Przegląd katalogu
- 164 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 164 wyników
Przeglądaj alcohol shop w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 164 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 41,006 opinii i ocen.
“Takiej obsługi jak w żabce na Wincentego Pola nie spotkałem nawet w najlepszych restauracjach pan Bartosz to człowiek który sprawił że ten sklep otrzymał nowe życie. Bardzo duży wybór produktów. Najlepszy sklep w Rzeszowie.”
“Bardzo miła obsługa, dokładna i punktualna.”
“Miła obsługa, pozdrawiamy Pana, który wyciągnął nam Łazarza z palety :D”
“Rzadko jestem w Biedronce ale czas od czasu warto zaglądnąć. Duża ilość różnego towaru i każdy cos znajdzie dla siebie. Dużo do życzenia pozostawia obsługa, która czasami nie wie o co sie pytasz. Ogólna ocena 4”
“Piękny nowy sklep, super stoisko mięsne, duży wybór, POLECAM”
“Bardzo ładna i przytulna żabka. Czasem zdarza mi się wpaść na Hot doga, obsługa jest miła i pomocna. Żabka nie jest zbyt mała. Dużo asortymentu. Ceny jak ceny, jak w każdej żabce. Miałem okazję nowość falafele z pieca - są smaczne i jest ich dosyć sporo w porcji. Otrzymałem 2 sosy więc na plus ponieważ niektóre żabki ograniczają się do jednego. Polecam.”
“Bardzo pozytywnie doświadczenie z tą Żabka. Sklep zawsze zadbany,miła obsługa, zawsze otwarty w każdy dzień tygodnia. Czytam opinie ostatnie i nie wierzę co widzę, panie pracujące tam od 6-22,niedziela krócej mają tyle pracy że napisanie tektu typy że było o 22:55 zamknięte jest poniżej godności, ta żabka od lat jest do 22 po pierwsze po drugie klienci są różni, niestety ja stojąc w kolejce i robiąc tam zakupu od prawie 5 lat nieraz byłam świadkiem chamskiego, wręcz nie ma miejscu zachowania kienta na sklepie do tych kasjerek. Ludzie nie potrafią czytać cen, nie rozumieją że za ladą stoi człowiek nie maszyna, który musi skorzystać czasem z wc itp.”
“Jedna z największych Żabek w mieście i najdłużej otwartych (do 23). Asortyment bogaty. Sprzedający starszy Pan (ciągle gada przez słuchawkę zamontowaną w uchu, nie wykazując oznak jakiejkolwiek radości życia i sympatii)”
“Przemiła Obsługa za każdym razem kiedy robię zakupy czyli praktycznie codziennie zajdę po jakieś najpotrzebniejsze rzeczy albo po Pizzę na szybko jak nie mam czasu gotować po pracy . Dziewczyny bardzo miłe ,pomocne uprzejme i zawsze uśmiechnięte mimo, że pracy im nie brakuje. Inne żabki powinny brać przykład z takiej obsługi klienta”
“Duży wybór produktów w pięknej lokalizacji. A Pani kasjerka Wiktoria to najlepsza kasjerka jaką w życiu spotkałem. Chyba się zakochałem ❤️”
“Najlepsza żabka w jakiej kiedykolwiek byłam! Obsługa fenomenalna, że aż chce się wracac ;)”
“Lubię te miejsce. Prawie codziennie na dłuższej przerwie przychodzę tutaj aby zakupić dwa hot-dogi, donuta oraz coś do picia. Nie mam zarzutów co do obsługi. Często w specjalnym koszu są produkty na promocji, po które chętnie sięgam”
“Jako osoba bezdomna polecam, dają mi sprzątać kartony za pieniądze”
“Bardzo fajna obsługa szczególnie Pani Aleksandra bardzo fajna i ładna dziewczyna. Pomogła mi przy wyborze mleka konkretnie szukając po promocji:)więc odwdzieczyłem się zanosząc te które nie było na promocji na miejsce.”
“Pani Irenka bardzo miła i przyjazna, polecam przychodzić na jej zmianie”
“Bardzo miła obsługa, szczególnie pani Monisia”
“Super drinki,fajny wybór.Polecam!”
“Bardzo miła Pani. W niektórych Zabkach obsługują za karę a tu miłe zaskoczenie.”
“Sklep bardzo zadbany i dobrze zaopatrzony panie bardzo miłe i z pozytywnym nastawieniem :)”
“Mały, fajny sklepik i z przesympatyczną obsługą. Przynajmniej ja na taką obsługę trafiłem. Jeżeli będę w rejonie tego sklepu, to z wielką przyjemnością zrobie tam zakupy.”
“Szeroki asortyment, zawsze wszystko porządnie poukładane. Bardzo miła obsługa w sklepie. Polecam”
“Super sklep Extra fachową i pomocna obsługa Polecam”
“Super obsługa, bardzo miła, zawsze czysto, sklep zadbany, super skład i przyjemna atmosfera, polecam serdecznie”
“Pozdrawiam przesympatyczną Panią Kingę obsługującą mnie wieczorową porą w poniedziałek. Poza tym sklep czysty, pełno różnego asortymentu. Chętnie kiedyś wrócę ponownie na drobne zakupy.”
“Bardzo miła obsługa . Pyszne hot dogi i kawa . Sklep bardzo czysty i zadbany”
“Super Żabka dobrze zatowarowana w miarę miła obsługa dobra lokalizacja dobre jedzenie Polecam.”
“Często chodzę do tej żabki. Jest tam miła obsługa, jest czysto, ceny takie same jak w wszystkich żabkach. Hot dog dobry, asortyment zazwyczaj duży. Ale najlepsze to jest to że bardzo często tam są moje ulubione bardzo dobre batoniki serki w czekoladzie❤️❤️❤️. Też mi się bardzo podoba to że można sobie usiąść i zjeść, są stoły i krzesła. Bardzo polecam!!!!”
“Miła i pomocna obsługa. Asortyment zadowalający jak na to że jest to dość mała żabka.”