Opinie

  1. Roksana Gajda ★☆☆☆☆

    Pani w czarnych włosach obsługująca dnia 2.09 w godzinach popołudniowych chyba pracuje tam za kare. Byłam świadkiem jak klientka poprosiła ją o wyciągnięcie coś z lodówki ,ponieważ było na spodzie zapakowane w kartonie ,po czym zobaczyłam jak Pani za kasą zaczęła przewracać oczami i wzdychać . Jakby conajmniej kazano jej iść robić jakieś ciężkie rzeczy. Po 3 minutach z wielką łaską podeszła do klientki. Widząc jakie ta Pani ma podejście do swojej pracy odechciewa się przychodzić do takich miejsc. Na miejscu tej klientki widząc reakcje obsługi podziękowałabym i wyszła. Ja sama korzystałam wtedy z kasy samoobsługowej. To nie jedna żabka w mieście. Parę kroków dalej są 3 inne. Ja osobiście do tej nie wrócę.

  2. Wiktoria Wiki ★☆☆☆☆

    Rankiem 30 lipca spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja przy kasie. Obsługiwała mnie niska dziewczyna z ciemnymi włosami i okularami. Niestety, jej zachowanie pozostawiało wiele do życzenia. Musiałam czekać przy kasie, aż raczy mnie zauważyć i obsłużyć – mimo że widziała, że stoję i czekam. Gdy już do tego doszło, odezwała się w sposób opryskliwy i nieprzyjemny, jakby była tam za karę. Takie podejście do klienta jest niedopuszczalne i psuje cały wizerunek sklepu. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski.

  3. Olga Turbina ★☆☆☆☆

    Nigdy nie pomyszlalam ze można zepsuć już gotowe danie Bułka surowa Parówka kwaśna Chrupbox dramat , stripsy surowe , żadnego sosu do frytek , kiedy było powiedziane pani z obsługi z Czarnymi włosami jaki musi być sos . Dramat

  1. Dawid Kidacki ★☆☆☆☆

    Tragedia, ekspedientka ,,właścicielka ,, nie potrafi zachować kultury już nie do klienta ale po prostu do drugiego człowieka. Wydanie reszty nie leży w jej kompetencjach, klient ma szanownej Pani nie zawracać głowy, nie naliczony rabat ? Nie jej sprawa to system, cofnięcie transakcji nie możliwe pod żadnym pozorem

  2. Angelina ★☆☆☆☆

    5 minut przed zamknięciem a nie można dokonać zakupu bo „już za późno na kartę, tylko gotówka SORRY” trochę słabo .

  3. Paweł Drupka ★☆☆☆☆

    Pani chamska i starsznie nie miła o 22;40 chcieliśmy zrobić zakupy i "kasjerka" z tekstem "nie można kartą bo ona woli gotówką.. nie polecam tego miejsca.

  1. Ana0uwu35 ★★☆☆☆

    Nie miła obsługa i nie wydają dokładnie reszty. Długi czas oczekiwania na zapłatę i zakup.

  2. Hexenna ★★★★★

    Żabka jest usytuowana w bardzo ładnym miejscu. Sklep posiada szeroki asortyment, jest utrzymany w czystości, a obsługa jest pomocna i sympatyczna. Dodatkowym plusem, są małe stoliki umieszczone blisko wyjścia ze sklepu.

  3. Kacper *Paweł* Dworak ★★★★★

    Lubię te miejsce. Prawie codziennie na dłuższej przerwie przychodzę tutaj aby zakupić dwa hot-dogi, donuta oraz coś do picia. Nie mam zarzutów co do obsługi. Często w specjalnym koszu są produkty na promocji, po które chętnie sięgam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy 3 Maja 11, 35-030 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements