Polecam omijać. Lokal organizuje imprezy masowe w bliskiej lokalizacji pokoi. Hałas, Krzyki. Poproszona nas o zabranie z parkingu auta, ponieważ jest on dla gości z imprezy.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Poznań2 ★★★☆☆
-
Widmoo # ★★☆☆☆
Wystrój zatrzymał się w czasie, czuć taką ciężkość późnego PRL patrząc na wystrój.Co do kwestii istotnych, okno na dwie zasłony ma jedną i widać co się dzieje w pokoju, brudne poduszki w „czymś”. Prysznic istna katastrofa, woda leci jak by lał wodę przez sitko. Materace już mają swoje lata..
-
Kamila Goldwasser ★★★☆☆
Po wejsciu do pokoju,zimno od razu zgloszone obsłudze, grzejniki zimne ,całą noc, rano dalej to samo,kolejny raz zgloszono niestety bezskutecznie. Obsługa przesympatyczna, jedzenie dobre .
-
Michał ★☆☆☆☆
Nie wiem jak hotel ponieważ tam nie spałem ale mogę się wypowiedzieć na temat organizacji imprezy w restauracji i opinia moja jest krytyczna. Organizowałem tam imprezę na 35 osób, pan manager lub właściciel ( nie wiem kim on tam jest) na początku naobiecywal wiele i sprawil dobre wrażenie, a tak w sumie to patrzył tylko co by tu zrobić żeby wyszło dla niego taniej Nagłośnienie tragedia Jedzenie przeciętne, przy wstępnej rozmowie deklarował inne menu niż było a gdy się upomniałem twierdził ze uprzedzał ze tamto jest dodatkowo płatne a tak nie było. Ogólnie marne wrażenia Nie polecam
-
Johny Topor ★☆☆☆☆
Nie polecam tego hotelu brudne pościele, pokoje nie przygotowane na czas, na obiekcie znajdują się pluskwy. Podczas pobytu pogryzły moją kobietę nie polecam i od jakiegoś czasu próbuje skontaktować się z sanepidem brak organizacji Nie polecam!!!!!!! Odradzam Ogólnie to wale ich na l3b
-
Diango V ★★★★★
Pokoje czyste i przytulne , bardzo ciepło a i zimna woda była zimna hehe wszystko jak jak powinno być , na śniadanie szwedzki stół i obsługa bardzo miła .
-
Michał Więckowski ★☆☆☆☆
Kiedyś to był niezły hotel z ładnymi, pokojami oraz niezłą restauracją. Niestety w chwili obecnej jest mocno zaniedbany, i wszystko idzie w kierunku zwykłego hotelu robotniczego (no może nie ceny, te są zbyt wysokie jak na oferowany standard). Pokoje są zniszczone, ściany brudne, brak obsługi konserwatora, co się objawia zapchanymi odpływami w kabinach prysznicowych i innymi nieprzyjemnościami. Restauracja to dno. Zamówiłem zupę i spaghetti carbonara. "Kucharz" ma tak ciężką rękę do solniczki, że zabił wszystkie smaki zupy, która byłaby nawet niezła. Spaghetti natomiast prawie w całości oddałem, ponieważ poza mocnym przesoleniem całość pływała w masie oleju (nie oliwy, oleju). Pani w recepcji chcąc policzyć za wszystko uzasadniła "no przecież pan trochę zjadł" - żenujące... Kiedyś przyjemne, klimatyczne miejsce, obecnie dno.
-
Strefa Handlowca Angelika Kajrys ★★★★★
Jestem bardzo mile zaskoczona uprzejmością, serdecznością i zaangażowaniem Pań z recepcji. Pomogły w problemach z wi-fi, dostałam nawet swój prywatny router, żeby mieć lepsze połączenie, bo mój komputer nie chciał współpracować. Dobrego pyszne jedzenie w restauracji i rewelacyjne śniadania. Pokój przestronny, czysty, lokalizacja idealna przy głównej drodze, ale pokój w zacisznym miejscu. Polecam!
-
irena korol ★★★★★
25.02 mieliśmy imprezę w hotelu. Wszystko było super - doskonałe jedzenie, świetna obsługa - kolejny raz pragnę podziękować pani Ewie - wszystko na 5+. Każde życzenie spełnione - projektor do sali - proszę bardzo, światełka dyskotekowe - proszę bardzo, nie było rzeczy nie do załatwienia. Pokoje super, co prawda spaliśmy trochę krótko, ale zawsze. Śniadanie bardzo dobre. Polecamy całą naszą zadowoloną 35osobową grupą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wzgórze Toskanii?
Wzgórze Toskanii znajduje się przy Poznańska 35, 62-081 Przeźmierowo, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wzgórze Toskanii?
Można skontaktować się z Wzgórze Toskanii pod numerem +48 616 525 226
Jak można dotrzeć do Wzgórze Toskanii?
Do Wzgórze Toskanii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku