Opinie

  1. iwona win ★★★★★

    Wspaniałe miejsce gdzie można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Jest tam naprawdę magiczna atmosfera. Czysto przyjemnie bardzo uprzejma obsługa. Bardzo dobre nagłośnie i jakość. Polecam to miejsce sprawia że czas płynie wolniej a ceny biletów są bardzo przystępne.

  2. Radochonski Piotr ★★★★★

    Klimat kin z dzieciństwa. Bywają sensie że na sali bywa 2-3 osoby. System do wydruku biletów często nie działa więc siadasz gdzie chcesz…. A co najważniejsze dla kinomana, nie ma popcornu, coli i innych przeszkadzaczy więc nikt nie szeleści i nie gada ;)

  3. Myśi ★★★★★

    Kino w starym stylu.... niepowtarzalny klimat starych kin.... bez porównania z nowymi siecówkami

  1. Anna Kopko ★★★★★

    Klimat małego kina. Ceny biletów atrakcyjne.

  2. Helena Pietruszka ★★★★☆

    Małe kameralne kino w domu kultury z klimatem bez popcornu

  3. Hryniu1974 ★★★☆☆

    Sala widowiskowo - kinowa bez większych zarzutów. Dobre nagłośnienie i w miarę wygodne fotele. Minus i to ogromny, to brak możliwości zapłacenia za bilety kartą płatniczą. Respektowana jest tylko gotówka!!! Najbliższy bankomat to ok.200 m.

  1. Piotr mAx ★★★☆☆

    Oceniając jako kino i porównując do współczesnych sal kinowych niestety wielkość ekranu mniejsza, dźwięk gorszy, a do tego widownia jest niżej niż ekran. Mimo tego bardzo fajny kameralny klimat. Nie ma tłumów. Ciekawe wydarzenia, których warto być uczestnikiem np. festiwal filmów niezależnych. Super wydarzenie dla miłośników kina.

  2. Mateusz Tywoniuk ★★★★★

    Świetna sztuka, znakomita aktorska gra i duzo humoru

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kino Centrum?

Kino Centrum znajduje się przy Stanisława Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl, Podkarpackie, Polska

Jak można dotrzeć do Kino Centrum?

Do Kino Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements