Przegląd katalogu
- 355 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 355 wyników
Przeglądaj dining room furniture w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 355 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 51,767 opinii i ocen.
“To moje ulubione miejsce. Zawsze jak jestem w Warszawie odwiedzam to miejsce. Niestety mam słabość, więc zawsze coś drobnego kupuje. Polecam wszystkim którzy lubią luksus. Każdy coś znajdzie dla siebie i do domku oczywiście. Szczególnie pozdrawiam Właścicieli, ale wszyscy obsługujący są sympatyczni, mili, uśmiechnięci co dodatkowo sprzyja że lubię tam wracać.”
“Profesjonalny personel salonu, który istnieje tu już chyba od ponad pół wieku! Ekipa dostawcza super sprawna z dozą pozytywnej energii. Polecam na 100% !”
“ZDECYDOWANIE POLECAM ! Piękne meble, profesjonalny montaż - szybko i fachowo. Wysoki standard wykończenia. Pomoc i doradztwo w doborze eleganckiego i idealnie dopasowanego sprzętu AGD. Elastyczne podejście do potrzeb klienta. Kilka razy podczas realizacji projektu zmieniałam projekt (dodatkowa szafka z półkami, kolor szkła, panele boczne) i zawsze odbywało się to bezproblemowo. Wielkie podziękowania dla całej ekipy zaangażowanej w realizację projektu:)”
“Jestem bardzo zadowolona ,dzisiaj zakupiłam sofę i już ją otrzymałam. Super zakup polecam”
“Świetne, stylowe, doskonale wykonane.. Te meble naprawdę robią robotę. Sklep poleciła mi znajoma i to był strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu, kto chce mieć stylowe meble. Wszędzie szukałam takiego stołu i znalazłam go dopiero tutaj. Zaskoczyła mnie też naprawdę życzliwa obsługa- to dziś rzadkość!”
“Super sklep meblowy. Znaleźliśmy wreszcie wymarzoną kanapę. Ekstra obsługa, miła i kompetentna. Bardzo duży wybór modeli. Naprawdę fajna jakość wykonania mebli. Polecam.”
“Znakomita obsługa, świetne ceny i jakość produktów. Na uwage dodatkowo zasługuje to, że mebloo wspolpracuje z sensowna firmą dostarczającą meble - jako jedyni w ostatnim czasie nie uszkodzili mi scian, posiadali nakładki na buty, byli kulturalni i profesjonalni, a całość zmontowali w ekspresowym tempie. Czas realizacji rowniez na plus - ok. 4 tygodnie od zamowienia mebel byl u mnie. Będę wracał po tym, jak sparzylem sie u konkurencji przy Al. Jerozolimskich.”
“Jestem szczerze zachwycona obsługą w sklepie. Kupowałam trochę rzeczy do nowego mieszkania. Panowie bardzo kompetentni. Poświęcają odpowiednio dużo czasu, abym wybrała najlepsze produkty. Szczerze polecam zakupy w tym sklepie! To sama przyjemność. Pozdrawiam!”
“Obsługa w sklepie wspaniała - bezpośrednio obsługiwał nas Tymon i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do Klienta tego Pana - dziękujemy za pomoc w zakupach.”
“Szczerze polecam obsługę z tego sklepu :) A najbardziej chce pogratulować sklepowi takiego pracownika jak Pani Oliwia . Dawno nie spotkaliśmy się z tak przecudowną, pomocną osobą. Odbieraliśmy łóżko i niestety mieliśmy problem z załadowaniem go do osobówki , ale Pani Oliwia bez zastanowienia pomogła nam sprytnie je zapakować . Pozdrawiamy Panią Oliwię i będziemy tam wracać na zakupy :) PS. Naszym skromnym zdaniem Pani Oliwii należy się premia za tak miłą obsługę klienta :D”
“Gorąco polecam firmę garden and the city - pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy, doskonały kontakt, montaż i transport mebli na bardzo wysokim poziomie.”
“to nie je sklep dla ludzi z moim wykształceniem.”
“Witam serdecznie, w ubiegłą sobotę dokonaliśmy zakupu łóżka sypialnianego, ale gdyby nieoceniona pomoc Pana Pawła Wasilewskiego , który okazał się być bardzo dobrym ekspertem z pewnością do tej pory decyzji nie podjęlibyśmy.Pan Paweł wykazał się szeroką wiedzą ponadto miły, uśmiechnięty, bardzo kompetentna osoba. Serdecznie dziękujemy Panu za pomoc, Panie Pawle. Pozdrawiamy”
“Profesjonalna obsługa, duży wybór w meblach”
“Dobre ceny, duża dostępność produktów, duży wybór , polecam !”
“Duży wybór w jednym miejscu. Polecam”
“Miła i pomocna obsługa. Na szczególne uznanie zasługuje Pani Grażynka, która jest niezwykle pozytywną, życzliwą i przyjazną osobą oraz wnosi życie i radość w to miejsce, za co ogromnie dziękujemy jako stali Klienci! :) Poza tym, duży wybór materiałów i dobre terminy realizacji. Polecamy!”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie! Meble są trwałe, eleganckie i w pełni odpowiadają opisowi. Obsługa klienta zasługuje na najwyższe uznanie, jest sympatyczna, kompetentna i zawsze gotowa służyć fachową radą. Zamówienie dotarło szybko, a dostawa była sprawna i dobrze zorganizowana. Z całego serca polecam ten sklep każdemu, kto szuka mebli wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.”
“Świetne miejsce, w którym profesjonalne i indywidualne podejście do klienta miesza się z przyjazną atmosferą. W końcu znalazłam idealne meble do mojego nowego mieszkania- set Granite totalnie mnie zachwycił. Z całą pewnością wrócę po więcej!”
“Korzystam z usług rozkroju od kilku lat. Jako majsterkowicz. Fajny konfigurator na stronie internetowej. Szybko, wysoka jakość, bez problemów.”
“Dużo towaru, dużo wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie, fajne łóżka i niezłe materace, dużo mebli i w obecnym czasie dużo dekoracji świątecznych. Bardzo atrakcyjne ceny, miły personel, najważniejsze jest jedno, jeżeli potrzebujemy o coś zapytać to zawsze chętnie pomogą. Polecam.”
“Fajny sklep, porządek i spokój. Kupowałam materac, a Pani z obsługi z ciemnymi włosami jak dobrze pamiętam pani Ewa bardzo profesjonalnie doradziła wybór. Polecam :)”
“Dokonałam w salonie Eccelent Meble zakupu materac. Muszę powiedzieć że to jeden z bardziej trafionych zakupów. Sprzedawca okazała się fachowcem i wykazał się dużą cierpliwością. Materac dostępny był na magazynie. Bardzo szybka dostawa i konkurencyjne ceny. Szczerze Polecam”
“Bardzo miła obsługa miło było tam być bardzo fajne miejsce polecam każdemu.”
“Kupiłam jadalnię Torino. Bardzo stylowe, eleganckie, wyrafinowane, dobrze wykonane meble. Świetny projekt. Jestem tak zadowolona, że to chyba euforia! Wspaniale jest przebywać w otoczeniu tak pięknych mebli. Serdecznie dziękuję Paniom sprzedającym za fachową pomoc i bardzo miłe podejście do klienta. Sklep godny polecenia !!! Pozdrawiam serdecznie i Wesołych Świąt oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.”
“Świetna jakość mebli! Zamówiłem łóżko i kinkiety, a całość prezentuje się genialnie w mojej sypialni już po samym rozłożeniu. Na pewno jeszcze tu wróce, polecam.”
“Produkt bardzo dobre jakości. Dobrze zapakowany i przesyłka dotarła dość szybko. Jestem bardzo zadowolona. Na żywo naklejki prezentuja sie jakby byly malowane bezpośrednio na ścianie. Polecam”
“Świetny sklep, rewelacyjna obsługa, duży wybór BARDZO polecam Miloo w Domotece”
“Super pracownicy 2 razy załatwiałem domówienie mebli w przedziałach ponad 6 miesięcy do tego samego kompletu , a to nie jest łatwe . Sprawy załatwione pozytywnie . Magazyn też przemili ludzie . Jeszcze raz super”
“Bez żadnego problemu odebraliśmy zamówione meble. Szybka sprawna obsługa tak jak powinno być w innych sklepach”