Wspaniałe miejsce gdzie można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Jest tam naprawdę magiczna atmosfera. Czysto przyjemnie bardzo uprzejma obsługa. Bardzo dobre nagłośnie i jakość. Polecam to miejsce sprawia że czas płynie wolniej a ceny biletów są bardzo przystępne.
Zdjęcia
Opinie
-
iwona win ★★★★★
-
Radochonski Piotr ★★★★★
Klimat kin z dzieciństwa. Bywają sensie że na sali bywa 2-3 osoby. System do wydruku biletów często nie działa więc siadasz gdzie chcesz…. A co najważniejsze dla kinomana, nie ma popcornu, coli i innych przeszkadzaczy więc nikt nie szeleści i nie gada ;)
-
Myśi ★★★★★
Kino w starym stylu.... niepowtarzalny klimat starych kin.... bez porównania z nowymi siecówkami
-
Anna Kopko ★★★★★
Klimat małego kina. Ceny biletów atrakcyjne.
-
Helena Pietruszka ★★★★☆
Małe kameralne kino w domu kultury z klimatem bez popcornu
-
Hryniu1974 ★★★☆☆
Sala widowiskowo - kinowa bez większych zarzutów. Dobre nagłośnienie i w miarę wygodne fotele. Minus i to ogromny, to brak możliwości zapłacenia za bilety kartą płatniczą. Respektowana jest tylko gotówka!!! Najbliższy bankomat to ok.200 m.
-
Piotr mAx ★★★☆☆
Oceniając jako kino i porównując do współczesnych sal kinowych niestety wielkość ekranu mniejsza, dźwięk gorszy, a do tego widownia jest niżej niż ekran. Mimo tego bardzo fajny kameralny klimat. Nie ma tłumów. Ciekawe wydarzenia, których warto być uczestnikiem np. festiwal filmów niezależnych. Super wydarzenie dla miłośników kina.
-
Mateusz Tywoniuk ★★★★★
Świetna sztuka, znakomita aktorska gra i duzo humoru
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kino Centrum?
Kino Centrum znajduje się przy Stanisława Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl, Podkarpackie, Polska
Jak można dotrzeć do Kino Centrum?
Do Kino Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku