Opinie

  1. Domen OG ★★★★★

    to nie je sklep dla ludzi z moim wykształceniem.

  2. A. S. ★☆☆☆☆

    Jakość mebli ok aczkolwiek obsługa wprowadza w błąd. Zakupiliśmy kanapę (zieloną), doradca w sklepie (teoretycznie) wszystko dobrze przedstawił. Kiedy otrzymaliśmy zamówienie okazało się, że kanapa jest szara bo zielony kolor ma dopiero przy sztucznym świetle. Jest to zrozumiałe, że w danym świetle produkt może mieć inny kolor. Zastanawia mnie tylko, dlaczego doradcy którym zgłosiłam skargę od razu wiedzieli z czym wracam a nie mogli wspomnieć o tym przy zakupie. Jest to wprowadzanie klienta w błąd. Kupuję meble porządnej firmy, za kilka tysięcy a zostaje wprowadzona w błąd. Nadaje się to co najmniej do jakiejś kontroli…. Nie polecam.

  3. Natalia ★★★★★

    Meble są świetne jakościowo, ale obsługa sklepu to totalne wow. Miałam okazję być obsługiwana przez Pana Michała. Pełen profesjonalizm i rzeczowe doradztwo. Gdyby nie kwestia przemyślenia wymiarów Pan sprzedał by mi dosłownie wszytko tym jak opowiada o produkcie. Ogromne dzięki za zaangażowanie w rozmowę, dziś już mało jest takich osób. Napewno zdecyduje się na Wasze meble!

  1. Sebastian Kołodziejczyk ★☆☆☆☆

    Obsługa sklepu to żenada. Cztery osoby zasiadające za biurkiem nie wykazują zainteresowania klientem. Pan robi łaskę, że musi pokazać wzornik blatów i odpowiada arogancko na pytanie, ze jak nie ma to nie ma. A wystarczyło tylko pokazać odpowiedni katalog. Poziom obsługi na żenująco niskim poziomie, sklep oferujący meble za kilkanaście tysięcy złotych meble powinien wykazać się większym profesjonalizmem obsługi.

  2. A. Kruk ★★★★★

    Miła obsługa, fajne meble.

  3. Ewa Stachowiak ★★★★★

    Kupiliśmy kanapę oraz łóżko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli, ich wyglądu, jakości. Kanapa super wygodna. Pracownicy salonu Kler na Targówku bardzo mili, profesjonalni, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty i Pana Michała.

  1. Gregorn1 Nec ★☆☆☆☆

    Zamówiony narożnik skórzany z funkcją spania. Po 2 tygodnia zgloszona reklamacja ponieważ, system do spania wysowa się jak się siadało na narożnik. Przyjechali serwisanci. Stwierdzieli, że nie da się tego naprawić na miejscu. Jedna część naroznika musi być zabrana na produkcje w celu naprawy. Po 2 tygodniach wróciła, część naroznika z reklamacji. I tu zaczynaja się schody z firmą Kler. Narożnik wrócił z porysowana skórą, otarciem i z dalej zepsutym systemem do spania. Dosatkowa zaczął skrzypiec przy siadaniu, i wstawaniu z siedziska. Dodatkowo funkcja spania jest zamontowana nierówno i widac różnice miedzy prawą a lewą stroną. Nadmienię, że narożnik skórzany dotrarczony został po reklamacji bez jakiegolwiek zabezpieczenia do mieszkania. Panowie zdjęli folię zabezpieczającą przed windia i wpakowali nie zabezpieczony narożnik do windy. I porysowali w kilku miejscach. To jest jakaś masakra. Od kilku dno nikt nie potrafi odpowiedzieć co dalej. Niejaki kierownik produkcji już stwierdził że taka szczelina systemu spania to normalne. A tsk nie jest. Sprawdziłem ten sam narożnik w ich salonie firmowym i nic podobne go nie ma. Narożnik za kilkanaście tysięcy złotych. Zakupiony w listopadzie. Nie polcam firmy Kler. Obsługa klienta i serwis reklamacyjny to z czasów PRL.

  2. Renata Torchała ★★★★★

    Dokonywałam zakupy w tym salonie kilkakrotnie nie tylko będąc osobiście a robiąc to zdalnie ponieważ mieszkam w oddaleniu ponad 500km.obsługiwała mnie zawsze Pani Klaudel. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej, rzeczowa i profesjonalna starająca się sprostać oczekiwaniom klienta jednocześnie pracując na pozytywną opinię firmy .Obsługa w najwyższym standardzie.Stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Podziękowania za wszystko dla Pani Beaty i firmy za takiego pracownika.

  3. Krzysztof Mokrecki ★★★★★

    Salon Kler na warszawskim targówku prezentuje bardzo profesjonalny poziom. Chciałbym podkreślić bogactwo oferty proponowanej przez salon. Ogromny wybór różnego rodzaju mebli, dekoracji oraz akcesorów jest zdumiewający. Ponadto są one zaprezentowane w sposób podkreślający ich majestat. Na koniec chcę zaznaczyć iż obsługa w salonie prezentuje najwyższy światowy poziom. W szczególności pragnę pochwalić szanowną panią kierownik sklepu, która w bardzo profesjonalny sposób przeprowadziła mnie przez wszystkie etapy zamówienia. Można stwierdzić iż salon na targówku jest perłą w koronie firmy Kler. Z całego serca polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Meblowy Kler?

Salon Meblowy Kler znajduje się przy Malborska 45, 03-286 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Meblowy Kler?

Można skontaktować się z Salon Meblowy Kler pod numerem +48 512 422 363

Jak można dotrzeć do Salon Meblowy Kler?

Do Salon Meblowy Kler można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements