Od dzisiaj mój sklep. Bardzo pomocna obsługa, pani w niebieskiej koszuli(blondynka bodajże Sylwia) pomimo wielu obowiązków pomogła we wszystkim o co zapytaliśmy. Byliśmy pierwszy raz w tym sklepie. A to co mnie najmilej zaskoczyło że były otwarte normalne kasy(w poprzednim Lidlu tak nie było) i jak było więcej ludzi przy kasach zaraz otwarły następną!!! Gratuluję!!!
Opinie
-
Maria Marysia ★★★★★
-
Amelia Paula S xx ★☆☆☆☆
Niestety odechciewa się ludziom robić zakupy to już nie pierwsza osoba mówi, panie są bardzo nie miłe zamiast pracy rozmawiają obgadują przez słuchawki , wszystkie są ze sobą zgadanę , szczególnie jedna pani w krótkich włosach rudawo blondawych fryzura bob , bardzo bardzo nie miła , nie ładnie się odzywa strach coś się zapytać a nie mówię już jak na klientów patrzy . Jedyna pani która jest bardzo miła to w blond włosach młodsza która ma lekką wadę wzrokowa nie znam imienia jest bardzo miła .
-
Adam Adam ★★★☆☆
Jako do samego sklepu oraz jego zaopatrzenia nie mam najmniejszych zastrzeżeń, bo lubię robić tutaj zakupy, jednak Panie pracujące tam powinny przejść jakieś szkolenia w zakresie pomocy klientom. Sytuacja sprzed kilku dni - klientka zasłabła przy kasie samoobsługowej. Tylko jedna Pani pracująca tam pomogła przynosząc wodę, ale to za moją prośbą, następnie poszła na przerwę, bo inna Pani siedząca na kasie jej tak powiedziała. Ja, jako osoba obca do Pani która zasłabła, oraz jako zwykły klient robiący obok zakupy oraz moja żona byliśmy jedynymi osobami które się nią zainteresowały i zajęły. Gdy po czasie (jakieś 20min) po Panią przyjechała osoba z jej rodziny i chciała z nią wyjść na zewnątrz do auta, Pani kasjerka (która ani razu się nawet nie zainteresowała sytuacją - osobą leżącą na ziemi w ich sklepie !!) z wyrzutami rzuciła, że zakupy nie są opłacone (zaznaczę że leżały one w wózku zakupowym, nawet nie były do końca nabite na kasę ani nikt nie chciał ich ze sobą zabrać nigdzie). Jako osoba pracująca również w handlu nie wyobrażam sobie, aby inni klienci musieli zajmować się takimi sprawami zamiast pracownicy danego sklepu, szok.
-
Marzanna Kowalczyk ★★★★★
Najlepszy Lidl w Ostrowie!! Czysto, duży sklep bardzo miła obsługa i przede wszystkim brak kolejek przy kasie . Na kasach samoobsługowych nie czeka się za asystentem ,bardzo szybka ponoc i profesjonalna. Wczesniej robiłam zakupy na poznańskiej i mam porównanie ,już nigdy więcej tam nie zrobię zakupów,nie miła obsługa i kolejki masakryczne.
-
T I ★★★★★
Chciałbym serdecznie podziękować pani Justynie, pracownicy Lidla, za jej niezwykłą pomoc i życzliwość. Wykazała się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i zaangażowaniem, pomagając mi znaleźć potrzebne produkty i odpowiadając na wszystkie pytania z uśmiechem i uprzejmością. Dzięki niej zakupy przebiegły sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Tacy pracownicy jak pani Justyna są prawdziwym skarbem i wizytówką firmy.
-
MagdA ★★★★★
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, przestronne alejki, czysto. Pani przy kasie samoobsługowej bardzo miła, pomogła aktywować kupon w aplikacji. Będę wracać do tego Lidla.
-
Filip Gajda ★★☆☆☆
Sam sklep całkiem w porządku. Była promocja na picie 1+1 gratis. Przy błędzie na kasie samoobsługowej podeszła Pani kasjerka o imieniu Iza. Tak złej obsługi nigdy nie doświadczyłem w sklepie spożywczym. Pani miała do mnie wyrzuty jakbym popełnił przestępstwo że poprosiłem o pomoc przy kasie samoobsługowej. Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte konsekwencje albo żeby chociaż nauczono troszkę kultury i szacunku do klienta. nie pozdrawiam pani Izy
-
Piotr Zielinski ★★★★☆
Sklep w miarę dobrze zaopatrzony. Jest też możliwość korzystania z kas samoobsługowych, co ułatwia zakupy. Parking wystarczający.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Księdza Prałata Czesława Majorka 4, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku