest naprawdę bardzo dobrym miejscem na spędzenie odpoczynku podczas podróży służbowej. Kelnerka barmanka i zarazem recepcjonistka ( niska szczupła brunetka ) ma dobre podejście do klienta oraz jest bardzo symlsympatyczna osobą. Dania smakują wyśmienicie Kuchnia jest na wysokim poziomie. Korytarz pokoje recepcja jest zadbana, podłogi są czyste, pościel również. Pokój jest dosyć duży ma w miarę nowoczesne wnętrze. Znajdziemy w nim wodę szklankę duży tv. Zastrzeżenia mam jedynie do lazienki której przyda się odświeżenie i drobne zmiany. Ogólnie polecam”
“No piękny ten Szydłowiec i hotel bardzo klimatyczny w pięknym miejscu. Proszę się nie zrażać kontaktem telefonicznym, chłopak bardzo dba o gości i się angażuje. A włascicielka bardzo gościnna, poza tym jest działaczką społeczną i można z nią pogadać o różnych sprawach przy kawie. Bardzo fajne miejsce. Wracałam ubogacona. 5 minut od hotelu piękny zamek, w którym wieczorem panuje bardzo przyjemna atmosfera i można sobie posiedzieć. Polecam:)”
“Bardzo dobry i pomocny recepcjonista, jedzenie świeże i bardzo dobre syna zachwyciła pizza stwierdził że lepszej pizzy nie jadł zupa z owocami morza podana na bogato i dobrze doprawiona czas oczekiwania krótki cena za posiłki przystępna . Okolica spokojna co dla nas jest ważne bo się wyspaliśmy a łóżka wygodne pościel świeża polecam to miejsce. Dziękujemy za gościnę. Na pewno jak będziemy w Warszawie to wybierzemy to miejsce”
“Hotel w dobrej lokalizacji. Miła obsługa. Pokoje, pościel, ręczniki i łazienki czyste. Podobnie restauracja. Śniadania urozmaicone, dania świeże, smaczne i pięknie podane. Darmowy parking wokół obiektu o wystarczającej liczbie miejsc. Miejsce godne polecenia i wybijające się na tle okolicznej konkurencji.”
“Bardzo ładne miejsce. Pokoje eleganckie i czyste, obsługa miła i uczynna. Wszystkie potrzebne informacje przekazane od razu pomimo późnej pory. Łazienka wprawdzie na korytarzu ale osobno jest toaleta i osobno łazienka, rano nie ma problemu kto ma korzystać z czego.”
“Mieliśmy nocleg przy okazji zwiedzania Pałacu w Wilanowie: wygodny dojazd, jest gdzie zostawić auto, pokoje czyste, a obsługa bardzo pomocna. Z restauracji hotelowej co prawda nie mieliśmy okazji skorzystać z braku czasu. Tuż przy hotelu jest pizzeria, kebab oraz sklep spożywczy. Polecam”
“Hotel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pokoje były czyste i zadbane, widać, że wnętrza są systematycznie odnawiane — świeże wykładziny i schludne wyposażenie sprawiają, że mimo nieco klasycznego stylu całość wygląda estetycznie i przytulnie. Okolica jest spokojna, a w nocy w pokojach panowała cisza, bez szumu samochodów, co pozwoliło naprawdę odpocząć. Śniadania w formie bufetu były smaczne i urozmaicone, choć zabrakło mi tylko deseru bez cukru dla osób, które preferują zdrowszy styl odżywiania. Ogólnie pobyt oceniam bardzo pozytywnie — to hotel z klimatem, zadbany i wygodny, w którym można poczuć się swobodnie.”
“Spędziliśmy miło tu czas, bawiąc się na weselu. Wygodny parking za hotelem. Sala jadalna z dywanem i okrągłymi stolikami, na ok.12 osób każdy, oddzielona od "parkietu" (gres). Możliwość zaczerpnięcia powietrza w "ogródku" przy stoliku czy na huśtawce. Obsługa imprezy bez zarzutu (wręcz nazbyt biegająco), dania smaczne, napoje uzupełniane na bieżąco. Sporo deserów/ciast. Atrakcyjne, odzielne menu dla dzieci, typu rosół bez zieleniny, frytki czy pizza (niekoniecznie zdrowe, ale skusiły niejadki). Dość późno goście zauważają dodatkowe toalety po schodach w dół -tu przydało by się oznaczenie na czas takiej imprezy.”
“Hotel w dobrym dla nas położeniu, spokojnie mogliśmy iść na stadion na koncert i wrócić w nocy. Na Stare Miasto też można dojść spacerem, a i metro też blisko. Bardzo bogate, smaczne śniadanie z gorącymi bułeczkami. Pokoje czyste, klimatyzowane.”
“Polecam! Po raz kolejny nocowałem w hotelu sieci Arche i po raz kolejny wyjeżdżam bardzo zadowolony. Jest wszystko czego trzeba. Wygodne łóżko, duży pokój, dobre śniadanie, świetna kawa. Na uwagę zasługują widoczne efekty pracy fundacji Leny Grochowskiej. Czuć misję w tym miejscu!”
“Jesteśmy zadowoleni z 3-dniowego pobytu 4-roosobowej rodziny. Cena adekwatna do zastanych warunków. Czysto i schludnie. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha ulica.”
“Miałam przyjemność organizować tu przyjęcie komunijne, które wypadło bardzo dobrze. Jedzenie pyszne, bardzo dużo do wyboru, obsługa przemiła. Wszystko na najwyższym poziomie Serdecznie polecam.”
“Zatrzymałem się w tym hotelu na trzy noce podczas podróży służbowej i byłem bardzo zadowolony. Pokój był czysty, przestronny i dobrze wyposażony — wygodne łóżko, duże biurko do pracy, szybkie Wi-Fi. Śniadanie bardzo urozmaicone: świeże pieczywo, owoce, jajka, sery, a także ciepłe dania. Obsługa recepcji pomocna i zawsze uśmiechnięta. Lokalizacja blisko centrum i komunikacji miejskiej. Zdecydowanie polecam!”
“Super Hotel w dobrej lokalizacji- to znaczy wszędzie blisko-sklepy. Obsługa hotelu to standard 5+! Wspaniali ludzie pomogą rozwiązać każdy problem i bardzo elastyczni. Restauracja dawno nie jadłem tak smacznie i dobrze, a naprawdę jestem wybredny. Pokoje troszkę straciły na swoim blasku, ale jest czysto i schludnie no i wygodnie, a po to tam przecież przyjechaliśmy. Słychać troszkę głosy z innych pokoi, ale to nie wina hotelu, a moim zdaniem niektórych gości którzy do dzisiaj pewnie myślą że, I'm dalej dzwonią tym głośniej muszą mówić. Naprawdę hotel jest na duźu plus, prowadzony przez ludzi z dużą pasją i obsługą na klienta. Świetna baza wypadowa w okolicach Warszawy. Dziękuję za Gościnę, napowno wrócę.”