Opinie

  1. Luki Chweda ★★★★☆

    Bardzo fajne kino, chipsy popcorn, napoje, fajniutko

  2. Ptasznik ★★★★☆

    Krótkie reklamy Drogi popcorn i nachosy

  3. Bartek ★★★★☆

    Fajne, małe kino. Rozsądnymi cenami, krótkimi reklamami. Jakoś filmu nie jest powalająca, bo widać pewnie niedociągłości na wyświetlanym obrazie, lecz i tak moim zdanie warto pójść na film.

  1. Marcin Sudol ★★★☆☆

    Weźcie legitymację szkolne, bo mimo iż widać że małe dzieci to Pani z satysfakcją odmawia ulgi na bilety. CIekawe podejście :-). Poza tym jakość obrazu i dźwięku spoko

  2. Jacek Bąk ★☆☆☆☆

    Nie otrzymaliśmy biletów ulgowych bo nie mieliśmy przy sobie legitymacji szkolnej . No troszeczkę śmieszne ulga aż 2 zł Regulamin regulaminem ale dzieciaki w wieku max 8 lat muszą okazywać legitymację ? Chyba widać że uczęszczają do szkoły .

  3. M Kika ★★★★★

    Niewielkie kino jedna robotę robi. Ceny nie duże, spokojniej niż w multipleksie gdzie schodzi się grupami towarzystwo z telefonami i gadaniem - przez co nie da się obejrzeć seansu w spokoju. Obsługa miła, toalety ok.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kino Leżajsk?

Kino Leżajsk znajduje się przy Mickiewicza 65, 37-300 Leżajsk, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kino Leżajsk?

Można skontaktować się z Kino Leżajsk pod numerem +48 177 851 134

Jak można dotrzeć do Kino Leżajsk?

Do Kino Leżajsk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements