Przegląd katalogu
- 1,254 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 1254 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,254 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 592,284 opinii i ocen.
“Mimo średnich opinii (wg mnie mocno zaniżonych) pizzeria naprawdę warta polecenia, miła obsługa, lokal duży, w środku bardzo czysto (również w toalecie). Jeśli chodzi o rzecz najważniejszą czyli pizze to śmiało mogę stwierdzić że jest to najlepsza jaką jadłem w Kolbuszowej, ciasto ultra cienkie, dobrze przypieczone a pizza ogólnie MNIAM! Polecam nie sugerować się opiniami i samemu spróbować. ps. Ode mnie duży + za ciekawy i szczegółowy wystrój lokalu”
“Byłem tam w marcu 2024, byłem w listopadzie 2025, frytki były smaczne, porcje duże naprawdę duże, majonezu po korek, obsługa miła.”
“Pani Irenka bardzo miła i przyjazna, polecam przychodzić na jej zmianie”
“Bardzo miła obsługa, szczególnie pani Monisia”
“Ktos tu wie jak zrobic dobrego Kebaba. A BD Special z serem robi wrażenie.”
“Pyszna kawa, gorące hot-dogi, świetna, uśmiechnięta obsługa. Polecam!”
“Bardzo miła Pani. W niektórych Zabkach obsługują za karę a tu miłe zaskoczenie.”
“Sklep bardzo zadbany i dobrze zaopatrzony panie bardzo miłe i z pozytywnym nastawieniem :)”
“Mały, fajny sklepik i z przesympatyczną obsługą. Przynajmniej ja na taką obsługę trafiłem. Jeżeli będę w rejonie tego sklepu, to z wielką przyjemnością zrobie tam zakupy.”
“Pizza smaczna, dobrze wypieczona, dużo składników, czas oczekiwania ok 15min, obsługa ok.”
“Bartolomeo to prawdziwy sztos na mapie Rzeszowa! Pizza jest pyszna – cienkie, chrupiące ciasto, świeże składniki i idealnie dobrane proporcje. Właściciel to mega ziomal – zawsze uśmiechnięty, pomocny i z pozytywnym podejściem do klienta. Lokal nie jest duży, typowo nastawiony na odbiór osobisty i dostawy. Zdecydowanie polecam!”
“Zamówienie szybko przywiezione. Dostawca miły, pizza bardzo dobra. Polecam”
“Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce położone na patio Storczykarni. Przy okazji spaceru po parku lub przy okazji podziwiania kwiatów w otaczającej kawiarnię Storczykarni (są to dwa niezależne obiekty), warto wstąpić na kawę lub coś słodkiego, choć ceny niemałe. Dla spragnionych wybór piw regionalnych. Nawet podczas upałów przyjemniej na leżaku pod ogromnym parasolem i w sąsiedztwie oczka wodnego. Dla milusińskich kącik zabaw w obiekcie, książeczki, a dla wszystkich gry planszowe. Ogromny plus za dobrą muzykę.”
“Patrząc na komentarze nie chciałem zamawiać, ale wyboru nie było, więc zamówiłem i byłem przyjemnie zdziwiony, może nie najlepszy, ale top 5 kebab Rzeszowa. Frytki bardzo dobre, ale pchać ich do samego środka kebaba w dostawie - lol, kek, lepiej dać do suchej części. Ale w sumie bardzo dobry kebab, dziękuję kucharzowi za trudną robotę, mam nadzieję, że Ci zrobią podwyżkę w tym miesiącu)”
“Całkiem niezłe, choć nie ma kapusty tylko sałata pomidor takie tam. Jadłem lawasz chciałem zobaczyć czy też taka guma jak w lokalu na Y, ale tu był spoko. Mięso bardzo smaczne, no jeszcze odwiedzę, choć jak wspominałem wolę kebaba z kapuchą”
“Żabka na Rejtana - mój ulubiony sklep w Rzeszowie! Szczerze mówiąc, Żabka przy ulicy Rejtana w Rzeszowie to nie jest zwykły sklep. To prawdziwy mały raj dla każdego klienta! Od kiedy odkryłam to miejsce, nie mogę się doczekać kolejnych wizyt. Dlaczego tak uwielbiam tę Żabkę? Obsługa: Zawsze uśmiechnięta, pomocna i życzliwa. Pracownicy są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie i doradzić w wyborze produktów. Czuję się tam jak u siebie w domu! Asortyment: Ogromny wybór świeżych produktów, przekąsek, napojów, a także gotowych dań. Znajdę tam dosłownie wszystko, czego potrzebuję, a często odkrywam nowe, ciekawe produkty. Czystość: Sklep jest zawsze czysty i schludny, a produkty poukładane na półkach w sposób przejrzysty i logiczny. To ułatwia i uprzyjemnia zakupy. Atmosfera: W Żabce na Rejtana panuje przyjemna i przyjazna atmosfera. Czuję się tam komfortowo i bezpiecznie. Dodatkowe usługi: Żabka oferuje szereg dodatkowych usług, takich jak możliwość opłacenia rachunków, nadania paczki czy wypłaty gotówki. To bardzo wygodne! Szczególne wyróżnienie: Chciałabym szczególnie wyróżnić panią Ewę, która jest jedną z pracownic Żabki na Rejtana. Jej życzliwość, uśmiech i serdeczność sprawiają, że zakupy w tym sklepie to prawdziwa przyjemność! Podsumowując: Żabka przy ulicy Rejtana w Rzeszowie to zdecydowanie mój ulubiony sklep w Rzeszowie. Polecam go wszystkim, którzy szukają miejsca, gdzie można zrobić szybkie i przyjemne zakupy w miłej atmosferze. Ocena: 5/5 gwiazdek! Zachęcam do odwiedzenia!”
“Szeroki asortyment, zawsze wszystko porządnie poukładane. Bardzo miła obsługa w sklepie. Polecam”
“Kebab boxy rewelacja z dodatkiem papryczek z sosem ostrym ideał fajnie podzielone frytki po solone to się chwali dzięki temu zamówieniu zdobywacie kolejnego zadowolneg klienta i będę polecał znajomym czas oczekiwania bardzo krótki co jest kolejnym plusem mięsko idealne”
“Świeże i smaczne jedzonko. Przystępne ceny oraz zawsze uśmiechnięta baaardzo miła obsługa. Polecam, 5/5!”
“SUPER MIEJSCE-Najlepsze lody włoskie jakie jadłam, smak jak z dzieciństwa - z budki na Placu Miarki w Katowicach. Świetne zapiekanki świeże, robione na zamówienie na miejscu - nie mrożone, duże a za przystępną cenę. Właściciel przemiły, brak godzin otwarcia to nie problem bo jest dostępny dzwonek i telefon a pan przychodzi natychmiast. Do zobaczenia znowu !!”
“No rewelacja Jeśli jakość pizzy nie spadnie to będzie cud lokal na osiedlu ;)!!”
“Biorę jedzenie na wynos i zawsze jest świeże i smaczne. Są to duże porcje adekwatne do ceny. Kids Box polecam - dzieci zawsze pojedzone i zachwycone. Zestaw kebab również polecam miałam okazję zjeść go na miejscu co wiadomym jest z pierwszej ręki lepiej smakuje i wygląda niż zanim go dowiozą nadmieniam iż kierowcy jeżdżą autem a nie odrzutowcem , a czas najprawdopodobniej jest uzależniony od ilości dostaw bądź natężenia ruchu. Uznanie dla Pani Pauli (na którą najczęściej trafiam) - za cierpliwość , i miłą obsługę acz kolwiek nie wszystkie osoby tam pracujące zasługują na pochwałę . Klimat tworzą pracownicy - pamiętajcie o tym :) W kwestii jedzenia jak najbardziej polecam Czytając niektóre opinie faktycznie - pojawia się konsternacja Osobiście uważam że trzeba być amebą umysłową aby pisać takie rzeczy.”
“Super obsługa, bardzo miła, zawsze czysto, sklep zadbany, super skład i przyjemna atmosfera, polecam serdecznie”
“Bardzo dobry kebab , miła obsługa i super klimat. Polecam.”
“Bardzo sympatyczna Pani za ladą, nie wiem czy poprzednia została zastąpiona czy nie, ale na pewno na plus B)”