Przegląd katalogu
- 62 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 62 wyników
Przeglądaj cinema w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 62 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 36,804 opinii i ocen.
“Świetna sztuka, znakomita aktorska gra i duzo humoru”
“Daję 5 gwiazdek z sentymentu, po prostu lubię odwiedzić to kino po jakimś czasie chodzenia do dużych multiplexów. Przede wszystkim spokój, mało osób, uprzejma obsługa. Nagłośnienie jak zawsze bajka ;) Minusy: - słaba klimatyzacja na sali (o ile działała) - naprawdę słaby popcorn (twardy, jakby nie dorobiony). Reszta bez zarzutu”
“Panorama na miasto , atrakcje turystyczne”
“Kino chociaż małe i skromne, to niczego mu nie brakuje. Tanie bilety na seansy są dużym plusem. Budynek pięknie odremontowany, robi wrażenie”
“Wrażenia z małej sali w pełni pozytywne. Fajna, bardziej intymna atmosfera. Wygodne fotele, wystarczająco miejsca na nogi, dobre nagłośnienie i obraz jak żyleta. Sala jest ogrzewana, jakby ktoś miał wątpliwości ;-) Poza tym relatywnie tanie bilety, a przed filmem dwie zapowiedzi i jedna krótka reklama. Nie widzę powodu, by wybierać konkurencję, zwłaszcza że Wrzos jednak ma swój klimat.”
“Uwielbiam ten klimat tak daleki od kin sieciowek. Na plus także bardzo dobre nagłośnienie.”
“Podczas wizyty w sklepie na uznanie zasługuje przede wszystkim obsługa oraz na bieżąco uzupełniany towar z magazynu jednak z minusów niestety muszę przyznać że nie do końca był zachowany ład i porządek w pewnych alejkach dało się odczuć że dawno nie było tam sprzątane generalnie jeżeli chodzi o dostępność artykułów większość niestety trzeba zamówić przez internet do sklepu i dopiero odebrać na miejscu”
“Świetne kino utrzymane w starodawnym klimacie (ma ten vibe dawnych lat). Urocze, sentymentalne miejsce, a ceny naprawdę zaskakująco niewysokie. Możnaby poszerzyć repertuar filmowy, może wtedy byłoby więcej chętnych. Mimo wszystko jednak miejsce wspaniałe. Budzi poczucie spokoju, sentymentu i zatrzymania czasu na chwilę ❤️”
“Jakub z Pictures Cut zmontował dla nas charytatywnie materiały do nauki polskiego dla osób z Ukrainy. Współpraca przebiegała pomyślnie i w miłej atmosferze, a z efektu byliśmy bardzo zadowoleni.”
“Niewielkie kino jedna robotę robi. Ceny nie duże, spokojniej niż w multipleksie gdzie schodzi się grupami towarzystwo z telefonami i gadaniem - przez co nie da się obejrzeć seansu w spokoju. Obsługa miła, toalety ok.”
“Fajna, zaangażowana ekipa, sympatyczny repertuar! Teatr amatorski na najwyższym poziomie!”
“Piękna nowa kapliczka Królowej Świata, która w czerwcu 2019 roku została poświęcona. Dzięki staraniom mieszkańcow osiedla pod względem finansowym oraz formalno-prawnych powstała i jest tu. Jest to miejsce kultu religijnego osób wierzących. Dbałość o tą kaliczkę każdego dnia świadczy o wielkim zaangażowaniu mieszkańców osiedla. Chyba jest to najmłodsza kapliczka w Rzeszowie.”
“Świetne przedstawienie "Czerwony Kapturek" Pana Henryka z Teatru Nemno w "Kinie za rogiem". Dzieci z uwagą i zainteresowaniem oglądały i uczestniczyły w spektaklu . Było też dużo śmiechu. Poruszająca muzyka , wspaniałe kukiełki i talent muzyczny prowadzącego.Z pewnością wrócimy po więcej na inne przedstawienia nie tylko dla dzieci.”
“Warto odwiedzić to miejsce gdy odbywają sie tam różne imprezy. Każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Zakupiony odkurzacz X-Force Flex 9,60 jest super,zadowolna z zakupu,spełnia moje oczekiwania”
“Kupuję tam różny sprzęt. Na przestrzeni ostatnich miesięcy był to różny sprzęt. Jak dotąd mogę tylko polecić. Obsługa (p. Magdalena) 5/5 Dziękuję po raz kolejny. Polecam!”
“Atmosfera fajna mimo możliwości palenia papierosów. Barman który został ze starej ekipy również zawsze w porządku gdy przychodziłem oraz nowa pani która tam pracuje od niedawna. Żeby zagrać w bilarda trzeba wziąć gotówkę aby uniknąć sytuacji która miała miejsce ostatnio gdy byłem na LM, jak dwóch mocno porobionych chłopaków zarzucała barmanowi że „robi im na złość” gdy tłumaczył im że to nie jego lokal i takie są tu zasady. Ceny przystępne rekompensujące piwo w plastikowym kuflu”
“Warto odwiedzić zarówno Rudnik, jak i MOK.”
“Sklep Euro RTV to miejsce, które z pewnością zasługuje na pozytywną opinię. Obsługa klienta jest bardzo pomocna i kompetentna. Pracownicy chętnie udzielają informacji i doradzają w wyborze odpowiednich produktów, co jest szczególnie ważne w przypadku sprzętu, który często wymaga fachowej wiedzy.”
“Bardzo dobre kino z długoletnią tradycją. Czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość by obejrzeć wybrany film. Ale warto!:) Idealne miejsce gdy ktoś nie lubi sieciówek.”