Opinie

  1. Katarzyna Żurek ★★★★★

    Pierwszy raz zamówiłam pizzę z tego miejsca. W Rokitnicy otwartych jest kilka pizzerii które szału nie robią , a ta miło nas zaskoczyła. Dobrze wygląda , dobrze smakuje polecam :)

  2. Tomek Ciesiółka ★☆☆☆☆

    Coś takiego nie jest warte 10 zł a co dopiero 50zł.

  3. Вася Палійчук ★☆☆☆☆

    Pizza przyjechała dość szybko, od połowy pizza była surowa, niedopieczone! Zamówiłem sobie frytki z góry, frytki wyglądali jak wczorajsze i na smak tak samo!

  1. Arczi Parczi ★☆☆☆☆

    Zamawiałem stąd 2 razy. 1 - Zamawiałem kilka pizz i zestaw kebab z frytkami. Nie mogę napisac nic złego ponieważ jedzenie było ciepłe i smaczne i najważniejsze ŚWIEŻE. 2 - Tutaj juz gorzej. Jedzenie było zimne, mięso nieprzyprawione. Jadłem mięso wieprzowe ale smak mięsa był poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Byłem w stanie zjeść nawet nie pół i byl to dobry pomysł, bo czuję dyskomfort w żołądku i ewidentnie po tym posiłku Inni członkowie rodziny podzielają moją opinię ponieważ ich jedzenie również bylo choćby zimne i mięso również wątpliwe. Lubię zjeść, lubię sprawdzić nowe miejsce ale tutaj sie zawiodłem. Oba zamówienia różniły sie tym, ze pizze zamawiałem w tygodniu a kebaby i inne rzeczy dzisiaj. Rozumiem, ze jest weekend i dużo zamowien ale dzisiaj jakościowo poniżej przeciętnej dla mnie. Ale pizze jak najbardziej smaczne. :) pozdrawiam EDIT: Musiałem mieć farta z tymi pizzami, widząc inne opinie. Raczej nie polece znajomym.

  2. Zuzanna Rudowicz ★☆☆☆☆

    Frytki belgiskie rozmoczone, nie sa chrupiace tak jak powinny byc, chociaz mogli je spiec. Zamiast 10 stripsów (polędwiczek w płatkach kukurydzianych) dostałam 7 z czego połowa była wielkości małego palca. NIE POLECAM

  3. Viola Wrzeszcz ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zamówienie przyjechało prawie zimne ( 2 tortille) przy odbioerze kierowca zażądał dodatkowej opłaty za dowóz (nikt nie wspomniał, że w odległości 3km od punktu będzie dodatkową opłatą) także slabo....

  1. Deminuss ★☆☆☆☆

    Zamówienie dotarło po blisko dwóch godzinach. Pal pies jakby było wszystko git, ale nie. O ile pizza mimo, że średnia w smaku to nadawała się do spożycia, ale kebab, w którym bułka jest spalona i mięso zjarane na wiór, że ugryźć się nie da to przegięcie. Nwm kto wgl pozwolił takie coś wydać. Rozumiem, że można mieć wzmożony ruch ale wziąć pieniądze za coś takiego to wstyd. Z całego serca nie polecam

  2. Gronas ★☆☆☆☆

    Fatalny czas dostawy, 2,5 h. Pomimo iż powiedziano nam że będzie dostarczona w ciągu godziny. Dostarczona została po 3 godzinach nie polecam porażka. W dodatku pizza zimna po dostawie.

  3. Mateusz Miłek (Dj-Profit) ★☆☆☆☆

    Pizza Bolognese straszna tragedia wogóle nie czuć sosu pomidorowego pizza zimna..... Nie polecam tej pizzeri !!!!!!!

  1. Oskarus 2006 ★★★★☆

    Pizza dobra jak zawsze. Ale Sosy trochę już straciły na jakości. Nie mniej polecam. Co do obsługi, to nie mam się co wypowiadać. Nie było kontaktu prócz przyjęcia zamówienia i płatności. Różnie można to odebrać. Jedni sobie życzą więcej inni mniej. Klimat: Troszkę więcej miejsca i już nie czuć tak kuchni bo przeniesiona na" dawne zaplecze". Dla mnie na +.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Capri?

Pizza Capri znajduje się przy Rynkowa 49, 62-081 Przeźmierowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Capri?

Można skontaktować się z Pizza Capri pod numerem +48 618 142 790

Jak można dotrzeć do Pizza Capri?

Do Pizza Capri można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements