Opinie

  1. KamiLek ★★★★★

    Jeśli szukają Państwo Przedszkola dla swojego dziecka to jest właściwy wybór. Kadra Nauczycielska placówki to najwyższy poziom nauczania. Nauczyciele profesjonaliści, empatyczni, potrafiący jak najlepiej przekazywać wiedzę a ich doświadczenie pozwala przygotować wzorowo ucznia do dalszej ścieżki edukacyjnej. Polecam!

  2. Tomasz Tosik ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do dzieci i świetna opieka! Mój 3-letni syn czuł się tutaj bezpiecznie i komfortowo. Widać, że personel ma doświadczenie i dba o potrzeby maluchów. Wszystko dobrze zorganizowane, czysto i przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam!

  3. Magdalena Bokuniewicz ★★★★★

    5 gwiazdek dla Pani Ewy Borek, która przez ostatnie lata miała grupę naszej córki. Oddana, empatyczna ze wspaniałym podejściem do dzieci oraz rodziców. Zawsze mogliśmy liczyć na jej wsparcie za co ogromnie dziękujemy. To jest najlepsza osoba ♥️, która podnosi jakość tego przedszkola o kilka leveli w górę. Córka wychodzi przygotowana do szkoły zarówno pod względem wiedzy, jak i zachowań społecznych.

  1. Izabela Giezowska ★★★★★

    Przyjemne wnętrza, ogromny plac zabaw z ogródkiem i naprawdę dobrzy specjaliści. Polecam.

  2. Kati Ka ★☆☆☆☆

    Nie polecam, na rok przed pójściem do szkoły przedszkole stwierdziło ze moje dziecko potrzebuje zmian, o dziwo 3 miesiące wcześniej ich nie potrzebowało! Okazało się ze przedszkole łączy grupy i pare dzieci odesłano z kwitkiem bo nie opłacało się ich trzymać biznesowo, odradzam i będę powielać ta opinie dla każdego rodzica.

  3. K Kkj ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazda to za dużo. A przyszłym pracownikom polecam poczytać opinie na Gowork. Poza tym czy ktoś się orientuje czy kamery w miejscu pracy mogą być z głosem? Bo z tego co wiem może być tylko obraz. Każdemu Polakowi za zmianę miejsca zamieszkania i podjęcie pracy w nowym miejscu należy się bon na zasiedlenie. W tym miejscu spotkałam się z kpina i żartami ze strony jednej z dyrektorki przedszkola ,ze w takim razie ona tez zmieni dzielnice Warszawy aby to uzyskać. Droga pani ja znalazłam Prace 500 km od miejsca zamieszkania co łączyło się z wynajęciem mieszkania biletami o kwocie 200 zł i innymi opłatami, wiec jestem stratna o wiele więcej niż 10 tys złotych ,załatwieniem spraw w innym województwie. Bon nie został mi przyznany przez utrudnianie jednej z dyrektorek. Pracownicy przedszkola ze Lwowa mieli bliżej niż ja od mojego miejsca zamieszkania a im takich problemów nikt nie robił.. bardzo żałuje ze zrezygnowałam z poprzedniego pracodawcy który na bon zareagował pozytywnie i chciał mi to ułatwić niż tu gdzie zrobiono mi tylko pod górę i nie mogłam liczyć na nikogo.

  1. Евгения Олейник ★☆☆☆☆

    Okropne przedszkole. Jest dwoje dzieci specjalnych i te z opiekunem dla całego przedszkola. To wcale nie jest integracyjne. Dzieci nie są zaręczone. Nasze dziecko ze zdiagnozowanym autyzmem nie było w ogóle zintegrowane. Wcześniej zawsze lubił chodzić do przedszkola. Miał dobre zachowanie i zawsze był chwalony. W tym przedszkolu zaczęto mówić, że bije kogoś na samym placu zabaw, bo tam nie ma kamer. Przyszedłem z nimi za zgodą, aby czuwać, aby mój syn mnie nie widział. Dziecko zachowywało się dobrze, nikogo nie dotykało. Wychowawcy siedzieli przy telefonach za każdym razem, gdy wieczorem przychodziliśmy po syna. Nie otrzymaliśmy żadnego programu adaptacyjnego i integracyjnego. Dzień przed końcem miesięcznej opłaty zadzwonili i odmówili usług w przedszkolu. Wyjaśniając, że ma złą adaptację. Pobierali też dodatkowe 500 zł za wejście do przedszkola. Ogród do prania brudnych pieniędzy. nikomu nie doradzam. Ponieważ chodziliśmy do przedszkola z dobrym zachowaniem, dziecko uczęszczało do przedszkola przez 1,5 roku wcześniej, bez żadnych skarg. Dziecko szczęśliwie poszło do przedszkola na Ukrainie. W tym samym przedszkolu zaczął co rano mówić, że nie chce tam chodzić, bo został tam znieważony.

  2. Alex Nguyen ★★★★★

    Byłem w tym przedszkolu, no i fajnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Ala ma kota?

Przedszkole Ala ma kota znajduje się przy Altowa 5, 02-386 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Ala ma kota?

Można skontaktować się z Przedszkole Ala ma kota pod numerem +48 507 150 513

Jak można dotrzeć do Przedszkole Ala ma kota?

Do Przedszkole Ala ma kota można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements