Przegląd katalogu
- 24 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 24 wyników
Przeglądaj restaurant w Przeźmierowie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 24 wyników w Przeźmierowie, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 9,118 opinii i ocen.
“Świeże jedzenie, duży wybór, dobre ceny, miła obsługa, czysto a co najważniejsze smacznie! Każdy z naszej rodziny znajdzie tu coś dla siebie. Córka nigdzie indziej nie chce kupować kurczaków tylko w Dromaderze. Najlepsze miejsce na posiłek w całym Przeźmierowie. Serdecznie polecam!!!!”
“Super, smacznie. Porcje bardzo duże a jedzonko smaczne i świeże. Ceny bardzo przystępne.”
“Miejsce w którym kupisz świetnej jakości nie tylko ciasta.. moim zdaniem najlepsze jakie można dostać w okolicach Poznania, ale także przetwory, zupy i inne dania w słoikach. Nawet diabetyk wybierze tu coś bezpiecznego dla siebie. Wszystko robione na miejscu, z wysokiej jakości składników, bez cukru i przez ludzi którzy nie tylko znają się na tym co robią ale widać, że także to lubią. Obsługa zawsze bardzo miła, służąca pomocą i fachową radą. Gorąco polecam !!!”
“Smaczne , domowe jedzenie . Porcje duże. Cena średnia ale warto .”
“Bardzo dobre kawy, panna cotta i sernik. Przemiła obsługa, ogólnie wszystko na plus. Byłyśmy pierwszy raz i na pewno przy okazji wrócimy. Polecam ;)”
“Miejsce znalezione przypadkiem podczas niespodziewanej akcji z lawetą - ciekawy wystrój, przesympatyczna obsługa, swobodny klimat - jak to przy przelotówce. Deser i lemoniada przy 30 stopniach robią dobrą robotę. A skoro nasz assistance nawalił to jeszcze w pobliskim hotelu znaleźliśmy dla siebie miejsce dzięki pomocy obsługi. Mała rzecz a cieszy.”
“Bardzo dobry kebab w okolicy. Rzadko jem, ale na tego na pewno wrócę Składniki świeże ponad to cenowo bardzo w porządku. Dobre sosy!”
“Zdecydowanie polecam! Chwile po wejściu wspomnienia z włoskich wakacji wracają-wygląd i wystrój nie robi efektu wow, ale po chwili pojawia się kelner (chyba nawet właściciel) i obsługa, to jak opowiada o daniach czy winie to ja nie mam skali nawet, żeby to ocenić, pasja w każdym calu, każde danie podane w iście włoskim stylu-prosto, ale schludnie, porcje idealne-przystawki to przystawki, dania główne choć niepozorne to głodny nie wychodzisz-są inne przybytki dla tych, którzy chcą się nawpier***** ;) Czuć, ze zainwestowano we włoskie składniki ;) Przepyszne ravioli, bardzo dobra zupa cebulowa i pyszne desery. Zdecydowanie warto wracać!”
“Żeberka i kanapka z pastrami w dostawie....miodzio. Żeberka w glazurze BBQ doskonałe, słodkie, w punkt. Do tego bardzo średnie frytki i dość mocno śmietanowy sos (nie mój klimat). Sałatka z pomidora i ogórka kiszonego całkiem dobra. Kanapka z pastrami wyborna, nie przelana sosem (choć czasem lekko go brakowało) z wyczuwalną nutą kolendry. Dostawa dość szybka, wszystko przyjechało ciepłe. Szczerze polecam i na pewno wrócę.”
“Namówiona przez filmik na Instagramie, udaliśmy się z Mężem na obiad. Jesteśmy dość wybredni jeżeli chodzi o kuchnie włoską, bo ją zwyczajnie uwielbiamy. Zamówiliśmy: Rosół z kluseczkami parmenazowymi Krem z pomidorów Pizza premium z salami Herbata jaśminowa Lemoniada cytrynowa Espresso Wspaniałe oliwy - rewelacja ! Powiem tak. Najlepsze jedzenie włoskie jakie jadłam odkad byłam w Rzymie. Polecamy !”
“Nie było żadnego problemu, polecam”
“Pobyt bardzo udany, ale największe wrażenie zrobiły na mnie śniadania – absolutny hit!a Świeże, różnorodne, pięknie podane i naprawdę pyszne. Dla samych śniadań warto tu wrócić - Pani Barbara robi tutaj świetna atmosferę! Obsługa miła, czysto, wszystko na plus.”
“Pierwszy raz zamówiłem i napewno nie ostatni, porcja duża i smaczna, mięsko bardzo świeże, jedyny minus to wysoki koszt dowozu, ale za tak dobry obiad przeboleję tą kwotę i da 5 gwiazdek, polecam serdecznie”
“Mój ulubiony chińczyk po tej stronie Warty. Szczególnie lubię wpadać na schab chrupiący z frytkami i kurczaka w sosie miodowym. Niestety raz zdarzyło mi się odbić od drzwi, pomimo tego, że na Google Mapsach lokal widniał jako czynny. Plakaty z Murawskim i Stiliciem pozwalają się cofnąć do 2011 ;).”
“Pokoje czyste i przytulne , bardzo ciepło a i zimna woda była zimna hehe wszystko jak jak powinno być , na śniadanie szwedzki stół i obsługa bardzo miła .”
“Czołówka wśród włoskich restauracji. Po prostu bardzo smaczne jedzenie zarówno z dowozem jak i na miejscu. Porcje spore jak za te pieniądze za co duży plus. Polecam”
“Pierwszy raz zamówiłam pizzę z tego miejsca. W Rokitnicy otwartych jest kilka pizzerii które szału nie robią , a ta miło nas zaskoczyła. Dobrze wygląda , dobrze smakuje polecam :)”
“Świeże i smaczne dania. Nic dodać nic ująć. Polecam”
“Jedzenie bdb. takie domowe lecz na większą skalę. Zjedliśmy ze smakiem i rewolucji we WC nie było. Można polecić.”
“Bardzo miła obsługa, a sklep zawsze dobrze zatowarowany i czysty. Polecam!”
“Żabka jest dość duża,jak na sieć tych sklepów. Zaopatrzenie dobre.”
“Drugi raz wracając z trasy stanąłem na szybki postój i drugi raz trafiłem na przesympatyczną Panią za kasą z uśmiechem takim że dzień się od razu lepszy robi. Czysto, szybko i przy tym miło polecam”