Witam...w dniu 21.12.2025, niedziela... kupiliśmy Mintaja pakowanego filety bez skóry..Targ Rybny..mimo daty ważności do 26.12.2025..ryby strasznie śmierdzące,zepsute...na Wigilię zostaliśmy bez rybki którą lubimy..To nie wina sklepu ale dostawca powinien ponieść konsekwencje..pewnie nie tylko my jesteśmy zawiedzeni.. Wesołych Świąt i smacznego Mintaja producentowi życzymy
Opinie
-
Jarek ★☆☆☆☆
-
Kinga M ★☆☆☆☆
Pani Magadalena krzyczy i zachowuje się agresywnie przy ladzie. Nie wrócimy już do żadnego sklepu Lidl.
-
A Domagała ★☆☆☆☆
Za to latanie za bilecikami i oplaty jak sie nie wezmie - sory, ale juz tu nie zrobie zakupow. W biedronce czy dino nie ma takich rzeczy
-
Mateusz Knychała ★☆☆☆☆
8:30 otwarte tylko kasy samoobsługowe. Kasa zwykła zamknięta. Brak obsługi pomimo że kasy samoobsługowe świeciły się na czerwono. Rozumiem oszczędności ale to już przesada.
-
M. W. ★☆☆☆☆
W ostrowie najbardziej nieuprzejma obsługa pracuje w tym lidlu. Dziś byłam świadkiem gdzie starsza pani poprosiła o pomoc w krojeniu chleba, pani (blondynka, okulary, kucyk) na jej prośbę z pretensją w głosie powiedziała że „tam jest instrukcja” na co starsza pani powiedziała że nie ma okularów. Łaskawie pracownik włożył chleb mówiąc „nie widzi pani noży? Tu jest wybór poziomu krojenia” i poszedł. Brak słów. Pomylone ceny produktów pracownik skwitował tym że jest wiele produktów w sklepie i nie nadążają ze zmianą naklejek. Rozumiem że można mieć zły dzień ale bez przesady. Kiedyś dałam 5 gwiazdek dziś 1.
-
Lena Kostera ★☆☆☆☆
Uprzejmość pani nie była na wysokim poziomie co, a być powinna szczególnie w pracy z ludźmi, dnia 14.03.25r. Pani w blond włosach zaczęła krzyczeć na starszego pana , polecam pani się poprawić dla starszych ludzi.
-
Wojtek M ★★★★★
Bardzo fajny sklep czysto duży wybór miła obsługa .polecam
-
Ellie ★☆☆☆☆
Niestety, wizyta w sklepie została zepsuta przez postawę kierowniczki (prawdopodobnie) – kobiety o czarnych włosach spiętych w kucyk. Jej nieuprzejmość i niechęć do pomocy były wręcz odczuwalne. Sprawiała wrażenie, jakby każda interakcja z klientem była dla niej przykrym obowiązkiem, a nie częścią pracy. Zamiast profesjonalizmu i uprzejmości, spotkałem/am się z chłodnym, nieprzyjemnym podejściem. Takie nastawienie nie tylko psuje atmosferę w sklepie, ale też zniechęca do ponownych zakupów. Warto przypomnieć, że uśmiech i uprzejmość nic nie kosztują, a potrafią zdziałać cuda.
-
M J ★★★★★
Sklep czysty, porządek na warzywach i duża dostępność towaru. Miła obsługa na sklepie za każdym razem jak jestem. Gorąco polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Poznańska 2A, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku