Opinie

  1. Ker piX ★★★★★

    Takiej obsługi jak w żabce na Wincentego Pola nie spotkałem nawet w najlepszych restauracjach pan Bartosz to człowiek który sprawił że ten sklep otrzymał nowe życie. Bardzo duży wybór produktów. Najlepszy sklep w Rzeszowie.

  2. Sylwia Ch ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna … Zazwyczaj po jednej wpadce daję szansę … może ktoś miał zły dzień po prostu … ale jeśli fatalne podejście się powtarza to znaczy, że poziom szacunku do klienta w danym miejscu jest na poziomie zerowym… lub, o zgrozo, poniżej zera …. Pierwsza sytuacja jakiś czas temu … 3 panie „wykładały towar” ( sprawiały wrażenie właścicielek lub właścicielki z koleżankami/rodziną) w godzinach szczytu plotkując na głos w dość nieładny sposób … kolejka ogromna….stoi , Pani na kasie (młoda dziewczyna zatrudniona ) dwói się i troi, żeby wszystko ogarnąć, a przy tym się uśmiecha …. tylko Ona ratowała honor tego miejsca tak naprawdę … Dziś … godzina 22:09 sklep czynny do 23:00 wzięliśmy pizzę, poprosiliśmy na ciepło … mieszkamy obok, na co Pani odpowiedziała, że piec od 22:00 już nie będzie włączany , bo musi umyć podłogę , piec i posprzątać …. O ile zrozumiałabym gdybyśmy wpadli przed zamknięciem (choć i do tego klient ma prawo skoro sklep jest czynny do 23:00 ) o tyle niespełna godzinę przed zamknięciem , kiedy pani obsługująca (jedna z tych trzech „wykładających towar” z poprzedniej sytuacji) odpowiada z wyraźnym niezadowoleniem , że pizzy na ciepło nam nie sprzeda…to po prostu słabe …. Totalny brak szacunku dla klienta, który grzecznie przychodzi w godzinach pracy sklepu , chce uczciwie zapłacić za towar i być kulturalnie obsłużony. Mam nadzieję, że któraś z tych pań przeczyta tę opinię i pokusi się o chwilę refleksji.

  3. Kasia ★★☆☆☆

    Na sklepie były dwie panie, były miarę miłe - nie narzekamy, zapytaliśmy jednej z nich do której jest otwarty sklep. Usłyszeliśmy ze sklep jest otwarty do 21. Przyszliśmy po 18 i no cóż - jednak zamknięty. Wszystko rozumiemy ale na pytanie, do której jest sklep można było odpowiedzieć zgodnie z prawdą. Nie fajnie…

  1. Mateusz Messi ★☆☆☆☆

    Obsługa BYŁA OKROPNA pani w kucyku i czarnej koszulce to KATASTROFA nie wiem z kąd się biorą tacy hamscy wredni i przede wszystkim nie wychowani ludzie odrzuciła mi i moim kolegą lody i odburknęła na pytanie mojego kolegi czy kasa samoobsługowa jest otwarta BARDZO chamsko nie. widząc że pani przed nami się śpieszy celowo opóźniała kolejkę nie zwracając już uwagi na to że w sklepie jest brudno i ciasno szkoda że niemozna dać gwiazdek na minusie jeżeli obsługa nie zmieni się to za 3 tygodnie to to złorzymy oficjalną skargę

  2. SYLVUNIA ★☆☆☆☆

    Za każdym razem, gdy tam jestem, część obsługi daje prawdziwy pokaz chamstwa. Drogie panie, jesteście w pracy. Żadnemu z klientów nie robicie łaski, że pracujecie. Już wiemy, że brakuje wam podstawowej kultury osobistej, nie musicie o tym cały czas przypominać. Poza tym, czekam na dzień, gdy kartony z dostawą nie będą stać w przejściu. Jeszcze się tak nie zdarzyło, ale może w końcu się uda zrobić normalnie zakupy.

  3. Karolina Smela ★☆☆☆☆

    Poniedziałek godzina 20 Pani kasjerka zamknęła sklep ponieważ paliła papierosa, gdy zebrała się kolejka pod sklepem Pani kasjerka powiedziała, że dokończy papierosa i otworzy.

  1. Mana Lana ★☆☆☆☆

    Niestety kolejny już raz trafiłam na tą nie miłą Panią dzisiaj po godzinie 13. Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień ale to już przesada… Często zwracałam w tej żabce paczki ale dzisiaj był to ostatni raz. Przyniosłam paczkę w torbie, oddaje do zwrotu, pani coś burczy pod nosem. Usłyszałam, że „mam pokazać torbę czy nic w niej nie mam”. Moje zdziwienie i konsternacja na twarzy wyrażała więcej niż tysiąc słów ale Pani nawet nie chciało się na mnie popatrzeć. Serdecznie nie polecam.

  2. B T ★☆☆☆☆

    Podejście pracownic sklepu do klienta pozostawia wiele do życzenia. Jakby pracowały za karę. Żabka wkroczyła do Ukrainy reh, reh, reh... hehehe Lotto też nie daje nadziei na szczęście.

  3. Ww Vv2 ★☆☆☆☆

    Pani która mnie dzisiaj obsługiwała po 16 zachowywała się jakby pracowała tam za karę, rozumiem każdy może mieć gorszy dzień ale niestety to nie pierwsza taka sytuacja z tą Panią w roli głównej radze nad tym popracować

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Wincentego Pola 15, 35-021 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements