Takiej obsługi jak w żabce na Wincentego Pola nie spotkałem nawet w najlepszych restauracjach pan Bartosz to człowiek który sprawił że ten sklep otrzymał nowe życie. Bardzo duży wybór produktów. Najlepszy sklep w Rzeszowie.
Zdjęcia
Opinie
-
Ker piX ★★★★★
-
Sylwia Ch ★☆☆☆☆
Obsługa fatalna … Zazwyczaj po jednej wpadce daję szansę … może ktoś miał zły dzień po prostu … ale jeśli fatalne podejście się powtarza to znaczy, że poziom szacunku do klienta w danym miejscu jest na poziomie zerowym… lub, o zgrozo, poniżej zera …. Pierwsza sytuacja jakiś czas temu … 3 panie „wykładały towar” ( sprawiały wrażenie właścicielek lub właścicielki z koleżankami/rodziną) w godzinach szczytu plotkując na głos w dość nieładny sposób … kolejka ogromna….stoi , Pani na kasie (młoda dziewczyna zatrudniona ) dwói się i troi, żeby wszystko ogarnąć, a przy tym się uśmiecha …. tylko Ona ratowała honor tego miejsca tak naprawdę … Dziś … godzina 22:09 sklep czynny do 23:00 wzięliśmy pizzę, poprosiliśmy na ciepło … mieszkamy obok, na co Pani odpowiedziała, że piec od 22:00 już nie będzie włączany , bo musi umyć podłogę , piec i posprzątać …. O ile zrozumiałabym gdybyśmy wpadli przed zamknięciem (choć i do tego klient ma prawo skoro sklep jest czynny do 23:00 ) o tyle niespełna godzinę przed zamknięciem , kiedy pani obsługująca (jedna z tych trzech „wykładających towar” z poprzedniej sytuacji) odpowiada z wyraźnym niezadowoleniem , że pizzy na ciepło nam nie sprzeda…to po prostu słabe …. Totalny brak szacunku dla klienta, który grzecznie przychodzi w godzinach pracy sklepu , chce uczciwie zapłacić za towar i być kulturalnie obsłużony. Mam nadzieję, że któraś z tych pań przeczyta tę opinię i pokusi się o chwilę refleksji.
-
Kasia ★★☆☆☆
Na sklepie były dwie panie, były miarę miłe - nie narzekamy, zapytaliśmy jednej z nich do której jest otwarty sklep. Usłyszeliśmy ze sklep jest otwarty do 21. Przyszliśmy po 18 i no cóż - jednak zamknięty. Wszystko rozumiemy ale na pytanie, do której jest sklep można było odpowiedzieć zgodnie z prawdą. Nie fajnie…
-
Mateusz Messi ★☆☆☆☆
Obsługa BYŁA OKROPNA pani w kucyku i czarnej koszulce to KATASTROFA nie wiem z kąd się biorą tacy hamscy wredni i przede wszystkim nie wychowani ludzie odrzuciła mi i moim kolegą lody i odburknęła na pytanie mojego kolegi czy kasa samoobsługowa jest otwarta BARDZO chamsko nie. widząc że pani przed nami się śpieszy celowo opóźniała kolejkę nie zwracając już uwagi na to że w sklepie jest brudno i ciasno szkoda że niemozna dać gwiazdek na minusie jeżeli obsługa nie zmieni się to za 3 tygodnie to to złorzymy oficjalną skargę
-
SYLVUNIA ★☆☆☆☆
Za każdym razem, gdy tam jestem, część obsługi daje prawdziwy pokaz chamstwa. Drogie panie, jesteście w pracy. Żadnemu z klientów nie robicie łaski, że pracujecie. Już wiemy, że brakuje wam podstawowej kultury osobistej, nie musicie o tym cały czas przypominać. Poza tym, czekam na dzień, gdy kartony z dostawą nie będą stać w przejściu. Jeszcze się tak nie zdarzyło, ale może w końcu się uda zrobić normalnie zakupy.
-
Karolina Smela ★☆☆☆☆
Poniedziałek godzina 20 Pani kasjerka zamknęła sklep ponieważ paliła papierosa, gdy zebrała się kolejka pod sklepem Pani kasjerka powiedziała, że dokończy papierosa i otworzy.
-
Mana Lana ★☆☆☆☆
Niestety kolejny już raz trafiłam na tą nie miłą Panią dzisiaj po godzinie 13. Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień ale to już przesada… Często zwracałam w tej żabce paczki ale dzisiaj był to ostatni raz. Przyniosłam paczkę w torbie, oddaje do zwrotu, pani coś burczy pod nosem. Usłyszałam, że „mam pokazać torbę czy nic w niej nie mam”. Moje zdziwienie i konsternacja na twarzy wyrażała więcej niż tysiąc słów ale Pani nawet nie chciało się na mnie popatrzeć. Serdecznie nie polecam.
-
B T ★☆☆☆☆
Podejście pracownic sklepu do klienta pozostawia wiele do życzenia. Jakby pracowały za karę. Żabka wkroczyła do Ukrainy reh, reh, reh... hehehe Lotto też nie daje nadziei na szczęście.
-
Ww Vv2 ★☆☆☆☆
Pani która mnie dzisiaj obsługiwała po 16 zachowywała się jakby pracowała tam za karę, rozumiem każdy może mieć gorszy dzień ale niestety to nie pierwsza taka sytuacja z tą Panią w roli głównej radze nad tym popracować
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Wincentego Pola 15, 35-021 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku