Al.Capone
“Serdecznie polecam sprzedawcę Tomka! Pomocny, z indywidualnym podejściem do klienta a do tego zabawny. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ☺️”
Znaleziono 5 wyników
“Serdecznie polecam sprzedawcę Tomka! Pomocny, z indywidualnym podejściem do klienta a do tego zabawny. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ☺️”
“Pan Karol zawsze przyjemna i dobra obsługa. Ogólnie git”
“Ja z obsługą się dogadałem. Polecił mi sprzedawca pizzę bo potrzebowałem coś przekąsić ciepłego na szybko i jak na tylko pizzę z żabki no to była w porządku.”
“Sklep dobrze zaopatrzony, Ceny atrakcyjne, miła obsługa”
“Najlepsza żabka w jakiej kiedykolwiek byłam! Obsługa fenomenalna, że aż chce się wracac ;)”