Przegląd katalogu
- 1,254 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 1254 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,254 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 592,284 opinii i ocen.
“Żabka jak żabka, ino pizze źle mi pokrolili”
“Pozdrawiam przesympatyczną Panią Kingę obsługującą mnie wieczorową porą w poniedziałek. Poza tym sklep czysty, pełno różnego asortymentu. Chętnie kiedyś wrócę ponownie na drobne zakupy.”
“Jedna z najlepszych pizzerii w okolicy. Znakomite jedzenie miła obsługa jak i klimat wszystko na wysokim poziomie. Gorąco polecam :)”
“Miła atmosfera, przyjemny wystrój i klimat. Świetne miejsce na jakieś kameralne przyjęcia, spotkania”
“Polecam sklep i bardzo miła obsługa. Satysfakcja konsumenta na najwyższym poziomie”
“Kebab w cieście pita bardzo smaczny, dużo smaków w środku. Menu w miarę bogate, ceny mi się bardzo podobają, co jakiś czas tam wracam by coś zjeść po pracy. Obsługa szybka, jest miejsce by zjeść, chociaż nie zachęca, więc zazwyczaj biorę na wynos i podczas drogi jem.”
“Kebab Box bardzo smaczny mięso bardzo dobrej jakości a przede wszystkim sosy bardzo dobrze doprawione i do tego bardzo przemiła obsługa .Ps będę wracać napewno”
“Dobra kawa z ekspresu, pizza ok, bardzo miła obsługa, lokal przyjemny. Polecam”
“Bardzo miła obsługa . Pyszne hot dogi i kawa . Sklep bardzo czysty i zadbany”
“Super Żabka dobrze zatowarowana w miarę miła obsługa dobra lokalizacja dobre jedzenie Polecam.”
“Kebab w cieście pita bardzo smaczny, dużo smaków w środku. Menu w miarę bogate, ceny mi się bardzo podobają, co jakiś czas tam wracam by coś zjeść po pracy. Obsługa szybka, jest miejsce by zjeść, chociaż nie zachęca, więc zazwyczaj biorę na wynos i podczas drogi jem.”
“Polecam firmę. Przesyłka zgodna z zamówieniem. Od kliknięcia do przybicia kurierowi piątki minął równo tydzień. Dobrze zapakowane. Kontakt telefoniczny bardzo dobry. Pełno powiadomień mailowych o kolejnych etapach zamówienia. Ja nie mam zastrzeżeń! Polecam!”
“Ta Żaba to jedna z moich ulubionych☺️ bardzo miła obsługa”
“Bardzo miły pracownik top obsługa”
“Często chodzę do tej żabki. Jest tam miła obsługa, jest czysto, ceny takie same jak w wszystkich żabkach. Hot dog dobry, asortyment zazwyczaj duży. Ale najlepsze to jest to że bardzo często tam są moje ulubione bardzo dobre batoniki serki w czekoladzie❤️❤️❤️. Też mi się bardzo podoba to że można sobie usiąść i zjeść, są stoły i krzesła. Bardzo polecam!!!!”
“Świetna oferta cateringowa ze względu na menu, pyszne kanapki dekoracyjne. Bardzo smaczne, różnorodne kompozycje, i na słodko i na ostro, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam z uwagi na całkowicie inne menu w porównaniu z klasycznymi ofertami kateringowymi, gdzie mamy zestawy obiadowe itd”
“Bardzo smaczne kanapki, schludnie i czysto do tego kompetentna i przemiła obsługa. Zdecydowanie polecam to miejsce i z pewnością zawitam ponownie.”
“Miła i pomocna obsługa. Asortyment zadowalający jak na to że jest to dość mała żabka.”
“Czysto i smacznie, duży plus dla miłej obsługi i atmosfery. Polecam”
“Zamawiam od miesiąca prawie codziennie i jedzenie jest na prawdę domowe. Cena niska, jedzenia dużo, czego chcieć więcej?”
“Pizza była absolutnie przepyszna! Ciasto idealnie wypieczone chrupiące na brzegach, a jednocześnie miękkie i delikatne w środku. Składniki świeże i doskonale dobrane, ser ciągnący się jak należy, a sos miał wyrazisty, aromatyczny smak. To jedna z tych pizz, do których chce się wracać!”