Przegląd katalogu
- 45 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 20% Ze zdjęciami
Znaleziono 45 wyników
Przeglądaj supermarket w Ostrów Wielkopolskich, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 45 wyników w Ostrów Wielkopolskich, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 19,346 opinii i ocen.
“Bardzo fajny sklep . Miła obsługa. Polecam”
“Bardzo dobry sklep, miła obsługa i dobre towary. Polecam !”
“Klimat osiedlowego sklepu wszyscy się znają ceny rewelacja polecam”
“super obsługa, porządek, duży wybór”
“Super obsługa i duży asortyment dobrych produktów !”
“Fantastyczna stacja, przepyszne kawy niczym w najlepszej kawiarni. Bardzo profesjonalna pogodna obsługa. Warto przejechać nawet pół miasta żeby być tak obsłużonym. Szczególne pozdrowienia dla Pana Szymona, cudowna robota!”
“Jest to najlepszy sklep w okolicy. Nie co że tanio to jeszcze czysto i ładnie. Polecam!”
“Polecam. Miła atmosfera Super obsługa. Duży wybór.”
“Dobre mają paliwo tzn zimowa ropę. Polecam hotdogi w bułce pełnoziarnistej są świetnie wypieczone No i ta kiełbaska. Mają też lotto ale nie przyniósł mi szczęśliwej wygranej.”
“Bradzo sympatyczna, przemiła, uśmiechnięta, pomocna Pani na mięsnym, w ciemnych krótkich włosach z tatuażem. I Pani Danusia co wykłada towar na lodówkach, cud kobieta, zawsze mega pomocna, zaangażowana, usmiechnięta. Aż miło robić zakupy”
“Miła atmosfera.Duzyvwybor towarów. Dobre ceny. Polecam. Blisko do stacji benzynowej. Obok zaraz mijania bezdotykowa samochodowa.”
“Świetna stacja paliw. Obsługa klienta szybka, sprawna i bez żadnych problemów. Bardzo dobre napojeni jedzenie. Zdecywanie polecam odwiedzić!!!!!!”
“Super obsługa przy kasie i stoisku z mięsem.Mogę liczyć na pomoc w pakowaniu.Ostatnio pojawił się mężczyzna na kasie i też mu to dobrze wyszło.”
“Dino jak Dino. Wszystko co potrzebne jest. Tanio i świeżo. Polecam.”
“Najtańsza benzyna I jeszcze autko umyli.”
“Najlepszy Lidl w Ostrowie!! Czysto, duży sklep bardzo miła obsługa i przede wszystkim brak kolejek przy kasie . Na kasach samoobsługowych nie czeka się za asystentem ,bardzo szybka ponoc i profesjonalna. Wczesniej robiłam zakupy na poznańskiej i mam porównanie ,już nigdy więcej tam nie zrobię zakupów,nie miła obsługa i kolejki masakryczne.”
“Mój chyba ulubiony market w Ostrowie. Duży wybór, szczególnie w wędlinach o mięsie. Super wyroby z własnej wędzarni, najlepsza biała kiełbasa na świecie. Polecam.”
“Super obsługa, zawsze świeże produkty, blisko tak że lodówki w domu nie potrzebuję”
“Bardzo fajny sklep czysto duży wybór miła obsługa .polecam”
“13 sierpnia 2024, godz 14:20 stojąc w kolejce młody chłopak z obsługi zapraszał do kas samoobsługowych. Skorzystałam ponieważ byłam świeżo po rwie kulszowej, stanie w kolejce do zwykłej kasy sprawiał mi ból. Poprosiłam czy mógłby skasować moje zakupy bo nie dam rady, nie schyle się do koszyka. Pięknym gestem, uśmiechem odp że nie ma sprawy. Podejrzewam że kasjerka która tam pracuje kilka lat, m.cy nie zrobiła by tego dla mnie. Przesympatyczny chłopak. Ja poproszę o pochwałę dla niego od kierownictwa bo bardzo mi pomógł a ból był ogromny kręgosłupa.”
“Przystępne ceny i dużo miejsca parkingowego polecam”
“Miło, wygodnie, szybko, sprawnie, wszystko na miejscu.”
“Milutko można wybrać coś dla każdego wielka gama produktów.”
“Miła I kompetentna obsługa. Duża ilość dostępnych produktów.”
“Moje Ulubione Dino w Ostrowie przy Chłapowskiego – Po prostu świetne! Muszę pochwalić Dino przy ulicy Chłapowskiego w Ostrowie. To mój zdecydowany faworyt! Półki są wzorowo zaopatrzone. To duży plus, bo nigdy nie brakuje tego, czego szukam. Ale to, co naprawdę wyróżnia ten sklep, to fenomenalna obsługa! Pracownicy są zawsze uśmiechnięci, niezwykle pomocni i błyskawicznie obsługują. Tworzą tak pozytywną atmosferę, że zakupy to czysta przyjemność. Dzięki nim zawsze z chęcią tam wracam. Zdecydowanie polecam to Dino!”
“Miła obsługa, długo otwarte chodź mogłoby być dłużej”
“Fajny sklep dużo miejsc parkingowych, szybko na kasach i często jakiś miły pan proponuje że odwiezie za mnie wózek.”
“Taniej niż w Lidlu i Biedronce.... czysto, 2 kasy samoobsługowe. Fajne promocje, jest kosz z książkami ( dobre ceny, różna tematyka).”
“Dobre zaopatrzenie. Krótkie kolejki. Miła obsługa.”